Kody ubioru i kolekcja obrazów

Zobacz odpowiednią odzież biznesową dla różnych stanowisk pracy

Kodeks pracy to zestaw standardów opracowywanych przez firmy, aby pomóc swoim pracownikom uzyskać wskazówki dotyczące tego, co jest odpowiednie do noszenia w pracy. Kodeksy ubioru pracy od formalnych do biznesowych, od zwykłych po dorywcze.

Formalność ubioru w miejscu pracy jest zwykle określana przez ilość interakcji pracowników z klientami w ich miejscu pracy. Te przykładowe kody ubiorów roboczych obejmują codzienną swobodę biznesową, codzienną swobodę przy produkcji, swobodę i formalną odzież roboczą.

 • 01 Suknia do sukcesu w pracy: Business Casual Dress Code

  Celem firmy, przy tworzeniu ubioru, jest umożliwienie pracownikom projekcji profesjonalnego, biznesowego wizerunku przy jednoczesnym wykorzystaniu zalet bardziej swobodnej i zrelaksowanej odzieży. Biznesowa sukienka codzienna jest standardem w tym stroju. Dowiedz się więcej o casualowej sukience w tym stroju .
 • 02 Business Casual Attire Photo Gallery

  Zobacz galerię zdjęć z ubrań służbowych na co dzień, aby zobaczyć przykłady ubrań odpowiednich do codziennej pracy ubioru.
 • 03 Business Casual Dress Code for Work: Ustawienia producenta

  Celem firmy, przy tworzeniu ubioru, jest umożliwienie pracownikom projekcji profesjonalnego, biznesowego wizerunku przy jednoczesnym odczuwaniu komfortu i zalet bardziej swobodnej i zrelaksowanej odzieży. Business casual dress to standard tego stroju, który odróżnia odzież noszoną w produkcji od odzieży noszonej w biurze. Dowiedz się więcej o casualowej sukience do produkcji w tym stroju.
 • 04 Zrelaksowany, swobodny strój

  Celem Twojej firmy w ustanowieniu luźnego, swobodnego i nieformalnego kodeksu pracy jest umożliwienie naszym pracownikom wygodnej pracy w miejscu pracy. Jednak niektóre standardy są ustalone, więc pracownicy nie są zdezorientowani co do znaczenia terminów: zrelaksowany, swobodny i nieformalny strój. Ponieważ klienci i klienci nie są obsługiwani osobiście w lokalizacji naszej firmy, naszą główną troską jest komfort naszych pracowników. Zobacz kod ubioru na co dzień .
 • 05 Zdjęcia stroju w miejscu pracy z nieformalnym strojem

  Prawa autorskie Lise Gagne

  Kodeks pracy dorywczej pozwala pracownikom nosić wszystko, co uzna za wygodne, o ile strój jest odpowiedni do pracy. W luźnym środowisku kodeksu ubioru celem jest zapewnienie wygody pracownikom i nieformalność. Ale w normalnych warunkach pracy obowiązują wszystkie normalne wytyczne dotyczące czystych, prasowanych i profesjonalnych. Kodeks codziennej pracy często znajduje się w firmach zaawansowanych technologii oraz w organizacjach, które rzadko goszczą klientów lub sprzedawców.

 • 06 Opcje ubrań dla Smart Casual Dress Code Workplace

  Kobieta ubrana w elegancki strój codzienny, który zawiera funky biżuterię i kurtkę. Prawa autorskie Absolut 100

  Sprytny strój codzienny zawiera wiele opcji dla kobiet i mężczyzn. Elegancka casualowa sukienka to krok naprzód od zwykłego biznesu, ale nie tak szykowny jak formalny strój do pracy. Inteligentna swoboda oznacza, że ​​pracownicy wykopali swoje ubranie z biznesowego stylu casual w eleganckim i dobrze skrojonym spojrzeniu.

 • 07 Formalny, profesjonalny strój

  Prawa autorskie Lise Gagne

  Celem Twojej firmy w ustanowieniu formalnego ubioru jest umożliwienie naszym pracownikom projektu profesjonalnego wizerunku, który jest zgodny z potrzebami naszych klientów i klientów. Ponieważ nasza branża wymaga pojawienia się zaufanych profesjonalistów biznesowych i codziennie obsługujemy klientów w naszej witrynie, bardziej formalny ubiór jest niezbędny dla naszych pracowników. Zobacz formalny dress code .

