5 rzeczy, które należy wiedzieć o centrach telefonicznych w domu

 • 01 Zanim podejmiesz skok, powinieneś wiedzieć ...

  Getty / Martin Barraud

  Domowe call centra są w rzeczywistości prawdziwą okazją do tego, aby ludzie zaczęli zarabiać pieniądze z domu. Powiedział, że nadal musisz znać oznaki oszustwa w pracy, ponieważ oszustów znane są z tego, aby ubierać swoje plany, aby wyglądały jak praca domowa.

  Ogólnie rzecz biorąc, większość wirtualnych ofert call center szuka osób, które są dobrze mówione i wiarygodne oraz mają przynajmniej część obsługi klienta lub doświadczenia w sprzedaży detalicznej. W większości przypadków nie są szczególnie zainteresowani tym, czy kandydaci mają wyższe wykształcenie, dzięki czemu centra obsługi telefonicznej są dobrą okazją dla osób z wyższym wykształceniem lub dla osób, które zmieniają karierę, aby pracować w domu. Jednak są zdecydowanie zarówno plusy i minusy dla tych miejsc pracy, począwszy od sposobu ich zapłaty.

  Pierwsza rzecz: jak działa kompensacja

 • 02 # 1 - Agenci Home Call Centre nie mogą płacić minimalnie

  Getty / MWaura

  Zgadza się, niektóre miejsca pracy w centrach telefonicznych nie gwarantują płacy minimalnej. Wynika to z faktu, że niektóre firmy zatrudniają swoich agentów jako niezależnych wykonawców, a nie pracowników. Pracownicy w Stanach Zjednoczonych muszą otrzymywać wynagrodzenie minimalne w państwie, w którym przebywają; jednak wykonawcy tego nie robią. I tak wiele miejsc pracy dla niezależnych kontrahentów ma struktury wynagrodzeń, które mogą płacić za połączenia lub za minutę, a więc nie płacą tak dużo, gdy głośność połączenia jest niewielka. W rezultacie minimalna kwota odszkodowania nie jest gwarantowana.

  Tak więc, rozważając pracę jako agent call center, upewnij się, że rozumiesz, jak działa rekompensata dla call center, a konkretnie w miejscach, w których aplikujesz.

  Następna sprawa: koszty out-of-pocket

 • 03 # 2 - Agenci mają koszty z kieszeni

  Obrazy Getty / Tetra

  Nawet jeśli jesteś zatrudniony jako pracownik, najprawdopodobniej będziesz musiał zakupić sprzęt i / lub usługi w celu skonfigurowania swojego domowego biura wirtualnego centrum obsługi . Prawie wszystkie firmy oczekują od swoich wirtualnych agentów posiadania własnych komputerów, które muszą spełniać określone wymagania. Rzadki wyjątek, Apple At-Home , zapewnia agentom komputer. Wielu oczekuje również od agentów zakupu własnych zestawów słuchawkowych, oprogramowania lub innego sprzętu.

  Zazwyczaj koszt linii telefonicznej i / lub usługi internetowej spada na agenta, choć niektórzy zwracają koszty swoim pracownikom. Od czasu do czasu agenci (zarówno pracownicy, jak i kontrahenci) mają obowiązek płacić rachunki za własne sprawdzenie przeszłości, a czasami od niezależnych wykonawców oczekuje się, że będą płacić opłaty za własny trening. Zalecam unikanie firm, które pobierają te opłaty.

  Następna informacja: Geografia ma znaczenie

 • 04 # 3 - Ma to znaczenie w przypadku, gdy agenci Home Call Centre Live

  Getty / ilbusca

  Jeśli pracujesz w domu, wydaje się, że nie powinno to wpływać na stan twojego kraju lub kraju. Jednak ze względu na przepisy prawa pracy i inne czynniki, większość firm zatrudniających agentów zdalnego call center zatrudnia ich tylko w określonych lokalizacjach. Zazwyczaj wynajmują w określonych stanach, chociaż niektórzy wymagają agentów mieszkających w określonym promieniu miasta. Dotyczy to szczególnie firm, które zatrudniają agentów jako pracowników, a nie jako niezależnych wykonawców.

  Następna rzecz, jaką trzeba wiedzieć: umiejętności potrzebne do maksymalizacji zysków

 • 05 # 4 The More Skills and Education You You Better You Be Pay

  Getty / Peter Dazeley

  Oczywiście dotyczy to niemal każdej dziedziny pracy, a domowe centra telefoniczne nie są wyjątkiem. I chociaż call center to dobra robota dla osób z wykształceniem w szkole średniej lub małym doświadczeniem zawodowym, dyplom ukończenia studiów wyższych lub inna uczelnia pomoże ci znaleźć lepiej płatną pracę związaną z obsługą klienta. Jednym z powodów, dla których firmy oferują te miejsca pracy z miejsc pracy w domu, jest to, że chcą przyciągnąć pracowników z większą liczbą umiejętności i wykształcenia, nie płacąc premii za wynagrodzenie, oferując zamiast tego korzyści płynące z pracy w domu.

  Ponadto istnieje wiele wyspecjalizowanych zawodów call center, w których pożądane są konkretne umiejętności. Obejmują one pracę w dwujęzycznym centrum telefonicznym, wsparcie techniczne, miejsca pracy w centrum pomocy medycznej (dobre dla RN i LPN), prace związane z podróżami (biura podróży) i ubezpieczenia (pielęgniarki i ubezpieczyciele).

  Następnie warto wiedzieć: które firmy zatrudniają agentów Virtual Call Center

 • 06 # 5 - Gdzie znaleźć pracę Call Center w domu

  Getty / Ron Chapple

  Skorzystaj z tych list firm, aby zawęzić możliwości firm, które zatrudniają, gdzie mieszkasz i szukają Twoich umiejętności.