Pracuj w Home Call Center Jobs w Oklahomie

Gettly / ilbusca

Znajdź oferty pracy w call-center, które wynajmujesz w Oklahomie.

1-800-KWIATY

Główna kwiaciarnia handlu detalicznego regularnie wynajmuje tymczasowo agentów centrali telefonicznych do pracy sezonowej. Od czasu do czasu zatrudnia stałych agentów (szczególnie dwujęzycznych).

Accolade Support Call Center Services

Firma zatrudnia niezależnych wykonawców tylko jako pracowników zdalnych pracowników pomocy technicznej i przedstawicieli obsługi klienta.

Wynagrodzenie to stawka za minutę, do 10 USD za godzinę bez płacy minimalnej

Alorica

Alorica, wcześniej West at Home, zatrudnia przedstawicieli obsługi klienta w miejscu pracy w Kolorado, którzy otrzymują wynagrodzenie za minutę lub za połączenie, ale ponieważ są pracownikami, mają pewność, że zarabiają minimalną stawkę w swoim stanie.

American Express

Firma świadcząca usługi finansowe zatrudnia agentów call center z doświadczeniem w zakresie systemów rezerwacji (a także biur podróży) dla działu podróży służbowych firmy. Dwujęzyczność jest zaletą, jeśli chodzi o zatrudnienie w jednym z tych miejsc pracy. Więcej zadań w Dwujęzycznym Call Center

Doradcy Apple At-Home

Apple At-Home to program typu "praca w domu" od Apple, który zatrudnia zarówno studentów, jak i studentów spoza listy studentów na pełen etat i na pół etatu. Jest częścią działu wsparcia AppleCare firmy. Użyj słowa kluczowego "home" w bazie danych firmy. Rekruci z Albany. .Apple zapewnia komputer i telefon.

Aspire Lifestyles

Ta firma specjalizuje się w dostarczaniu wirtualnych asystentów lub usług concierge, a także agentów call center dla klientów VIP marek. Zdalni agenci obsługują żądania klientów za pomocą telefonu, poczty e-mail i czatu. Prowadzą badania i realizują zamówienia od klientów w Stanach Zjednoczonych i za granicą.

Wymagana jest biegłość w języku angielskim. Biegła znajomość francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego lub włoskiego jest dodatkowym atutem.

Asurion

Call center dla ubezpieczenia zastępującego urządzenia (dawniej NEW Corp) zatrudnia pracowników domowych do pracy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin.

Convergys

Pracownicy wirtualnych call-center zatrudnieni przez Convergys w niepełnym wymiarze godzin i pełnoetatowych otrzymują połączenia przychodzące i świadczą usługi, które mogą obejmować obsługę klienta, sprzedaż lub pomoc techniczną. Dostępne są szkolenia i świadczenia.

Przedsiębiorstwo

Firma wynajmująca samochody zatrudnia pełnoetatowych agentów rezerwacyjnych, którzy pracują w domu na terenie metra w Atlancie. Zapłata wynosi 12-14 $ za godzinę. Potrzebni są agenci francuskojęzyczni i hiszpańskojęzyczni.

LiveOps

Firma zatrudnia agentów, w tym licencjonowanych agentów ubezpieczeniowych, dla różnych zadań call center dla swoich klientów, w tym sprzedaży wychodzącej , dwujęzycznej obsługi klienta (hiszpańskiej i francuskiej) oraz usług finansowych. Agenci są wypłacani według stawki opartej na minutach rozmów i premiach sprzedaży w niektórych przypadkach. Agenci muszą zostać "certyfikowani", aby pracować dla klientów indywidualnych. Ta certyfikacja nie jest wypłacana.

Sitel Work @ Home

Program work-at-home firmy zatrudnia pracowników domowych, którzy przyjmują do swoich klientów przychodzące zgłoszenia dotyczące obsługi klienta, świadcząc usługi w zakresie fakturowania, zapytań o konta, zamówień produktów lub zapytań, planowania instalacji lub rozwiązywania problemów technicznych.

Wszystkie pozycje wiążą się z pewną sprzedażą. Dwujęzyczni agenci ze znajomością angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, koreańskiego, mandaryńskiego, portugalskiego i hiszpańskiego. Więcej zadań w Dwujęzycznym Call Center

Support.com

Firma zapewnia zdalne wsparcie technologiczne dla klientów, za pośrednictwem domowego czatu wsparcia technicznego i agentów call center . Jego zdalni technicy odpowiadają na wezwania przychodzące, a ich kierownicy centrum rozwiązań wspierają i nadzorują techników zdalnego serwisu.

SYKES Strona główna Obsługiwane przez Alpine Access

Agenci domowi, którzy są pracownikami, a nie kontrahentami, otrzymują przychodzącą obsługę klienta i połączenia sprzedażowe dla różnych klientów tego BPO . Są opłacani za szkolenie i po rozpoczęciu otrzymują 9 $ za godzinę. Wnioskodawcy, którym oferuje się stanowisko, muszą zapłacić 45 USD za sprawdzenie przeszłości. Proces rekrutacji dla tych zadań call center jest dostępny online i przez telefon.

Umiejętności dwujęzyczne plus; języki obejmują hiszpański, mandaryński i kantoński. Więcej zadań w Dwujęzycznym Call Center

TeleTech @ Home

Światowa firma zatrudnia agentów przez 20-30 godzin tygodniowo, aby pracować z domu w centrach telefonicznych i innych dziedzinach. Potrzeba dwujęzycznych agentów call center . Korzyści obejmują płatne szkolenie, 401 tys. Zapłata to 9-10 $ za godzinę.

Transcom

Firma Call Center zatrudnia agentów pracujących w domu do obsługi klienta i wsparcia technicznego w Kolorado.

Ver-A-Fast

Zdalnie sterowani agenci call center weryfikują zamówienia w branży prasowej.

Ta lista firm z call center może zawierać inne firmy, które wynajmują domowe raporty bezpieczeństwa z Oklahomy. A te globalne miejsca pracy w domu , choć niekoniecznie w call center, zatrudniają praktycznie wszędzie.