Żeglarze marynarki marynarki z USA

.tysiąc

Przez specjalistę ds. Komunikacji masowej 2 klasy Riza Wenthe

Pierwsza eskadra grupy Riverine (RIVRON) w marynarce wojennej XXI wieku ukończyła wspólne szkolenie z umiejętności bojowych, pierwszą fazę szkolenia przedwdrożeniowego, 29 czerwca w Szkole Piechoty (SOI) w Marine Base Camp Lejeune.

Pseudonim "Devil Squids" autorstwa instruktorów z batalionu szkoleniowego instruktażu SOI, RIVRON 1 został przeszkolony w podstawowych umiejętnościach piechoty, które będą kontynuowali, dopóki nie zostaną zakwalifikowani do wdrożenia.

Cmdr. William Guarini, dowódca RIVRON 1, powiedział, że marynarka kładzie duży nacisk na ten nowy rodzaj działań wojennych.

"CNO (szef operacji marynarki wojennej) ustanawia ponownie rzeki, aby rozszerzyć zasięg marynarki z powrotem do wewnętrznych dróg wodnych i rzek na całym świecie", powiedział Guarini. "Wiele regionów niestabilności znajduje się na rzekach i drogach wodnych - pod względem granic i symetrycznych zagrożeń - które nie są tak łatwe jak na morzu z" flotą błękitną "."

RIVRON 1 jest pierwszym z trzech planowanych eskadr rzecznych. Zostały formalnie ustanowione 25 maja w Naval Amphibious Base w Little Creek w stanie Wirginia. Niecałe dwa tygodnie później 220 członków RIVRON 1 przeniosło się do Camp Lejeune, aby rozpocząć szkolenie.

"Otrzymane tutaj szkolenia FEX (ćwiczenia fizyczne) zapewnią podstawę do rozwijania indywidualnych i zbiorowych umiejętności lub kompetencji w całym cyklu szkoleń przed rozmieszczeniem" - powiedział Marine Capt.

Frank Dillbeck, dowódca, batalion szkoleniowy piechoty Bravo Company. "To jest początek ewolucji jednostki - uczenie ich podstaw bycia piechurem".

"Będą opierać się na tych umiejętnościach" - dodał Dillbeck. "Kiedy przechodzą do bardziej zbiorowych zadań i szkolą się w zespołach łodzi i oddziałach, każdy marynarz znajduje się w jednym punkcie."

RIVRON 1 składa się z personelu Marynarki Wojennej o różnych ratingach. Chociaż ta ponownie ustanowiona "marynarka z brązowej wody" ma zupełnie inną misję niż jej poprzednicy "niebieska woda", ich umiejętności zawodowe są cenione na obu platformach.

"Kumple Boatswaina są bojowym sternikiem małego rzemiosła, OS (specjaliści operacyjni) będą prowadzić nasze centrum operacyjne, Seabee Sailors zajmie się naszym sprzętem bojowym", powiedział Guarini. "Jest wiele różnych stawek i wszystkie są zgodne z ich stawkami - stawki podstawowe wykonują podstawowe misje, ale są stosowane w inny sposób."

Boatswain's Mate 3rd Class (SW) Joshua Holder, RIVRON 1 Det. 1, wspomniane morale jest wysokie, a koleżeństwo jest silne w oderwaniu.

"Jesteśmy nowym dowództwem, ale już dużo przebrnęliśmy" - powiedział Holder. "Kiedy przechodzisz przez takie rzeczy - życie i spanie w terenie razem, a trening jest tak wymagający fizycznie - stał się jak braterstwo".

"Twoi koledzy z drużyny stają się twoją rodziną, a to przynosi bliższą więź," kontynuował Holder, "zwłaszcza gdy wiesz, że pewnego dnia pójdą z tobą do walki."

RIVRON 1 Żeglarze kontynuują szkolenie bojowe w lipcu na karabinach maszynowych, podczas gdy oficerowie i główni podoficerowie przechodzą kursy przywództwa i umiejętności taktycznych.

Po ukończeniu miesięcznego szkolenia eskadra wchodzi w drugą fazę szkolenia w Centrum Szkolenia Misyjnego Specjalnych Camp Lejeune i uczy się umiejętności obsługi małych łodzi.

"Trzecia faza naszego szkolenia" - powiedział Guarini - "będzie obejmowała element centrali: w trzech oddzielnych oddziałach przejdziemy przez ćwiczenie FEP (problem z oceną końcową), aby poświadczyć nasze polecenie wdrożenia".

RIVRON 1 ma zostać wysłany na Bliski Wschód w 2007 roku. Guarini powiedział, że eskadra jest podekscytowana tworzeniem historii morskiej.

"Nie muszę nic robić, aby utrzymać wysoki morale", powiedział Guarini. "Ludzie są podekscytowani faktem, że są zupełnie nową organizacją, są zarządcami pierwszej grupy Riverine w XXI wieku".

"To jeden wielki zespół i jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy US Navy Riverines" - dodał.