5 możliwości pracy w domu dla uczniów szkół średnich i odbiorców GED

Według Bureau of Labor Statistics: "Wśród pracowników w wieku 25 lat i starszych, osoby z wyższym lub wyższym bakałem częściej pracowały w domu niż osoby z wykształceniem mniejszym - 38 procent osób z tytułem licencjata lub wyższym wykonywało niektóre pracowała w domu przez kilka dni w porównaniu z 5 procentami osób, które nie ukończyły szkoły średniej ".

To nie jest zbyt zachęcające, jeśli masz dyplom ukończenia szkoły średniej i masz nadzieję znaleźć pracę w domu. Ale nie rozpaczaj, istnieją szanse dla absolwentów szkół średnich lub tych z GED-ami. Jednak nie wszystkie z nich są tradycyjnymi "miejscami pracy". Niektóre z nich to możliwości biznesowe lub niezależne dla kontrahentów, ale wszystkie zależą od tego, jakie jest Twoje wykształcenie, ale od tego, jak bardzo chcesz się zgodzić.

 • 01 Call Center

  Centra obsługi telefonicznej są jednym z twoich najlepszych zakładów na pracę w domu, jeśli nie masz wykształcenia wyższego. O ile firma nie potrzebuje bardzo wyspecjalizowanej siły roboczej (np. Centra telefonicznej opieki medycznej, zawody ubezpieczeniowe), bardzo rzadko wymaga się, aby pracownicy call center wymagali więcej niż ukończenia szkoły średniej.

  Przeczytaj więcej: Wszystko o pracy domowej Call Center

 • 02 Transkrypcja w domu

  Getty / Stockbyte

  Transkrypcja jest czymś więcej niż tylko umiejętnością pisania, ale z pewnym doświadczeniem dobry transcriptionista może zarabiać pieniądze z domu. Większość zadań nie jest zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin, więc możesz potrzebować kilku klientów transkrypcji. Wynagrodzenie jest generalnie oparte na twoich wynikach, więc szybkość i dokładność są kluczem do zarabiania pieniędzy podczas transkrypcji. Zazwyczaj kandydaci biorą udział w teście transkrypcji, więc zatrudnianie zależy głównie od twoich osiągnięć, a nie od poziomu wykształcenia czy nawet od doświadczenia. Jednak prawdopodobnie będzie to wymagało trochę doświadczenia, aby zrobić dobrze w teście

  Czytaj więcej: Wszystko o transkrypcji domowej

 • 03 Wprowadzanie danych

  Wprowadzanie danych. Getty / Tim Flach

  W przeciwieństwie do transkrypcji nie da się naprawdę zarobić na wprowadzaniu danych, ale rośnie liczba legalnych firm do wprowadzania danych, w których można zarobić dodatkową gotówkę, a dzięki temu możesz wyostrzyć swoje umiejętności, co może doprowadzić do transkrypcji Praca. Praca na stanowisku pracy rzadko odbywa się w pełnym wymiarze godzin, więc często można to zrobić w związku ze swoją pracą poza domem. Wprowadzanie danych może również być sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy, abyś mógł rozpocząć działalność w domu lub wrócić do szkoły.

  Czytaj więcej: Wszystko o wprowadzaniu danych Praca z domu

 • 04 Sprzedaż

  Getty

  Ogólnie rzecz biorąc, sprzedaż to kariera, która zapewnia nagrody w oparciu o wyniki, a nie edukację. Należy jednak pamiętać, że istnieje wiele zadań związanych ze sprzedażą, które nadal wymagają wykształcenia wyższego. Powiedział, że istnieje wiele, które nie. W szczególności pozycje telemarketingowe i sprzedaż bezpośrednia oferują możliwość wykorzystania talentów sprzedaży do zwiększenia swoich dochodów, niezależnie od wykształcenia.

  Sprzedaż bezpośrednia to być może jeden z najpopularniejszych sposobów zarabiania pieniędzy w domu, ponieważ rozpoczęcie pracy jest dość tanie i można je skalować do czasu, w którym masz dostęp do pracy nad nim.

  Przeczytaj więcej: Wszystko o karierze sprzedażowej z domu

 • 05 Biznes w domu eBay

  Siedziba główna eBay. Getty / Justin Sullivan

  Z jednej strony sprzedawanie rzeczy w serwisie eBay wygląda tak łatwo. Wystaw się na aukcję, a Ty automatycznie wchodzisz na światowy rynek kupujących. Oczywiście nie jest to takie proste. Musisz wiedzieć, co sprzedać i za ile. Potem są tajniki tworzenia elektronicznych list. A kiedy wszystko się skończy, musisz wysłać go do kupującego. To nie jest "praca", ale praca w domu, a jej zbudowanie zajmie trochę czasu i kapitału.

  Przeczytaj więcej: Naucz się sprzedawać w serwisie eBay