Sprzedaż ubezpieczeń

Sprzedaż spokoju umysłu

Życie, wypadek, zdrowie, majątek i wypadek to główne rodzaje ubezpieczeń, które większość konsumentów będzie miała w życiu. Chociaż istnieje wiele innych form i rodzajów ubezpieczeń, te kluczowe pięć stanowią portfolio produktów większości agentów ubezpieczeniowych.

Dla tych, którzy zdecydują się sprzedać ubezpieczenie jako karierę, nagrody mogą być niesamowite. Od nieograniczonych możliwości zarobkowych po podróże dookoła świata, jest wiele atrakcyjnych korzyści.

Jednak wielu, którzy próbują swoich rąk, kończy pracę w ciągu pierwszego roku.

Przegląd

Większość agentów ubezpieczeniowych rozpoczyna karierę od listy potencjalnych klientów, a może kilku nieaktywnych lub półaktywnych kont. Innymi słowy, agenci pierwszego poziomu zaczynają od niczego i mają zniechęcające zadanie budowania własnych firm od zera. Oznacza to niekończące się godziny poszukiwań i nawiązywania kontaktów, spotkania w godzinach nocnych z potencjalnymi klientami, dotarcie do przyjaciół i rodziny oraz zakup potencjalnych klientów z agencji wyborczych.

Rozpoczęcie kariery w ubezpieczeniach jest trudne. Nie tylko większość z nich ma konkurencję ze strony innych agentów we własnym biurze, ale także muszą konkurować w jednej z najbardziej konkurencyjnych karier sprzedaży. Agencje ubezpieczeniowe są wszędzie, praktycznie na każdej głównej ulicy w Ameryce i w całym Internecie. Spróbuj oglądać telewizję bez oglądania przynajmniej jednej reklamy dla agencji ubezpieczeniowej, a zrozumiesz, jak konkurencyjna jest branża.

Tak więc, podczas gdy kariera ubezpieczeniowa jest bardzo trudna do uruchomienia, im dłużej w niej jesteś, tym lepiej się ona staje, głównie z powodu resztek. Gdy sprzedasz polisę, co roku będziesz otrzymywać prowizję od odnowienia polisy. Im więcej sprzedasz polis, tym większy pozostanie Twój dochód rezydualny. Polisa ubezpieczeniowa staje się darem, który ciągle daje.

Podczas gdy żadna polityka nie obowiązuje na zawsze, agenci zarabiają więcej pieniędzy, tym bardziej, że zachowują obowiązującą politykę.

Ten dochód rezydualny jest głównym powodem, dla którego osoby z branży ubezpieczeniowej pozostają w branży ubezpieczeniowej. Chociaż pierwsze lata mogą być bardzo trudne, długoterminowe nagrody są fantastyczne.

Zawody

Powiedzieć, że branża ubezpieczeniowa jest konkurencyjna, jest podobne do stwierdzenia, że ​​ocean jest mokry. Zdecydowana większość osób, które rozpoczynają działalność w branży ubezpieczeniowej, rezygnuje z konkurencji.

Amerykańscy konsumenci mają zbyt wiele opcji zakupu ubezpieczenia dla każdego, kto je sprzedaje, aby zarobić sześciocyfrowe wynagrodzenie. Przy tak wielu możliwościach wyboru ubezpieczenia na życie, dom i ubezpieczenie samochodu , spadają ceny (i marże).

Sekret sukcesu

Biorąc pod uwagę wszystkich konkurencyjnych i świadomych cen konsumentów, można pomyśleć, że wejście do branży sprzedaży ubezpieczeń nie jest dobrym wyborem. Jeśli jednak możesz poświęcić się budowaniu relacji , nawiązywaniu kontaktów, poszukiwaniach i całożyciowemu zaangażowaniu w szkolenia i edukację , branża ubezpieczeniowa może być dla Ciebie idealna.

Każda branża sprzedażowa jest wypełniona tymi, którzy są w sprzedaży, ponieważ nie mogli znaleźć innej pracy i tych, którzy kochają sprzedaż i są zobowiązani do bycia najlepszymi.

Ci, którzy koncentrują się na byciu najlepszymi, pokonają 90 procent innych po prostu pokazując właściwą postawę .

Oznacza to, że naprawdę musisz rywalizować tylko z pozostałymi 10 procentami. Tak, będziesz musiał pracować, out-network i nad-dostarczyć, ale ci się uda. Tak długo, jak nigdy nie uciekniesz się do tempomatu, twoje oddanie się Twoim klientom będzie sprzedawać taniej dostawców. Ty i twoja zdolność do tworzenia i utrzymywania relacji będzie ci dobrze służyć i pozwoli ci cieszyć się owocami twojej pracy. Nagrody zostaną przyznane w postaci prowizji , elastycznego harmonogramu i szacunku, jaki otrzymasz od swoich współpracowników, konkurentów i - co najważniejsze - od Twoich klientów.