Zarządzanie wydajnością

Oto Twój Przewodnik szybkiego uruchamiania do zarządzania wydajnością

Chcesz zrozumieć podstawy zarządzania wydajnością? Wielu pisarzy i konsultantów używa tego terminu jako substytutu tradycyjnego systemu oceny . Zachęcamy do myślenia o tym kontekście w tym szerszym kontekście systemu pracy. Zarządzanie wydajnością eliminuje potrzebę oceny wydajności, recenzji pracowników i ocen pracowników.

Zarządzanie wydajnością to proces tworzenia środowiska pracy lub ustawień, w których ludzie mogą wykonywać swoje umiejętności najlepiej jak potrafią.

Zarządzanie wydajnością to cały system pracy, który rozpoczyna się, gdy zadanie jest zdefiniowane w razie potrzeby. Kończy się, gdy pracownik opuści organizację.

Zarządzanie wydajnością definiuje interakcję z pracownikiem na każdym etapie między tymi głównymi zdarzeniami cyklu życia. Zarządzanie wydajnością sprawia, że ​​każda interakcja z pracownikiem odbywa się w trakcie nauki.

Zarządzanie wynikami nie jest corocznym spotkaniem oceniającym . Nie przygotowuje się do tego spotkania oceniającego ani samooceny . Nie jest to forma ani narzędzie pomiarowe, chociaż wiele organizacji może wykorzystywać narzędzia i formularze do śledzenia celów i ulepszeń, a nie do procesu zarządzania wydajnością.

Komponenty systemu zarządzania wydajnością

System zarządzania wydajnością może zawierać wszystkie te komponenty, ale najważniejszy jest system, a nie poszczególne komponenty. Wiele organizacji udało się opracować skuteczne systemy zarządzania wydajnością bez wszystkich poniższych praktyk.

System zarządzania wydajnością obejmuje następujące działania.

Dowiedz się więcej o zarządzaniu wydajnością Szybko

Poniższe artykuły zawierają informacje o tym, jak szybko i wydajnie opanować zarządzanie wydajnością i należy je przeczytać w przedstawionej kolejności. dla najlepszych wyników w rozwijaniu twojego systemu zarządzania wydajnością.

Jest to szybka droga do zdobycia wiedzy na temat zarządzania wydajnością i planowania rozwoju wydajności. Możesz wdrożyć ten system w swojej organizacji z wielkim sukcesem.

Dzięki tym wszystkim wskazówkom i narzędziom, które pomogą Ci opracować system zarządzania wydajnością, możesz łatwo połączyć taki system. Nieustanne zaangażowanie i sprawienie, by działało, jest trudną częścią. Ale możesz to zrobić. Twoi menedżerowie i pracownicy zobaczą narzędzie.

Dla tych z was, którzy mają niewielki wpływ na system służący do oceny wydajności pracowników, artykuły oceny pomogą wam w pracy z tym, co macie. Najlepsze życzenia dla Twojego sukcesu.