10 wskazówek organizacyjnych, które zaoszczędzą twój czas i energię

Usprawnij swoje życie Od rana do nocy

Co robiąca mama nie chce nauczyć się nowych wskazówek organizacyjnych? Wszyscy uwielbiamy organizować napiwki, ponieważ daje nam to o czymś mniej do myślenia i martwić się.

Kiedy te wskazówki stają się nawykami, wszystko staje się automatyczne i możemy myśleć o ważniejszych rzeczach, takich jak to, czy pamiętam, aby zamknąć dom lub gdzie chcę, aby moja kariera poszła?

Od momentu, kiedy budzisz się aż do czasu, gdy zwalisz się w nocy, te wskazówki organizacyjne ułatwią Ci dzień i pomogą ci spędzić więcej czasu na zabawie.

 • 01 Jak Purge-Fest daje Ci czas, radość i energię

  Kiedy masz mniej ... rzeczy, będziesz miał mniej do zorganizowania. Zacznij więc jak najszybciej festiwal czystości i postępuj zgodnie z tymi wskazówkami!
 • 02 Połóż dzieci do łóżka w ubraniu

  Ta wskazówka na organizowanie porannego wyjścia rozpoczyna się poprzedniej nocy. Kiedy możesz, połóż swoje dzieci do łóżka w swoich ubraniach - po kąpieli iw czystym stroju. Na marginesie niektóre matki idą spać w strojach treningowych, aby mogły wyskoczyć z łóżka na bieg lub przejażdżkę rowerem, zanim dzieci się obudzą. To, co dobre dla mamy, może być dobre dla dziecka!
 • 03 Organizowanie wskazówek na bezproblemowy lunch

  Usprawnij przygotowywanie lunchu dla Twojej rodziny. Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, zakończysz ostatnią poranną wspinaczkę w kuchni, gdy twoje dzieci wyjdą przez drzwi do szkoły. Porozmawiaj o wzmacniaczu energii!
 • 04 Pralnia - pomoc dla pracujących matek

  Jednym z najgorętszych tematów dotyczących organizowania napiwków jest pralnia. Aktywna rodzina szybko gromadzi ładunki i mnóstwo brudnych ubrań. Dzięki tej wskazówce organizacyjnej Twoja sobota znów będzie wolna od prania - wyjdź i baw się dobrze!
 • 05 Jak korzystać z Pinteresta jako przepisu

  Masz dość zastanawiania się, co jest na obiad? Jesteś na Pinterest często tak czy inaczej, więc dlaczego nie używać go jako narzędzia do planowania posiłków! Oto jak.
 • 06 Organizowanie wskazówek dotyczących bałaganu w papierze

  Gospodarstwo domowe z dziećmi wydaje się tworzyć z bałaganu nieład papieru. Między projektami artystycznymi dzieci, listami i niekończącymi się rachunkami, organizowanie papieru może być niekończącą się walką dla większości pracujących matek i ojców. Te wskazówki dotyczące organizowania sprawią, że twój papierowy bałagan będzie pod kontrolą.
 • 07 Utrzymuj czystą kuchnię z łatwością

  Kuchnia jest centrum większości domów, w których gromadzą się ludzie i bałagan. Więc wskazówki dotyczące organizacji muszą zawierać sekret czystej kuchni w ciągu kilku minut każdego dnia.
 • 08 Wejdź w rowek, aby przygotować jedzenie

  Przyjdź, znajdź swój rytm, więc przygotowywanie jedzenia nie pobudzi twojej osobistej energii! Liz McGrory

  Przygotowanie jedzenia na tydzień nie musi być obowiązkiem, który pomijasz lub odkładasz. Gdy zapoznasz się z tymi poradami, nie będziesz się tego doczekać!

 • 09 Jak sprawić, by praca domowa była poczuciem winy z przeszłości

  Domowa wina jest prawdziwa (prawda?). Oto jak zatrzymać to uczucie. Upewnij się, że rozpowszechniasz pracę dla wszystkich innych kobiet! Domowa wina NIE musi być odczuwana. Oto jak.
 • 10 Jak odpowiedzieć na pytanie "Co na kolację?" Z łatwością

  Jak radzić sobie z marszczącymi brzuchami na koniec dnia. Liz McGrory

  Ostatni, ale z pewnością nie mniej ważny, jak zaplanować obiady, aby nie lamentować, kiedy tu jesteś: "Mamusiu, co jest na kolację, Grywam!". Sprawdź, jak możesz zaangażować całą rodzinę w to, co jedzą i sprawić im radość.

 • Organizowanie to oszczędność energii

  Mam dużo czasu i zarządzania energią. Te wskazówki organizacyjne to trochę więcej pracy, ale kiedy już to zrozumiesz, staną się częścią twojego życia. Sugeruję nadanie priorytetu temu, co w twoim życiu wymaga Twojej uwagi organizacyjnej, a następnie zastosowanie jednej z powyższych sugestii. Daj mi znać, jak wszystko działa na mojej stronie na Facebooku! Edytowane przez Elizabeth McGrory