Profil kariery: Navy Plane Captains

ABAORD USS CARL VINSON, At Sea - Podobnie jak odnoszący sukcesy inwestorzy, kapitanowie samolotów Gold Eagle dołączeni do Carrier Air Wing (CVW) 9 i na pokładzie USS Carl Vinson (CVN 70) otrzymują hojne dywidendy za wykonaną pracę i ilość czasu poświęcają przydzielonym im zasobom.

Inaczej określane jako brązowe koszulki, kapitanowie samolotów inwestują długie dni, ciężką pracę i każdą odrobinę swojej wiedzy i doświadczenia w zapewnienie wielomilionowych samolotów, a ich piloci bezpiecznie wracają na pokład każdego dnia.

Według Centrum Bezpieczeństwa Marynarki, nowoczesne samoloty morskie są z natury skomplikowane, a kapitanowie samolotów często stanowią jedyne źródło wiedzy na temat codziennych i bieżących inspekcji.

Zaufanie jest kluczem. Piloci muszą ufać, że wszystko zostało właściwie sprawdzone, powiedział Aviation Structural Mechanic 3. Klasa Keston Raymond, helikopterowy dywizjon przeciwczołgowy 8 eskadry (HS). To dobre uczucie, gdy wiesz, że zdobyłeś ich zaufanie.

Kapitanowie samolotów spędzają od 12 do 15 godzin dziennie z przydzielonymi im samolotami. Oprócz ciągłych inspekcji, brązowe koszulki sprawdzają poziom płynu, przygotowują kokpit do lotu i zapewniają, że nie ma obłoków, które mogłyby uszkodzić "ptaka". Przed przekazaniem samolotu pilotowi, kapitanowie samolotu działają jak ostateczny zestaw oczu.

Przygotowują odrzutowce i przygotowują nas do startu, powiedział porucznik Eric Taylor, jeden z pilotów Fighter / Attack Squadron (VFA) 147s F / A-18 Hornet.

Bez nich nie moglibyśmy wykonywać naszych zadań. Nie mogliśmy lecieć.

Odpowiedzialność może czasami być przytłaczająca, powiedział Terrero. Kapitanowie samolotu są jak bezpieczeństwo dla (samolotu). Mam najlepsze wyobrażenie o tym, co dzieje się z moim F / A-18.

Chociaż kapitanowie marynarki wojennej są zazwyczaj najmłodszymi członkami eskadr, odpowiedzialność może być ogromna.

Samolot, pilot i misja mogą spokojnie spoczywać na swoich barkach.

Bez względu na to, jaka jest ranga kapitana samolotu, kontroluje odrzutowiec, powiedział lotnik mechanicy Mate Airman Xavier Terrero, jeden z kapitanów samolotów VFA-146.

Po przejściu do życia w dywizjonie liniowym dywizjonów, spędzają od sześciu miesięcy do roku, spełniając obowiązki kapitana samolotu, zanim przejdą do bardziej stałej pracy w eskadrze.

Bycie tymczasowo przydzielonym do dywizjonu liniowego dywizjonów daje młodym ludziom pomysł, jak eskadra działa w taki sposób, w jaki wspiera misję Navys - powiedział Taylor.

Żeglarze spędzają co najmniej 90 dni na zapoznawaniu się z przepisami, zanim będą mogli otrzymać prestiżowy tytuł kapitana samolotu, a ich nazwiska i miasta zostaną wymodelowane na brzuchu samolotu.

(Szkolenie wstępne) daje im doświadczenie i wiedzę na temat samolotu powyżej i poza nim (inne), które idą prosto do pracy w ich stawki, powiedział Aviation Ordnanceman 1 klasa (AW) Dru Bond.

Terrero jest kapitanem od prawie sześciu miesięcy i wkrótce przejdzie do swojej pracy jako oficer maszyn lotniczych. W wieku zaledwie 19 lat Terreros pracował jako kapitan samolotu, który nie tylko zyskał przewagę nad kolegami, ale także mnóstwo opowieści.

Dorastając, słuchałem opowieści moich dziadków; teraz mam mu to powiedzieć, powiedział Terrero. Praca jako kapitan samolotu była świetnym doświadczeniem. Zawsze będę kapitanem samolotu.