Korzyści edukacyjne i rozwojowe - Przygotowanie organizacji do pracy

Stwórz miejsce pracy, w którym będzie się rozwijać nauka i rozwój pracowników

Korzyści z nauki i rozwoju pracownika. Depositphotos.com/pressmaster

Kształcenie i rozwój pracowników to ważne korzyści dla pracowników, które muszą być częścią każdej organizacji, która ma nadzieję przyciągnąć i zatrzymać wykwalifikowaną siłę roboczą na stale konkurencyjnym rynku. Według badania Human Capital Trends 2015 firmy Deloitte University Press, "Firmy, które przekształcają swoje organizacje zajmujące się kształceniem i rozwojem, są nie tylko w stanie przyspieszyć rozwój umiejętności, ale także mogą znacznie zwiększyć zaangażowanie i utrzymanie pracowników - jedno z największych wyzwań cytowanych przez tegorocznych respondentów. "Ponadto ankieta dodaje, że" rynek nauki i rozwoju wzrósł o 27 procent w okresie od 2014 do 2015 r. I jest branżą wartą 4 miliardy dolarów ".

Czas na nowoczesne uczenie się i rozwój jest teraz

Jest oczywiste, że wszystkie organizacje mogą i powinny mieć jakąś formę nauki i korzyści rozwojowych, które mogą być wykorzystywane przez pracowników. Tradycyjne metody szkoleniowe , takie jak szkolenie w miejscu pracy i skoncentrowane warsztaty, mogą być korzystne dla wielu osób, ale rozwój umiejętności poprzez wykorzystanie technologii L & D stanie się jeszcze ważniejszy w nadchodzących latach. Obecnie żyjemy w cyfrowym świecie, a każdy jest właścicielem urządzenia mobilnego, na którym informacje i edukacja mogą być realizowane na żądanie. Dlatego ważne jest, aby przygotować się do spełnienia potrzeb edukacyjnych, dotykając tych zasobów.

Korzyści z programu nauki i rozwoju opartego na technologiach

Korzyścią jest dodanie programu edukacyjnego i programistycznego z włączoną technologią do dowolnej organizacji, w tym:

W jaki sposób organizacja może przygotować się do programów nauczania i rozwoju w miejscu pracy?

Na szczęście nie jest to tak skomplikowane, jak można by oczekiwać dodania technologii uczenia się i rozwoju do każdej organizacji. Tworzenie kultury korporacyjnej, która traktuje naukę jako pozytywną i niezbędną do osiągnięcia sukcesu, jest tylko częścią równania. Uczenie się i rozwój muszą stać się częścią operacyjnej koncentracji organizacji, z jasnymi ścieżkami umiejętności określonymi dla każdego rodzaju pracy.

Niektóre kroki, aby przygotować się do nauki i rozwoju, mogą obejmować:

# 1 - Uzyskanie pełnego wpisu od liderów korporacyjnych - Jednym z najważniejszych aspektów przygotowania się do programu nauki i rozwoju dla pracowników jest uzyskanie 100 procent udziału i zachęty ze strony zespołu kierowniczego. Zacznij od góry w dół i zdobądź na pokładzie CEO i CFO. Następnie pracuj na innych poziomach zarządzania, koncentrując się na ROI planowania L & D.

# 2 - Pisanie korporacyjnej polityki dotyczącej uczenia się i rozwoju - Ulepsz wszystkie metody uczenia się i wymagania dla pracowników na wszystkich etapach ich kariery zawodowej za pomocą pisemnej polityki, opublikowanej i promowanej w korporacyjnym podręczniku.

Upewnij się, że określa, jak często pracownicy powinni uczestniczyć w formalnych szkoleniach, rodzajach programów akceptowanych oraz w jaki sposób pracownicy otrzymają zwrot kosztów, jeśli zdecydują się na naukę poza szkołą (stopnie naukowe i certyfikaty branżowe). Towarzystwo Zarządzania Zasobami Ludzkimi (SHRM) donosi w ankiecie na temat świadczeń pracowniczych z 2015 r., Że "56 procent pracodawców oferuje pomoc w zakresie studiów licencjackich, a 52 procent oferuje zwrot kosztów za studia magisterskie."

# 3 - Zintegruj zasoby do nauki i rozwoju w miejscu pracy - Wybierz sprzedawcę i dostawcę rozwiązań, aby zapewnić typy kursów i samouczków, które będą wspierać umiejętności potrzebne w pracy w środowisku pracy. Zapewnić wszystkim pracownikom dostęp do możliwości uczenia się i zachęcić ich do osiągnięcia określonych etapów kariery zawodowej.

Spraw, aby szkolenie pracowników było częścią normalnego budżetu personelu. Poznaj LMS, które są przyjazne dla urządzeń przenośnych, dzięki czemu pracownicy mogą uczyć się w podróży. Przełożeni kolejowi i zespół szkoleniowy prowadzą do uzyskania dostępu do tych systemów, aby następnie mogli przekazać tę wiedzę pracownikom.

Z biegiem czasu mierz wyniki, porażki i sukcesy twojego programu nauki i rozwoju, aby je ulepszyć i ulepszyć rzeczy na przyszłość.