Kształtuj odpowiednią ofertę pracy, korzystając z tych 12 pytań

Zdobądź wiedzę na temat tego, czym jest udział w zadaniach i jak się z tym wyróżnić.

Wracasz do pracy, ale nie wiesz, czy chcesz pracować na pełny etat. Kochasz to, co robisz, ale chcesz pracować w niepełnym wymiarze godzin, gdy dziecko jest jeszcze młode. Jeśli mógłbyś pracować w niepełnym wymiarze godzin, w swojej obecnej roli, nie straciłbyś doświadczenia i nie byłbyś w stanie spędzać czasu z dzieckiem. Jakie są twoje opcje?

Odpowiedzią na ten dylemat jest udział w podziale pracy.

Co to jest udział w pracy?

Udział w pracy pozwala dwóm pracownikom rozdzielić tydzień pracy .

Dzielą obowiązki zawodowe i płacą za pełnoetatową pozycję, pracując w niepełnym wymiarze godzin. Inną frazą jest "dzielenie się pracą", ponieważ dzielisz obciążenie pracą między dwie osoby.

Ten sposób pracy powstał w latach 70-tych i 80-tych. Nie stało się popularne aż do 2000 roku, kiedy Working Moms szukały większej elastyczności w swojej pracy, a jakość życia stała się priorytetem dla wszystkich.

Kiedy myślisz o zapisaniu się do udziału w pracy, dobrze jest przyjrzeć się wszystkim elastycznym planom pracy, takim jak elastyczne godziny pracy (skompresowany tydzień pracy) i praca na część etatu .

Dla pracowników na godziny, co oferuje praca, to praca w niepełnym wymiarze godzin. W przypadku pracowników najemnych oferta pracy oferuje możliwość wykonywania kariery pod wysokim ciśnieniem bez poświęcania swojego życia firmie.

Dzielenie się pracą jest najbardziej obiecującą równowagą między pracą a życiem prywatnym w wymagających dziedzinach, takich jak prawo, medycyna, badania naukowe i wyższe stopnie korporacyjnej Ameryki.

Dlaczego działają zadania typu zadania pracy

Jeśli jesteś w stanie zaaranżować taką pozycję, wykonasz niesamowitą robotę. czemu? Niestety, tego typu możliwości są rzadkością. Ale dwa media, które są w to zaangażowane, chcą, żeby to działało, więc będą ciężko pracować. Ciężka praca oznacza, że ​​osiągną wyniki, co sprawi, że firma będzie wyjątkowo h

Zdobądź te 12 odpowiedzi na zadawane pytania

Rozważając udział w pracach, oto kilka ważnych pytań, na które należy odpowiedzieć:

Chcesz więcej informacji?

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, sprawdź, jak odnieść sukces w dzieleniu się pracą , przeczytaj o korzyściach związanych z udziałem w pracach dla pracodawcy i poznaj jego wadę.

Edytowane przez Elizabeth McGrory