H & R Block Kariera i informacje o zatrudnieniu

Czy interesuje Cię kariera zawodowa jako podatnik, czy może praca w dziale doradztwa podatkowego lub stanowisko korporacyjne? H & R Block to największy na świecie dostawca usług podatkowych i w pełni zintegrowana firma świadcząca usługi finansowe, obsługująca ponad 13 000 biur na całym świecie. Informacje o karierze zawodowej i zatrudnieniu w H & R Block można znaleźć w Internecie, aby ustalić, czy oferują one właściwą ścieżkę kariery zawodowej.

Informacje o Firmie

H & R Block została założona w 1955 roku przez braci Henryka i Richarda Blocha.

Ich główną misją było przyglądanie się życiu poprzez podatek i pomaganie ludziom w przygotowywaniu podatków na maksymalny zwrot. Dziś przygotowali ponad 720 milionów deklaracji podatkowych i mają biura we wszystkich stanach USA, terytoriach USA i amerykańskich bazach wojskowych na całym świecie. Są liderami branży ze względu na najnowocześniejsze innowacje i zaawansowane technologie.

H & R Block Job Options

H & R Block zatrudnia zarówno pełnoetatowych pracowników sezonowych, jak i tymczasowych na sezon podatkowy. Ponad 80 000 specjalistów podatkowych pracuje w centrali firmy i biurach lokalnych w Stanach Zjednoczonych. Praca jest stale dostępna, a tysiące sezonowych pracowników jest dodawanych w trakcie intensywnego sezonu podatkowego. Stanowiska biurowe obejmują specjalistów podatkowych, liderów biur i obsługę urzędów skarbowych. Operacje zarządzania obszarami podatkowymi obejmują role kierownicze w okręgach, regionach i dywizjach. Stanowiska korporacyjne są dostępne w technologii informacyjnej, sprzedaży detalicznej, zarządzaniu terenem, obsłudze klienta i wsparciu, komunikacji, usługach finansowych, stosunkach rządowych, kadrach, działaniach prawnych i marketingu.

H & R Block poszukuje kandydatów posiadających efektywne umiejętności komunikacyjne , umiejętność rozwoju biznesu, umiejętności interpersonalne i umiejętność elastycznego harmonogramu. Pomyślne ukończenie kursu H & R Block Income Tax Course lub Tax Knowledge Assessment kwalifikuje Cię do wzięcia pod uwagę pewnych możliwości kariery.

W przypadku stanowisk administracyjnych, preferowane kwalifikacje to jeden rok doświadczenia administracyjnego lub administracyjnego, jeden rok doświadczenia w biurze podatkowym H & R Block lub doświadczenie kontroli jakości, dobra umiejętność czytania i matematyki, mocne słowne i pisemne umiejętności komunikacyjne.

Klasa przygotowania podatku dochodowego

Jeśli interesuje Cię praca w charakterze przygotowującego się do podatków, H & R Block oferuje kurs, który nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, od teorii podatków i etyki po przygotowanie podatku w świecie rzeczywistym. Otrzymasz certyfikat H & R Block, certyfikat ukończenia i kwalifikujące się godziny edukacji. Po ukończeniu kursu możesz zostać zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną z H & R Block. Zajęcia oferowane są online w języku angielskim i hiszpańskim. Opłaty różnią się w zależności od lokalizacji. Jeśli masz doświadczenie, możesz przystąpić do oceny wiedzy podatkowej, zanim się zarejestrujesz, aby określić poziom umiejętności i jeśli chcesz wziąć udział w zajęciach.

Sezonowe pozycje

Tymczasowe prace sezonowe w podatkach oferują elastyczne godziny pracy, możliwość wykorzystania i zdobycia doświadczenia zawodowego oraz zdobycia nowych umiejętności w zakresie zarówno podatków, jak i wsparcia.

Sezonowe obowiązki podatnika obejmują przeprowadzanie wywiadów podatkowych, sporządzanie deklaracji podatkowych, zapewnienie poufności klienta i prywatności, zwiększenie zatrzymania klientów oraz oferowanie dodatkowych produktów i usług.

Sezonowe obowiązki biura obejmują powitanie klientów w spersonalizowany, przyjazny i zachęcający sposób, dopasowywanie klientów do specjalistów podatkowych, planowanie, utrzymywanie czystości w biurze i nadzorowanie organizacji biura.

Możliwości zawodowe

Poszukiwacze pracy mogą dowiedzieć się, co H & R Block ma do zaoferowania na dwa sposoby. Po pierwsze, rejestrując się w społeczności Talentów, która zapewnia aktualizacje kandydatom na stanowiska, wydarzenia i wiadomości w H & R Block. Otrzymasz informacje o zatrudnieniu i targach pracy, w których możesz uczestniczyć. Będą również wysyłać Ci powiadomienia o ofertach pracy, które pasują do twoich kryteriów i wydają się pasować do twoich kwalifikacji.

Po drugie, kandydaci mogą wyszukiwać oferty pracy, znajdować lokalne oferty pracy i składać wnioski online zarówno o pracę biurową, jak i korporacyjną. Po prostu wybierz tytuł, kategorię lub słowa kluczowe i swoją lokalizację, a znajdziesz wiele opcji zatrudnienia.

Utwórz profil online, aby zapisać swoje CV w celu łatwej aplikacji, gdy znajdziesz interesujące pozycje.

H & R Block Świadczenia pracownicze

H & R Block oferuje pracownikom pełnoetatowym szereg korzyści, w tym świadczenia zdrowotne i zdrowotne, takie jak opieka medyczna, stomatologiczna, wizja, oszczędności zdrowotne, wydatki elastyczne i ubezpieczenia na życie. Dodatkowe korzyści obejmują pomoc w zakresie adopcji, pokrycie kosztów partnera krajowego, plan zakupu akcji pracownika, plan emerytalny, wakacje i pomoc w nauce.

W zależności od uprawnień pracownicy zatrudnieni w niepełnym wymiarze godzin mogą uzyskać dostęp do świadczeń medycznych i planów emerytalnych oraz otrzymywać zniżki dla pracowników.

Czytaj więcej: Jak znaleźć pracę sezonową | Praca sezonowa z tymczasowym podatkiem