Wewnątrz Więzienia Wojskowego

NAVCONBRIG Miramar mieści do 372 więźniów. Oficjalne zdjęcie marynarki wojennej

Jak każdy dobrze wyszkolony lider, Druga klasa Boatswaina, Brandon Wickersham spędza większość swojego dnia na wygładzaniu krawędzi swoich żołnierzy. Jego ludzie są po prostu bardziej szorstcy na krawędziach.

Każdego dnia dba o to, aby nosili jednolity strój do kwadratu, jedli karmę i korzystali z porad dotyczących możliwości edukacyjnych i militarnych. Jak każdy inny drobny oficer wart swojej soli, zapewnia, że ​​dostają się do pracy na czas, sprawiają, że wszystkie ich spotkania, mają dość odpoczynku.

W kranach osobiście sprawdza każdego człowieka przy pomocy standardów, które sprawiają, że dowódca kompanii rekrutów wzdryga się, mówi dobranoc i okazuje światło.

Następnie zamyka je w celi więziennej.

Jego ludzie są więźniami w Naval Consolidated Brig (NAVCONBRIG) Miramar, dowództwo marynarki wojennej z wieloosobową załogą składającą się z marynarzy , lotników, żołnierzy piechoty morskiej i żołnierzy, a Wickersham jest oficerem poprawczym dla personelu. Jak każdy z prawie 200 członków personelu NAVCONBRIG Miramar, został specjalnie wyselekcjonowany ze względu na zdolności przywódcze zademonstrowane w flocie, polu lub niebie.

NAVCONBRIG Miramar, który mieści do 372 więźniów, jest częścią systemu poprawek marynarki wojennej, prowadzonego przez Wydział ds. Korekcji i Programowania Marynarki Wojennej Dowództwa Personalnego Millington, Tenn.

Marynarka używa trzech poziomów uwięzienia, systemu poziomów, który opiera się na długości kary więzienia. Nabrzeża nabrzeżne, statki pływające, jednostki więzienne poprawcze (CCU) i areszt przedprocesowy są przeznaczone dla więźniów kategorii I skazanych na rok.

Więźniowie II poziomu zostają przeniesieni do jednego z dwóch skonsolidowanych egzemplarzy marynarki wojennej, znajdujących się w Marine Corps Air Station Miramar w Kalifornii, oraz w Naval Weapons Station Charleston, SC, na wyroki do 10 lat.

Dodatkowo wszystkie więźniarki w DOD służą w NAVCONBRIG Miramar, aby lepiej ułatwić proces rehabilitacji.

"Zanim DOD wysłał tu wszystkie więźniarki", powiedział dyrektor wykonawczy NAVCONBRIG Miramar, CDR Kris Winter, "trudno było przeprowadzić udane programy rehabilitacyjne dla kobiet, ponieważ w jednym miejscu nie było wystarczającej liczby kobiet. Dzięki umieszczeniu ich w jednej centralnej lokalizacji maksymalizujemy ich potencjał do pełnej rehabilitacji ".

Przestępcy III poziomu - więźniowie, których wyrok przekracza 10 lat, którzy stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego lub są skazani na śmierć, są wysyłani do Dyscyplinarnych Koszar w USA, Ft. Leavenworth , Kan.

Oprócz tego, że są marynarzami wyjątkowymi, wszyscy członkowie Navy NAVCONBRIG Miramar są zobowiązani do zdobycia NEC 9575 , specjalisty w dziedzinie karcenia, w czterotygodniowej szkole w Lackland Air Force Base w San Antonio przed zgłoszeniem się do służby. Pomimo tego, że jest on więzieniem, tylko oceniany marynarz w brygadzie nosi khaki. Reszta marynarzy pochodzi bezpośrednio z morskich haseł, takich jak personel, kumpel i kumpel machinistów. A jeśli uważasz się za poważnego badacza przywództwa, to trzyletni kurs w NAVCONBRIG Miramar to prawdopodobnie najlepsza edukacja, jaką możesz zdobyć.

"Ci marynarze są wyszkoleni, aby naprawiać ludzi z poważnymi problemami", powiedział dyrektor ds. Szkolenia Miramar NAVCONBRIG, Charles Lyles, "... więc prowadzenie dobrych marynarzy na statku stanie się kawałkiem ciasta".

Kulinarna specjalista II klasy Augusta Vistavilla specjalnie wybrał brygadę, aby skoncentrować się na rozwijaniu umiejętności przywódczych.

