Pracuj w domu w sprzedaży

Niezależne, pracowite self-startery świecą w karierze sprzedażowej. I podobnie, są to te same typy ludzi, którzy odnoszą największe sukcesy w pracy w domu. Nic więc dziwnego, że ludzie często szukają informacji o tym, jak pracować w domu w sprzedaży. Ten profil przedstawia niektóre z możliwych wyborów kariery w sprzedaży dla tych, którzy chcą pracować w domu i zapewnia linki do więcej zasobów, jak zacząć.

 • 01 Perspektywy dotyczące przemysłu w miejscu pracy

  Getty

  Ponieważ przecięcia sprzedaży w niemal każdej branży i sektorze, perspektywy sprzedaży jako kariery w ogóle są zazwyczaj dość przyzwoite. Jednakże, ponieważ ludzie zwykle pracują w określonych branżach, perspektywy będą się różnić dla poszczególnych osób w oparciu o branżę, w której pracują. W ostatnich latach prawdopodobieństwo pracy w domu w karierze sprzedaży staje się coraz bardziej prawdopodobne, ponieważ nowe technologie wpłynęły na rynek.

  Wzrost liczby centrów telefonicznych w domu, dzięki technologii call center, która pozwala firmom na łatwe wysyłanie połączeń do zdalnych agentów, umożliwił osobom z umiejętnościami obsługi klienta wykorzystanie tego doświadczenia w telemarketingu z domu. Podobnie ogólna łączność, jaką zapewnia Internet, sprawiła, że ​​sprzedaż bezpośrednia (która poprzedza powszechne korzystanie z Internetu) jest znacznie bardziej dostępna dla większej liczby osób, ponieważ osoby prywatne mogą teraz z łatwością robić zakupy online za pośrednictwem własnych stron internetowych. Telekonferencje i inne technologie pozwalają sprzedawcom korporacyjnym na wirtualne łączenie się z klientami, co przyczynia się do wzrostu sprzedaży wewnętrznej.

 • 02 Rodzaje możliwości pracy w domu:

  Getty / Steve Debenport

  Prawdopodobnie, gdy myślimy o sprzedaży z domu, pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest sprzedaż bezpośrednia lub imprezy domowe. Wiele matek pracujących w domu uzupełniają swoje dochody, sprzedając produkty, takie jak Avon lub Arbonne, w ten sposób. Jednak jeśli masz talent do sprzedaży i chęć zrobienia czegoś więcej niż tylko uzupełnienia swoich dochodów, nie ograniczaj się do tego rodzaju sprzedaży. Rozważ zadania związane ze sprzedażą telefonów lub bardziej tradycyjne zadania sprzedaży korporacyjnej, które pozwolą Ci pracować w domu. I, oczywiście, jest sprzedaż nieruchomości, inna kariera często odbywa się głównie z biura domowego.

  • Sprzedaż bezpośrednia - Pierwszą rzeczą, którą należy zrozumieć w przypadku sprzedaży bezpośredniej, jest to, że nie jest to praca, lecz domowa. A potem wiedz, że chociaż sprzedaż bezpośrednia obejmuje sprzedaż ze stron macierzystych, jest w niej o wiele więcej niż tylko zaproszenie kilku znajomych do wypróbowania nowych produktów.

   Dla tych, którzy rozważają rozpoczęcie działalności sprzedaży bezpośredniej, upewnij się, że rozumiesz terminologię sprzedaży bezpośredniej, która może się na niej pojawić.
  • Home Call Center Sales Jobs - Telemarketing jest popularniejszą nazwą dla ofert sprzedaży call center. Domowe centra obsługi telefonicznej są coraz częstszym zjawiskiem, ponieważ firmy starają się obniżyć koszty infrastruktury, jednocześnie utrzymując dobrze wykształconą siłę roboczą.
  • Sprzedaż wewnętrzna - Sprzedaż wewnątrz to zasadniczo sprzedaż, która jest realizowana zdalnie, a więc jest to oczywiście możliwość dla tych, którzy chcą pracować w domu w sprzedaży. Na wielu stanowiskach nie ma znaczenia, czy pracujesz w biurze domowym, czy w biurze firmy. I chociaż może to obejmować telemarketing lub generowanie potencjalnych połączeń przez zimno, sprzedaż wewnętrzna obejmuje więcej niż tylko zadania call center. Ponieważ technologia telekonferencji staje się coraz bardziej wyrafinowana i tańsza, zdalny kontakt może być prawie tak samo skuteczny jak spotkanie osobiste, pozwalając na prezentację produktu i relacje zbudowane na wirtualnej interakcji twarzą w twarz.
  • Sprzedaż zewnętrzna - Strony zewnętrzne to zazwyczaj sprzedaż bezpośrednia. I podczas gdy praca w sprzedaży wewnętrznej jest często uważana za pracę w domu, istnieją pozycje sprzedaży zewnętrznej WAH. Jednak w tego typu sprzedaży Twój dom jest często tylko twoją bazą operacyjną i często musisz podróżować - lokalnie lub w nocy. Więc to może być lub nie być rodzajem sprzedaży, którą zajmuje mama pracująca w domu.

