Home Call Center Praca w Maryland

Zazwyczaj firmy z branży call center zatrudniają w określonych stanach, więc jeśli mieszkasz w Maryland, musisz znaleźć te, które wynajmują w Wolnym Państwie. Te działy call center zatrudniają do pracy w domu w stanie Maryland.

Możliwości Work-at-Home

Wsparcie Accolade Usługi Call Center : Zdalne wsparcie techniczne i obsługa klienta obsługują klientów tej firmy. Agenci są niezależnymi kontrahentami.

Opłata to stawka za minutę w wysokości 10 USD za godzinę. Jednak tutaj nie ma płacy minimalnej.

AdviseTech: dostawca rozwiązań IT zatrudnia agentów z doświadczeniem na komputerach do rozwiązywania problemów i telemarketingu dla swoich klientów przez 2-6 godzin tygodniowo.

Alorica (dawniej West at Home): Alorica zatrudnia pracowników zdalnych w stanie Maryland. Są one wynagradzane za minutę lub za połączenie, ale ponieważ są to pracownicy, otrzymują minimalne wynagrodzenie.

American Express : Agenci centrum telefonicznego z doświadczeniem w zakresie systemów rezerwacji i biur podróży są zatrudnieni przez dział podróży korporacyjnych Amex. Dwujęzyczność jest zaletą, jeśli chodzi o zatrudnienie w jednym z tych miejsc pracy.

Doradcy Apple At-Home : Dział obsługi klienta w dziale obsługi klienta w dziale obsługi klienta firmy Apple zatrudnia w całym kraju pracowników pomocy technicznej i obsługi klienta, chociaż często zlecenia te znajdują się na listach. Apple zapewnia sprzęt komputerowy.

ARO : Pracownicy wirtualnych call center firmy pracują w różnych zawodach, w tym w sprzedaży i obsłudze klienta. Zatrudnia również audytorów ubezpieczeniowych oraz LPN i RN do pracy w domu.

Carenet Healthcare Services : Zarejestrowane pielęgniarki pracują jako agenci centrum medycznego z domu. Ci pracownicy otrzymują wynagrodzenie w wysokości około 25 USD za godzinę.

Praca jest na pełen etat, a praca na noc może być dostępna i / lub wymagana.

Convergys : Przedstawiciele centrum obsługi telefonicznej zatrudniani przez tę firmę outsourcingu procesów biznesowych (BPO) przyjmują połączenia przychodzące i zapewniają obsługę klienta, sprzedaż lub pomoc techniczną. Szkolenie firmy jest płatne i oferuje korzyści.

Hełm rynny: Przedstawiciele obsługi klienta obsługują połączenia i wiadomości e-mail, ustalają spotkania i kwalifikują potencjalnych klientów. Wymagane są dwa lata doświadczenia w obsłudze klienta i dyplom ukończenia szkoły średniej lub równoważny. Szkolenie odbywa się w domu w Maryland. Praca odbywa się w niepełnym wymiarze godzin i w weekendy.

LiveOps : To BPO zatrudnia niezależnych wykonawców dla różnorodnych zadań związanych z obsługą klienta, w tym dwujęzyczną obsługą klienta (hiszpańską i francuską), pracą ubezpieczeniową i usługami finansowymi. Agenci domowi są opłacani według stawki opartej na minutach rozmów i premiach sprzedaży w niektórych przypadkach. Agenci muszą zostać "certyfikowani", aby pracować dla klientów indywidualnych. Ta certyfikacja nie jest wypłacana. Agenci muszą zapłacić za własną weryfikację.

Support.com : Firma świadczy usługi wsparcia technicznego dla swoich klientów, korzystając z czatów typu " praca w domu" i agentów call center. Jego zdalni technicy odpowiadają na rozmowy przychodzące.

ThinkDirect: Ta firma zatrudnia pracowników jako agentów pracujących w domu, sprzedających prenumeratę czasopism.

Zapłać z zachętami to 10-14 $ za godzinę.

Ver-A-Fast : agenci call center wykonują połączenia weryfikacyjne dla klientów firmy, głównie z branży prasowej.

Windy City Call Center : Firma call center z siedzibą w Chicago wynajmuje zdalnych agentów jako pracowników do wykonywania zadań telemarketingowych.

Telefony XACT: Zatrudnia agentów centrum obsługi połączeń przychodzących i wychodzących (tylko w języku angielskim i dwujęzycznym po hiszpańsku) do pracy w domu. wypłata waha się od 8 $ - 13 $ / godz.