 • 08 Oficjalna, profesjonalna galeria zdjęć

  Formalny, profesjonalny strój stroju roboczego. Prawa autorskie Phil Date

  Zobacz profesjonalną, oficjalną galerię zdjęć ze strojami roboczymi, aby zobaczyć przykłady ubrań odpowiednich do profesjonalnego, formalnego stroju do pracy.

 • 09 Opcjonalne zdjęcia do produkcji przemysłowej, produkcyjnej, magazynowej lub budowlanej

  Te fotografie przedstawiają odpowiednią sukienkę do pracy w przemyśle, produkcji, magazynowaniu, budownictwie lub rzemiośle. Pokazują one, że odpowiedni ubiór do pracy w przemyśle, produkcji, magazynowaniu, budownictwie i rzemiośle obejmuje odzież codzienną, wygodną lub mundury, odpowiednie w rękach w miejscu pracy. Na kilku zdjęciach pokazano wymagany sprzęt bezpieczeństwa: okulary ochronne, twarde czapki i buty ze stalowymi noskami.
 • 10 dress code dla interakcji z klientami i pokazów handlowych

  Nawet jeśli pracujesz w luźnym ubioru lub w swobodnym środowisku pracy, zasady mogą się zmienić, gdy trafisz na swoją firmę z misją służbową. Niezależnie od tego, czy wystawiasz się na targach, uczestniczysz w konferencji lub szkoleniu, czy odwiedzasz klienta, kod obowiązujący w Twoim biurze może ulec zmianie w przypadku klientów podróżujących i przyjmujących spotkania. Zapoznaj się z tym przykładowym kodem ubioru dotyczącym podróży i interakcji z klientem.
 • 11 Twój obraz to ty

  Ludzie sukcesu uważają, że ich sukces można przypisać wzorcom wzajemnie korzystnych relacji międzyludzkich, tak jak wynika to z umiejętności technicznych lub znajomości biznesu. Twoja komunikacja i prezentowany obraz tworzą pierwsze wrażenie - często trwałe wrażenie - na ludziach, których spotkasz.
 • 12 Dlaczego seks nie jest lepszy: jak zachowanie seksualne może podwajać twoją karierę

  Kobiety noszące krótkie spódniczki z dużą ilością nogawek mogą zostać pominięte w celach promocyjnych i podwyżek. Tak mówi niedawne badanie przeprowadzone przez Tulane University. Nienaruszone zachowania seksualne w pracy, niezależnie od tego, czy mężczyźni i kobiety świadomie o tym wiedzą, czy nie, potrafią ukryć karierę. Dowiedz się więcej o zachowaniach seksualnych i ich wpływie na pracę.
 • 13 Dress Code: List of Introduction

  Użyj tego listu lub niestandardowej wersji, która pasuje do Twojej organizacji, aby przedstawić wprowadzenie do nowego kodu ubioru. Pracodawcy zauważają, że pomaganie pracownikom w zrozumieniu racjonalnego uzasadnienia nowego ubioru jest pomocne w budowaniu akceptacji pracowników i przestrzeganiu wytycznych dotyczących ubioru.

 • 14 Potwierdzenie pokwitowania pokwitowania

  Jest to przykład potwierdzenia zasad, którego można użyć, gdy pracownicy muszą potwierdzić otrzymanie i zrozumienie zasad. Kiedy rozpowszechniasz nowe zasady dotyczące ubioru, podpis pracownika na paragonie nie sygnalizuje akceptacji, tylko zrozumienia i odbioru.

 • 15 Business Casual Dress Code Definicja

  Business casual dress code określa dopuszczalne standardy ubioru w miejscu pracy w otoczeniu biznesowym. Dowiedz się więcej o casualowej sukience.

 • 16 Definicja kodeksu pracy

  Kodeksy ubioru pracy od formalnych do biznesowych, od zwykłych po dorywcze. Formalność ubioru w miejscu pracy jest zwykle określana przez ilość interakcji pracowników z klientami lub klientami. Dowiedz się więcej o kodach ubioru w miejscu pracy.