Jak zdobyć pracę w urzędzie pocztowym

USPS Opcje kariery i informacje o aplikacji

Chcesz pracować dla US Postal Service? Od sortowania i dostarczania poczty do operacji mechanicznych po stanowiska korporacyjne, w USPS dostępnych jest wiele różnych zawodów i karier. W rzeczywistości poczta jest drugim co do wielkości pracodawcą w Stanach Zjednoczonych. Oto, jak dowiedzieć się o możliwościach i warunkach wstępnych dla pracowników US Postal Service oraz o tym, jak znaleźć i ubiegać się o pracę na poczcie.

US Postal Service (USPS) zatrudnia ponad 635 000 pracowników. Istnieje 31 585 placówek pocztowych, które dostarczają rocznie około 155 miliardów przesyłek pocztowych, co stanowi około 40% przesyłek pocztowych na całym świecie. Ich flota samochodowa jest jedną z największych flot cywilnych na świecie, z ponad 227 000 pojazdów. Mają możliwości dla wszystkich typów i poziomów pracowników w każdym stanie, prawie we wszystkich okręgach oraz w większości miast i miasteczek w USA.

USPS Informacje o zatrudnieniu i poszukiwaniu pracy

Informacje o zatrudnieniu USPS, możliwościach kariery zawodowej i informacje o egzaminie są dostępne w sekcji Kariera USPS na stronie United States Postal Service. Możesz także szukać pracy na stronie internetowej USPS. Szukaj według słowa kluczowego, lokalizacji i obszaru zatrudnienia (dostawa, sprzedaż, handel detaliczny itp.).

Aby ubiegać się o prace USPS , musisz utworzyć internetowy profil eCareer na stronie internetowej USPS.

Aby utworzyć swój profil i ubiegać się o pracę, musisz mieć poprawny adres e-mail. Dodatkowo możesz pobrać swoje CV, aby dołączyć je do swojej aplikacji. W tym momencie system aplikacji nie jest kompatybilny z urządzeniami mobilnymi.

Opcje zlecenia USPS

USPS oferuje różnorodne kariery. Agencja oferuje wiele miejsc pracy w zakresie dostaw i operacji, w tym operatorów poczty, sprzedawców poczty, operatorów przyczep ciągników i wielu innych.

USPS ma także wiele opcji kariery korporacyjnej w takich dziedzinach jak księgowość, biznes, finanse, zasoby ludzkie, legalne i marketing.

Możliwości USPS dla studentów i absolwentów

Usługa pocztowa oferuje dwa programy dla studentów, absolwentów i początkujących profesjonalistów w celu rozwijania umiejętności zawodowych. Program Fundacji Zarządzania jest płatnym, 18-miesięcznym programem stażowym dla absolwentów i pracowników klasy podstawowej, aby zdobyć doświadczenie zawodowe na różnych stanowiskach USPS.

Stażyści zdobywają wiedzę na temat USPS poprzez comiesięczne szkolenia z najwyższymi menedżerami organizacji i rotacje poprzez różne działy. Stażyści są umieszczani w zadaniach po pomyślnym zakończeniu programu.

Poczta ma również 10-tygodniowy program Summer Intern, dla obecnych juniorów szkół wyższych i seniorów. W tym programie stażyści pracują nad konkretnym projektem związanym z USPS.

USPS Jobs for Transitioning Military

USPS pracuje również nad zapewnieniem możliwości kariery zawodowej weteranom wojskowym, rezerwistom i członkom ich rodzin. Wnioskodawcy mogą zidentyfikować swoje roszczenia dotyczące preferencji weterana w ich aplikacji online. Biorąc pod uwagę liczbę lokalizacji w całym kraju, USPS jest atrakcyjnym pracodawcą dla rodzin wojskowych, które często muszą się często przemieszczać, aby zostać razem.

USPS Możliwości rozwoju kariery

Wraz z Programem Fundacji Zarządzania i Programem Summer Intern, USPS ma wiele innych możliwości rozwoju zawodowego. Oferują szereg wewnętrznych inicjatyw szkoleniowych, w tym program Nowych Przełożonych, który ma pomóc nowym przełożonym zdobyć doświadczenie podczas uczenia umiejętności zarządzania. Ich programy przywództwa koncentrują się na różnych aspektach i poziomach rozwoju zarządzania dla osób, które wykazały potencjał w obszarach zarządzania, sukcesji przedsiębiorstw i przywództwa wykonawczego.

Wymagania kwalifikacyjne USPS

Wymagania kwalifikacyjne Urzędu pocztowego Stanów Zjednoczonych dla kandydatów do zatrudnienia obejmują minimalny wiek (wnioskodawcy muszą mieć ukończone 18 lat lub 16 lat z dyplomem ukończenia szkoły średniej), obywatelstwo lub status stałego rezydenta, ostatnią historię zatrudnienia, kryminalną sprawdzenie przeszłości oraz ocenę przesiewową w kierunku medycyny i leków.

W stosownych przypadkach kandydaci muszą również być zarejestrowani w usłudze selektywnej.

Niektóre zadania mają inne szczególne wymagania, w tym bezpieczne prowadzenie pojazdu. USPS stosuje politykę zatrudniania różnorodności i integracji oraz promuje miejsce pracy, w którym różnice są szanowane, a wszyscy pracownicy współpracują ze sobą w kierunku pełnego potencjału.

Oto pełna lista wymagań zgłaszania usług pocztowych w Stanach Zjednoczonych dla wszystkich stanowisk:

Dodatkowe wymagania zależą od stanowiska, o które się ubiegasz. Sprawdź szczegóły w ogłoszeniu o pracy, gdy aplikujesz.

USPS Wynagrodzenie i świadczenia

Wynagrodzenia US Postal Service są konkurencyjne w stosunku do wielu miejsc pracy w sektorze prywatnym, aw połączeniu z dostępnymi świadczeniami, sprawiają, że USPS jest atrakcyjnym pracodawcą. Oferują szereg korzyści, w tym ubezpieczenie stomatologiczne, wizje, ubezpieczenie zdrowotne i na życie, elastyczne rachunki wydatków, ubezpieczenia na wypadek długotrwałej opieki, plany oszczędzania na czas emerytury, hojny urlop i zwolnienia chorobowe oraz wiele rodzajów pomocy edukacyjnej, w tym rozwój kariery i szkolenia .

Więcej opcji pracy: 10 najlepszych ofert pracy z dyplomem | Najlepsze i najgorsze listy zadań