Praca w niepełnym wymiarze godzin, praca w domu Call Center

Szukasz pracy w niepełnym wymiarze godzin, pracy w domu w call center? Firmy te zatrudniają agentów call center w domu w niepełnym wymiarze godzin. Niektórzy mogą również zatrudniać pełnoetatowych agentów. Należy jednak pamiętać, że niepełny etat nie musi być równy elastycznym godzinom pracy. Wiele firm, które zatrudniają osoby do pracy w niepełnym wymiarze godzin na pracach domowych, robi tak, ponieważ mają określone godziny, które muszą być pokryte (weekendy, wieczory, dni, itp.). Niektóre z tych stanowisk mogą być również pracami sezonowymi z domu.

Przewiń w dół, aby zobaczyć zarówno zatrudnienie, jak i niezależnego kontrahenta, stanowiska w niepełnym wymiarze godzin. Lub, jeśli interesuje cię praca z zasiłkami (których wiele z tych niepełnoetatowych prac nie ma), sprawdź tę listę miejsc pracy dla call center . Aby uzyskać więcej informacji na temat znalezienia pracy w biurze obsługi klienta - w domu w biurze - przeczytaj ten artykuł All About Call Center Work .

 • 01 Accolade Support Call Center Services

  Wsparcie techniczne i agenci obsługi klienta pracują w niepełnym wymiarze godzin i w pełnym wymiarze godzin z domu w tych centrach telefonicznych. Płacą za minutową strukturę wynagrodzeń (z godzinową podstawą), która wynosi 10 USD za godzinę.

 • 02 AdviseTech

  To rozwiązanie IT BPO zatrudnia na stanowiska pracy w call center w celu wsparcia technicznego . Oferty pracy w niepełnym wymiarze godzin 2-6 godzin tygodniowo.

 • 03 Amazon.com

  Pracownicy firmy Amazon.com pracujący w niepełnym wymiarze godzin (minimum 20 godzin tygodniowo) pracują w domach obsługi klienta w niektórych stanach . W listopadzie i grudniu pracownicy zatrudnieni na pół etatu mogą pracować w pełnym wymiarze godzin. Wyszukaj "praca z domu" w bazie danych pracy Amazon. Praca płaci 10-12 $ za godzinę.

 • 04 American Express

  Niektóre stanowiska w niepełnym wymiarze godzin są dostępne dla biur podróży i agentów call center z doświadczeniem w pracy systemów rezerwacji. Potrzebni są również dwujęzyczni agenci.

 • 05 Apple w domu

  Ten program call-to-home jest częścią działu Apple Care. Użyj słowa kluczowego "home" w bazie danych firmy.

 • 06 ARO

  BPO zatrudnia pracowników zdalnych do pracy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin jako pracownicy obsługi klienta, sprzedaży i firmy do telemarketingu. Dodatkowo ma pozycje w domu dla LPN i RNs wykonujących pracę telezdrowia

 • 07 Asurion

  Ten dostawca ubezpieczenia urządzeń ma pełne i niepełne pozycje zdalne dla agentów call center. Zapłata wynosi 10-11 USD za godzinę

 • 08 GE Retail Finance

  GE zatrudnia w USA i Kanadzie, aby analizować i analizować wnioski kredytowe, komunikować decyzje kredytowe i zapewniać wsparcie dla problemów z aplikacjami klientów. Wymagane są dwujęzyczne francuskie i hiszpańskie zalecenia dla poszczególnych krajów. Korzyści obejmują zdrowie, wzrok i niepełnosprawność.

 • 09 Hotele Hilton

  Sieć hotelowa Hilton @ Home zatrudnia (za pośrednictwem biur firmy Dallas i Tampa) pełno- i pół etatowych pracowników biura sprzedaży do pracy z domu, aby wykonać obsługę klienta i dokonać rezerwacji. Nowi pracownicy otrzymują dogłębną markę i szkolenie techniczne oraz wsparcie. Agenci dwujęzyczni w języku hiszpańskim lub portugalskim zarabiają o 1 USD więcej za godzinę na niektórych pozycjach.

 • 10 HSN

  Sieć zakupów w domu oferuje pracę w niepełnym wymiarze godzin i pracę w domu w centrach telefonicznych. Połączenia przychodzące to zarówno sprzedaż, jak i obsługa klienta. Pełnoetatowe stanowiska zapewniają świadczenia z ubezpieczenia zdrowotnego. Miejsca pracy znajdują się w St. Petersburg, Floryda, Roanoke, VA i Nashville, TN.

 • 11 Neiman Marcus

  Detalista zatrudnia pracowników zatrudnionych w domach obsługi klienta w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy, które często są tymczasowe lub sezonowe. Szkolenie na miejscu jest wymagane. Wybierz "Praca z domu" w kategorii zadań, aby sprawdzić, czy dostępne są jakieś prace domowe.

 • 12 Diagnostyka zadań

  Firma zatrudnia "teleinterviewerów" jako pracowników zatrudnionych w niepełnym wymiarze czasu, aby przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną z wnioskodawcami ubezpieczeń na życie przez telefon. Wymaga pracy z Lee's Summit, biura MO przez 6-8 tygodni na szkolenie. Wyszukaj "praca z domu" na liście firm

 • 13 SYKES w domu / Alpine Access

  Agenci Call Center obsługują połączenia przychodzące, obsługę klienta i sprzedaż. Stawka godzinowa mieści się w przedziale 9 USD. Godziny pracy w niepełnym wymiarze godzin wynoszą co najmniej 20 godzin tygodniowo. Dopiero po zaoferowaniu stanowiska, wnioskodawcy płacą 45 $ za sprawdzenie przeszłości. Umiejętności dwujęzyczne plus; języki obejmują hiszpański, mandaryński i kantoński. Więcej zadań w Dwujęzycznym Call Center

 • 14 U-Haul

  Pracujący w domu agenci call center w USA i Kanadzie przyjmują połączenia przychodzące od klientów, którzy wybierają konkretne centra przesiadkowe U-Haul w tych tymczasowych pozycjach w niepełnym wymiarze godzin. Przedstawiciele odpowiadają na ogólne pytania, rezerwują i / lub udzielają pomocy drogowej. Pracownicy muszą być dostępni do pracy w jeden weekend każdego tygodnia i święta. Szkolenie jest płatne. Wyszukaj "praca z domu" w bazie danych firmy.

 • 15 TeleTech @ Home

  Ta globalna firma outsourcingu procesów biznesowych (BPO) zatrudnia pracowników zatrudnionych w niepełnym wymiarze godzin (20-30 godzin tygodniowo) w niektórych stanach USA i Wielkiej Brytanii, aby pracować z domu jako agenci pomocy i inne dziedziny. Potrzeba dwujęzycznych agentów call center. Korzyści obejmują płatne szkolenie, 401 tys. Zapłata to 9-10 $ za godzinę.