Jak znaleźć internetowe oferty rządowe

Znalezienie miejsc pracy przez Internet jest łatwe, jeśli wiesz, gdzie szukać. Istnieje niezliczona liczba stron internetowych, które pobierają informacje z oficjalnych stron i wyglądają tak, jakby były prawdziwymi stronami rządowymi. Witryny te są tworzone przez profesjonalne stowarzyszenia, firmy, z którymi agencje rządowe zawarły umowy, aby publikować oferty pracy, a firmy lub osoby prywatne po prostu starają się zarabiać na odwiedzinach odwiedzających witrynę lub klikaniu reklam.

Nie potrzebujesz żadnej z tych pomocniczych stron, jeśli możesz bez nich przejść do oficjalnych stron.

Strony prowadzone przez profesjonalne stowarzyszenia są zazwyczaj wiarygodne i mogą za jednym kliknięciem zabrać Cię na oficjalne oferty pracy . Jeśli chodzi o witryny prowadzone przez firmy lub osoby prywatne, trudniej jest stwierdzić, czy są one legalne.

Organizacje rządowe są zobowiązane do reklamowania miejsc pracy, które są otwarte dla publiczności. Ta reklama może być tak minimalna, jak przesłanie ogłoszenia o pracę na stronę organizacji i pozostawienie jej przez określony czas. Każdy, kto jest zainteresowany aplikacją, musi mieć tę samą możliwość złożenia wniosku, co każdy inny.

Miejsca pracy otwarte wyłącznie dla obecnych pracowników organizacji muszą być ogłaszane pracownikom organizacji, ale nie publicznie. Takie stanowiska mogą obejmować stanowiska, które nadzorują wysoko wyspecjalizowaną grupę, w której nowy menedżer musi posiadać wiedzę, umiejętności lub umiejętności, które posiadałby tylko ktoś aktualnie pracujący w tej grupie.

Jeśli ktoś spoza organizacji mógł wykonywać tę pracę równie dobrze, jak ktoś w organizacji, praca powinna być zlecona na zewnątrz, tak aby zarówno kandydaci wewnętrzni, jak i zewnętrzni mieli taką samą szansę na zgłoszenie się.

Znalezienie pracy rządu federalnego

Wszystkie prace związane z administracją cywilną prowadzone przez rząd Stanów Zjednoczonych są publikowane w witrynie USAJobs .

Każdy może szukać pracy bez zakładania konta. Użytkownicy witryny muszą jednak założyć konto, aby składać wnioski o pracę. Założenie konta jest proste i wymaga minimalnej ilości danych osobowych.

Potrzebne są oczywiście znacznie więcej informacji, aby ubiegać się o pracę. Gdy dane osoby zostaną załadowane do systemu, ta osoba może wielokrotnie używać tych samych informacji do ubiegania się o stanowiska federalne. Najczęściej wnioskodawca dostosowywałby swoje informacje do każdego stanowiska pracy.

USJobs jest zarządzany przez Office of Personnel Management. Agencje federalne mogą zamieszczać informacje o ofertach pracy na swoich stronach internetowych, ale muszą publikować oferty pracy w USAJobs.

Wyszukiwanie pracy rządu państwowego

Podobnie jak rząd federalny, każde państwo amerykańskie ma własną centralną stronę internetową dla ofert pracy. Tablice ogłoszeń dla wszystkich 50 stanów pozwalają zobaczyć wpisy w różnych agencjach w państwie. Dla wygody wnioskodawców większość stanów ma formularz podania o pracę, który może być stosowany z większością, jeśli nie wszystkimi, instytucjami w państwie. Wnioskodawcy mogą zachować główną aplikację i dostosować ją do każdej pozycji, o którą się ubiegają.

Znalezienie miejsc pracy w samorządzie lokalnym

Nie ma jednego miejsca, w którym można znaleźć pracę samorządową.

Jeśli chcesz pracować w samorządzie lokalnym , profesjonalne strony stowarzyszeniowe mogą być pomocne, szczególnie jeśli nie ograniczasz geograficznie swojej pracy . Poszukaj stanów lub regionalnych oddziałów stowarzyszeń zawodowych w swojej dziedzinie lub w samorządzie lokalnym, takich jak Międzynarodowe Stowarzyszenie Zarządzania Miastami / Powiatami .

Jeśli jesteś zainteresowany konkretnym miastem, powiatem, okręgiem szkolnym lub innym samorządem lokalnym, najlepszym wyjściem jest przejście na stronę organizacji, aby znaleźć swoje oferty pracy. Jeśli aplikujesz do więcej niż jednej organizacji, prawie na pewno będziesz musiał wypełnić inny formularz wniosku dla każdej jednostki. Może to być frustrujące, ale jest konieczne, jeśli chcesz dać sobie najlepszą szansę na lądowanie w lokalnej administracji .