"Chciałem nowe wyzwanie w mojej karierze", powiedziała Vistavilla. "Nie gotujemy tutaj jako personel; koncentrujemy się bardziej na bezpieczeństwie, przywództwie i pracy z różnymi gałęziami wojska. To miła zmiana tempa galery i to czyni mnie lepszym Sailorem. "

"Obowiązek brygowy to wspaniały obowiązek doskonalenia umiejętności przywódczych", powiedział CDR Jim Cunha, dowódca . - Żeglarze Sztabowi nie zajmują się szorowaniem talii czy krojeniem warzyw. Nadzorują, to wszystko. "

Nadzór nie jest bardziej intensywny niż w ośrodku bezpośredniego nadzoru, jakim jest NAVCONBRIG Miramar. Członkowie personelu muszą planować każdą minutę każdego dnia więźnia.

"Najbardziej użyteczną rzeczą, której się nauczyłem, jest zarządzanie czasem", powiedział Służenie Sił Powietrznych Sgt.

Kenneth Williams, kwatermistrz brygady. "Wszystko tu jest ustawione według ustalonego harmonogramu - wszystko."

Monitorują wszystko, co robią więźniowie - to, co czytają, z kim rozmawiają, kiedy jedzą, kiedy śpią, jak noszą mundury, a nawet mają tendencję do higieny osobistej.

"Jedną z najtrudniejszych części postępowania z więźniami jest obserwowanie, jak przystosowują się do uwięzienia" - powiedział oficer Aviation Boatswain's Mate (posługiwanie się) I Class Reycard Abrenilla. "To wyjątkowe doświadczenie."

Pracownicy muszą być przygotowani na to, aby obsługiwać więźniów z przekonaniami, począwszy od nieautoryzowanych nieobecności do morderstwa. "Uczymy pracowników, jak używać ich umysłów, aby zatrzymać potencjalnie gwałtowne sytuacje, a my damy im doświadczenie, aby poznać umiejętności pracy", powiedział Lyles.

Jedną z bardziej przydatnych umiejętności poznanych w NAVCONBRIG Miramar jest werbalne judo. Jest to umiejętność, której uczy się pomagać w rozładowaniu potencjalnego konfliktu i radzić sobie z agresywnymi ludźmi, sytuacjami zagrażającymi życiu i tym podobnymi.

Ale podręcznikowa poprawa przywództwa nie jest jedyną rzeczą, która przyciąga najlepsze i najjaśniejsze siły Marynarki Wojennej.

"Obowiązek tutaj jest o wiele bardziej zabawny niż robienie papierkowej roboty i kopanie pudeł", powiedział Storozee 1st Class Tamara J. Seguine. "Powiedziałem swojemu detalistce, że nie polecę ponownie, chyba że wysłali mnie na brygę."

Ekscytacja Seguine wynika z faktu, że jest jedną z garstki pracowników elitarnego dowództwa zespołu reagowania kryzysowego (CERT), jednego z dodatkowych obowiązków personelu.

CERT składa się z 6 do 8 osób specjalnie przeszkolonych do reagowania na zamieszki, pożary, sytuacje awaryjne, próby ucieczki, eskortujących więźniów o wysokim profilu i służących jako pokaz siły.

Kolejny niecodzienny poziom odpowiedzialności w brygu to wymóg zakwalifikowania się jako oficer dyżurny dowodzenia.

"W przypadku lotniskowca zajęłoby to rangę dowódcy, by odpowiadać za 300 osób" - mówi Cunha - "ale tutaj, na brygu, mamy pierwszorzędnych, drobnych oficerów wypełniających tę rolę, i to jest trudniejsze zadanie, ponieważ wszyscy nasi ludzie są znanymi wichrzycielami. "

Personel Cunha nie jest wybierany ręcznie tylko dlatego, że pociąga za sobą trudniejszy dzień służby. Członkowie personelu firmy Brig zdają sobie sprawę, że efekty pełnienia roli wzoru do naśladowania dla osadzonych członków personelu nie kończą się na ogrodzeniach z drutu kolczastego. Ostatecznie więźniowie zostają zwolnieni na powrót do społeczeństwa, miejmy nadzieję, że są produktywnymi obywatelami - cały punkt rehabilitacji.

"To, jak traktujemy więźniów, ma znaczenie" - powiedziała Cunha. "Ci więźniowie w końcu znajdą się w naszych społecznościach, w filmach, sklepach spożywczych itp., Więc mamy obowiązek upewnić się, że są gotowi, aby być odpowiedzialnymi obywatelami. Aby to osiągnąć, musimy zacząć od najlepszych modeli do naśladowania, i muszę wiedzieć, że każda osoba, która pracuje dla mnie, codziennie robi to, co trzeba ". Cunha i jego pracownicy muszą robić coś dobrze, zgodnie z Lyles .

"Więźniowie oddzwaniają do brygu i dziękują marynarzom, którzy pomogli im odbudować swoje życie" - powiedział Lyles.

Nie jest tajemnicą, jak więźniowie kończą w Miramar. Dokonali najgorszego wyboru w swoim życiu. Ale dla personelu tam stacjonującego, wysłanie na brygę jest najlepszym wyborem, jaki mogliby zrobić.