Navy Physcial Training Uniform Rules

Co ubrać podczas treningu i sprawności fizycznej w marynarce?

Oficjalne zdjęcie marynarki wojennej

Każda gałąź wojska ma oddzielne mundury dla różnych funkcji. Na przykład mundury bojowe nie są noszone podczas oficjalnej ceremonii wojskowej, a mundurki nie są noszone podczas obozu.

Podczas ćwiczeń gimnastycznych, ćwiczeń i niektórych ćwiczeń istnieje trening fizyczny (PTU). PTU może być noszone na i poza bazą dla sprawności fizycznej lub czasu wolnego, chyba że ustalą to w inny sposób regionalni koordynatorzy lub dowódcy.

Navy PTU Wymagania

PTU, obecnie dostępna w Navy Exchange, jest wymagana do szkolenia jednostek i jednostek oraz półrocznej oceny sprawności fizycznej (PFA

Podstawowa PTU dla żeglarzy obejmuje:

W 2017 r . Marynarka wojenna wprowadziła długo oczekiwany strój do fitnessu, który jest zatwierdzoną dwuczęściową kurtką i spodniami. Garnitury były wydawane nowym rekrutom, a następnie udostępniane wszystkim zaciągniętym marynarzom. Podczas gdy marynarze płacą za kurtkę i spodnie, otrzymują zwrot kosztów w swoich kieszeniach.

Funkcjonariusze, którzy nie otrzymują zasiłków na odzież, płacą z kieszeni za kostium fitness

Jak nosić marynarkę wojenną PTU

Podczas ćwiczeń dowodzenia w porcie, koszula PTU musi być schowana w szorty; podczas indywidualnego PT lub na wolności, koszulki można nosić na szortach lub z nich. Podczas gdy morze, PTU jest noszone według uznania dowódcy.

Szorty muszą być noszone w talii. Długość szortów nie może sięgać poniżej górnej części kolana.

Skarpety sportowe muszą być noszone i nie powinny sięgać powyżej łydek. Skarpetki o obniżonym kroju są dozwolone. Ciężarni marynarze będą nosić koszulę i przestaną nosić PTU, gdy stanie się zbyt ciasna.

Żeńskie marynarze powinni nosić sportowy lub sportowy stanik pod PTU.

Kombinezon powinien być noszony nad spodenkami i koszulami PT podczas treningu fitness, a podczas testu sprawności fizycznej marynarze biorą udział dwa razy w roku. Kurtka powinna być zapinana co najmniej na trzy części, a mankiety powinny uderzać w nadgarstek (w końcu jest to mundur i powinien wyglądać porządnie). Podobnie jak w przypadku innych spodenek i spodni PTU, spodnie kombinezonu przeznaczone są do noszenia w całości w talii, z nogawkami spodni uderzającymi w górę buta, ale nie dotykającymi podłoża.

Czapki piłkarskie są dozwolone jako część PTU w niepogody, o ile są one problemem marynarki wojennej. Jest to w gestii dowódcy.

PTU nie może być noszone w czasie pełnienia obowiązków służbowych lub prowadzenia oficjalnych czynności służbowych, takich jak wizyta w przychodni, galerach lub oddziałach wsparcia personelu.