Programy sportowe w US Navy

Żeglarze ze sportowymi umiejętnościami do rywalizacji na poziomie krajowym w drużynie lub indywidualnym sporcie mają szansę reprezentować marynarkę na wyższych poziomach zawodów sportowych poprzez program Navy Sports.

"Program Navy Sports to okazja dla aktywnych marynarzy i wybranych rezerwistów do wzięcia udziału w wyższym poziomie sportu, który wykracza poza bazowy program stacjonarny" - wyjaśnił John Hickok, szef programu Navy Sports w zakresie Morale Marynarki, Opieki Społecznej, i Rekreacja (MWR).

"Ponieważ zespoły sportowe All-Navy awansują do krajowych mistrzostw lub światowych wydarzeń wojskowych, szukamy marynarzy z solidnymi osiągnięciami sportowymi, którzy mogą konkurować na poziomie krajowym. Zazwyczaj jest to ktoś, kto został mistrzem państwowym w szkole średniej lub uczestniczył w koledżu ", powiedział.

Drużyny All-Navy uczestniczą w programie Departamentu Obrony Sportowej i biorą udział w Mistrzostwach Sportowych Sił Zbrojnych przeciwko drużynom z korpusu piechoty morskiej, armii i sił powietrznych. Po rywalizacji między służbami, najlepsi zawodnicy Marynarki Wojennej mogą zostać wybrani do rywalizacji jako członkowie Zespołu Sił Zbrojnych i przejść do Wojskowych Igrzysk Światowych oraz krajowych i międzynarodowych zawodów.

Program Sportowy Marynarki Wojennej pozwala również osobom, które uczestniczą w zajęciach, które zwykle nie są oferowane w bazie, takich jak wioślarstwo, strzelanie z łuku i strzelanie, aby rywalizować na wysokim poziomie.

"Jeśli zawodnik z marynarki wojennej jest wystarczająco dobry, aby rzucić wyzwanie najlepszemu w kraju, to może mu dać szansę dzięki Programowi Sportowemu Marynarki Wojennej, by trenować i rywalizować o szansę reprezentowania Stanów Zjednoczonych w igrzyskach olimpijskich" - powiedział Hickok.

Od czasu Igrzysk Olimpijskich 1952, 107 zawodników Marynarki Wojennej reprezentowało Stany Zjednoczone na igrzyskach olimpijskich, zdobywając 22 złote medale, sześć srebrnych medali i sześć brązowych medali.

"Marynarka ma wielką wartość, umożliwiając żeglarzom udział nie tylko w programie sportowym marynarki wojennej, ale także w innych możliwościach MWR.

To kolejna szansa, aby Sailor się wyróżnił. Poza tym wszystko zależy od pracy zespołowej i dobrze zaokrąglonych oraz od koleżeństwa - cech, których szukasz w wojowniku "- powiedział Hickok.

Program Sportowy Marynarki Wojennej zapewnia także zasięg społeczności.

"Kiedy zabieramy zespół marynarki wojennej na obóz treningowy, zawsze staramy się skontaktować z lokalnymi rekruterami i przyprowadzić uczniów szkół średnich, którzy rywalizują w danym sporcie i prowadzą dla nich kliniki" - powiedział Hickok. "Daje to uczniom szansę porozmawiania z wybitnymi wzorami do naśladowania u naszych sportowców z marynarki wojennej, którzy pochodzą z różnych środowisk rekrutowanych i oficerów, od specjalistów od kulinarnych po pilotów i lekarzy."

Navy Sports Program obejmuje zespoły All-Navy w boksie, kręgle, cross country, zapasy, koszykówkę, piłkę nożną, triathlon, siatkówkę, softball, golf, rugby i maraton.

Również zespoły sił zbrojnych są wybierane do rywalizacji w krajowych i międzynarodowych zawodach w następujących dyscyplinach sportowych: taekwondo, pentatlon marynarki wojennej, strzelanie, żeglarstwo, jazda na rowerze, lekkoatletyka i judo.

Obozy treningowe dla sportów drużynowych All-Navy są zwykle od dwóch do trzech tygodni, podczas gdy obozy dla poszczególnych sportów są różne. Mimo to, inne sporty, takie jak maraton, biegi przełajowe i triathlon, nie mają obozu treningowego, ponieważ w lokalnej społeczności jest mnóstwo wyścigów, w których sportowcy mogą rywalizować przez cały rok.

Żeglarzy, którzy są zainteresowani udziałem w Programie Sportowym Marynarki Wojennej lub służąc jako trenerzy są zachęcani najpierw do skontaktowania się ze swoim podstawowym dyrektorem sportowym w celu uzyskania aplikacji Navy Sports i wypełnienia aplikacji całkowicie. Żeglarze nie zostaną wybrani bez zgody ich dowódcy. Wypełniony wniosek należy przesłać faksem do biura sportowego Navy pod numerem 901-874-6831. Wnioski można również przesyłać na adres:

Navy Sports Office,
PERS-651E,
5720 Integrity Drive,
Budynek 457,
Millington, TN, 38054-6510.

"Po zatwierdzeniu wniosku przez dowództwo, informacje i referencje zostaną sprawdzone przez personel programu Navy Sports Programme" - wyjaśnił Hickok. "Około dwóch tygodni przed rozpoczęciem obóz ogłaszamy, kto został wybrany do udziału i prześle list do dowództwa z żądaniem, aby komenda wydała nieodpłatnie polecenie TAD [tymczasowe przydzielone cło].

Gdy to zrobisz, wtedy Navy Sports Office zorganizuje transport i zapewni osobie bilet elektroniczny. Żeglarze będą cumować na bazie. "

Zgłoszenia należy składać nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem obóz treningowy. Zgłoszenia należy składać na 30 dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Sił Zbrojnych w przypadku zawodów sportowych bez obozów treningowych. Aby uzyskać pełny harmonogram zajęć i więcej informacji, w tym aplikację Navy Sports, odwiedź stronę internetową Navy Sports pod adresem http://www.navyfitness.org/all-navy-sports lub zadzwoń do biura sportu Navy pod numerem 901-874- 6632 / DSN 882.