   Więcej informacji na temat tych dwóch rodzajów zawodów sprzedaży można znaleźć w sekcji Sprzedaż wewnętrzna a sprzedaż zewnętrzna.

   I nie jest to rodzaj pracy, do której możesz się włamać (szczególnie jako praca WAH) bez doświadczenia w sprzedaży lub doświadczenia w danej branży, lub bardziej prawdopodobnie z obu. Ten artykuł w przewodniku About.com na temat sprzedaży The Many Faces of Sales daje miłe podsumowania tego rodzaju kariery.
  • Nieruchomości - Przewodnik po nieruchomościach About.com w tym artykule na temat tego, jak zostać agentem nieruchomości. Uzyskanie licencji jest prawdopodobnie najłatwiejszą częścią budowania kariery w branży nieruchomości. Zwykle będziesz musiał zdobyć doświadczenie i założyć sieć, zanim zaczniesz działać samodzielnie, ale wielu agentów ostatecznie pracuje w swoich biurach.
 • 03 Wyszukiwanie pracy w domu w sprzedaży:

  Getty / Ron Chapple

  Chociaż mam listę zadań związanych z pracą w domu , w przeważającej części nie jest to praca, którą znajdziesz na liście, chyba że interesujesz się telemarketingiem lub sprzedażą telefonu. Twoje doświadczenie będzie dyktować w branży, w której najprawdopodobniej znajdziesz pracę. Zaczynając od poziomu lokalnego, sprawdzanie ofert pracy w gazetach i tablicach ogłoszeń pracy prowadzi do pozycji, które mogą pozwolić ci pracować w domu. Postępuj zgodnie z planami pracy w swojej branży i okresowo sprawdzaj te witryny, które oferują codzienne oferty pracy dla zadań WAH .

 • 04 Na co zwrócić uwagę:

  Praca w domu Oszustwa. James Baigrie / Getty

  Zrozum strukturę kompensacji. Oferty sprzedaży rzadko mają prostą i prostą strukturę wynagrodzeń, jak w przypadku stanowisk niezwiązanych ze sprzedażą. I choć zdolność do zarabiania większej ilości pieniędzy w miarę, jak sprzedajesz więcej, przyciąga ludzi do sprzedaży, musisz całkowicie zrozumieć, w jaki sposób firma tworzy kompozycję, aby odnieść sukces. Nie akceptuj niejasnych dyskusji o bonusach i prowizjach. I upewnij się, że znasz różne rodzaje prowizji.

  Znać produkt. A jeśli chodzi o sprzedaż bezpośrednią, kochaj produkt. Będziesz bardziej skutecznym sprzedawcą, jeśli wierzysz w zalety swoich produktów, a ponieważ sprzedaż bezpośrednia polega na budowaniu osobistych relacji z klientami, jest to jeszcze ważniejsze. Ale nawet w sprzedaży B2B,

  Rozpoznaj oszustwa. Jest to ważne przy poszukiwaniu pracy w domu. Jednak w sprzedaży, w której najlepiej opłacany sprzedawca może być umieszczony w materiałach marketingowych, aby wyglądać jak typowy sprzedawca, szczególnie ważne jest, aby wiedzieć, jak rozpoznać oszustwa. Dodatkowo znane oszustwa, takie jak piramidy finansowe, często przyciągają ludzi ze zdolnościami sprzedażowymi, ponieważ z pozoru wyglądają na możliwości sprzedaży. Przeczytaj więcej o oszustwach typu "praca w domu".

 • 05 Warunki do poznania: