Zastosowanie do straży przybrzeżnej

Wyzwania i korzyści w straży przybrzeżnej

Patrol NJ. gettys

Podobnie jak w przypadku każdej służby wojskowej, wybór do służby może stanowić wyzwanie w zależności od wykształcenia rekruta, umiejętności zawodowych / językowych, sprawności fizycznej, stanu zdrowia i historii kryminalnej. Straż Przybrzeżna nie różni się od innych oddziałów wojskowych, zarówno z wyzwaniami stojącymi przed nowymi rekrutami, jak iz korzyściami wynikającymi z przyjęcia do ich szeregów.

Coast Guard to morska, militarna, wielozadaniowa usługa, wyjątkowa wśród amerykańskich oddziałów wojskowych, posiadająca misję egzekwowania prawa morskiego (z jurysdykcją na wodach krajowych i międzynarodowych) oraz federalną misję agencji regulacyjnej w ramach jej misji.

Obecnie Coast Guard działa w Departamencie Bezpieczeństwa Wewnętrznego w czasie pokoju, ale może być przeniesiony do Departamentu Marynarki przez prezydenta w dowolnym momencie lub przez Kongres w czasie wojny. Stałe zadania straży przybrzeżnej to bezpieczeństwo morskie, bezpieczeństwo i zarządzanie. Aby wykonać te role, Coast Guard ma 11 ustawowych misji egzekwujących amerykańskie prawo w największej na świecie wyłącznej strefie ekonomicznej o powierzchni 3,4 miliona mil kwadratowych (8 800 000 km2).

Motto straży przybrzeżnej to Semper Paratus, "Always Ready".

Historia straży przybrzeżnej

Wcześniej Straż Przybrzeżna była częścią Departamentu Transportu, ale wkrótce po atakach terrorystycznych z 11 września 2001 r. Ról straży przybrzeżnej zaktualizowano do bardziej antyterrorystycznej i portowej ochrony, a także do wszystkich innych ratujących życie, wysyłek. bezpieczeństwo i obowiązki w zakresie zakazu używania narkotyków.

Jako jedna z pięciu sił zbrojnych kraju, Straż Przybrzeżna była zaangażowana w każdą wojnę od 1790 roku do Iraku i Afganistanu.

Został oficjalnie ustanowiony jako Marine Revenue przez Kongres Kontynentalny na wniosek Alexander Hamilton. Jego pierwszym celem było pobieranie opłat celnych w krajowych portach morskich. W latach sześćdziesiątych XIX wieku usługa ta była znana pod nazwą United States Revenue Cutter Service. Straż Przybrzeżna powstała w wyniku fuzji służb celnych i służby ratunkowej Stanów Zjednoczonych w 1915 roku.

Rekrutacja środowiska dla Straży Przybrzeżnej

Coast Guard jest jedną z trudniejszych gałęzi do przyłączenia się. Straż przybrzeżna ma ponad 35 000 aktywnych mężczyzn i kobiet, ponad 7 000 rezerwistów i ponad 29 000 pracowników pomocniczych i pozyskuje około 3000 nowych rekrutów rocznie (w porównaniu do 38 400 nowych marynarzy rocznie). Tak więc, dziesięć razy trudniej jest dołączyć do Straży Przybrzeżnej niż Marynarki Wojennej tylko ze względu na czysty rozmiar i statystyki.

Straż Wybrzeża wymaga co najmniej 54 punktów w testach baterii zawodowej, ale powinieneś zrobić to lepiej, aby być konkurencyjnym w stosunku do innych rekrutów. Będziesz potrzebował dyplomu ukończenia szkoły średniej lub college'u. Jeśli masz GED, rzadko się to akceptuje.

Będziesz musiał przejść kontrolę kredytową i przejść kontrolę bezpieczeństwa. Coast Guard ogólnie zatwierdza najniższy wskaźnik zwolnień z przestępstw i zwolnień lekarskich (w rzeczywistości jest to jedyny oddział, dla którego alergie na skorupiaki są stanem nie podlegającym odejściu). Zapraszają kandydatów do wcześniejszej służby z pewnymi zasadami i ograniczeniami.

Pobudzenie nabrzeża ochrony wybrzeża

Coast Guard oferuje niewielką różnorodność zachęt, aby zachęcić wykwalifikowanych kandydatów do przyłączenia się.

Zalecają omawianie bieżących zachęt z oficerem rekrutacyjnym.

Straży Przybrzeżnej uczestniczy w ustawie GI po 11 września, która zapewnia do 36 miesięcy świadczeń edukacyjnych przez 15 lat po zwolnieniu z czynnego obowiązku.

Podobnie jak inne służby, Coast Guard oferuje zaawansowaną rangę rekrutacyjną do E-3, na takie rzeczy, jak kredyty uniwersyteckie lub JROTC.

Oferty pracy dla straży przybrzeżnej

Straż Przybrzeżna ma 20 miejsc pracy (nazywanych ocenami) podzielonych na 4 kategorie:

Szkolenie podstawowe dla straży przybrzeżnej

Straż przybrzeżna ma tylko jedną lokalizację dla podstawowego szkolenia podstawowego : Coast Guard Training Center Cape May w Cape May, New Jersey. Coast Training Training Center Cape May przetwarza od 3000 do 4000 rekrutów rocznie. Powinieneś wiedzieć, jak pływać przed dołączeniem do Coast Guard.

Aby ukończyć podstawowe szkolenie Coast Guard, wymagania są następujące:

MĘSKI

PŁEĆ ŻEŃSKA

Jak dobrze, wszyscy muszą być w stanie zeskoczyć z 5-metrowej platformy do basenu, pływać 100 metrów i deptać wodę przez pięć minut.

Specjalistyczne jednostki szkoleniowe

Specjalista od ratowania śmigłowców (Pływak poszukiwawczy i ratowniczy), który ma znacznie bardziej wyczerpujący test i program treningowy, aby zakwalifikować się z dodatkowymi ćwiczeniami pullupów, podwodnych pływaków, kabli kumpli i 500-metrowych pływaków.

Zespół ds. Bezpieczeństwa morskiego (MSRT ) - MSRT jest zespołem SWAT straży przybrzeżnej i jedyną jednostką w ramach straży przybrzeżnej, która ma zdolności antyterrorystyczne. MSRT jest szkolony w misjach bezpośrednich działań i być pierwszą odpowiedzią na potencjalne lub faktyczne zagrożenia terrorystyczne. Podobny test z wyższymi standardami jest wymagany dla rekrutów MSRT (12 minut pływania, 1,5 mili bieg, pompki, situpy).

Coast Guard Assignments

Straż przybrzeżna ma instalacje, bazy i stacje powietrzne w Stanach Zjednoczonych (CONUS) - Wschodnie Wybrzeże, Zatokowe Wybrzeże, Wielkie Jeziora i Pacyfik. W zależności od typu statku, do którego przypisany jest Strażnik Wybrzeża, może on mieszkać na tym statku lub na bazie, jeśli statek nie jest wystarczająco duży, by towarzyszyć załodze na pełnym etacie.

Pracownicy Straży Przybrzeżnej współpracują z pracownikami przydziału, aby aranżować zadania - te osoby są odpowiedzialne za wszystkie zadania dla określonego środowiska pracy i zakresu (stawki). Zazwyczaj czynniki wiążące się z priorytetem przydziału są następujące:

Jednak niektóre oceny wymagają czasu morskiego na awans (Twój rekruter powinien mieć listę, które oceny wymagają czasu morskiego). Podobnie jak reszta oddziałów, Coast Guard ma zagraniczne zadania i specjalne zadania (takie jak rekrutacja).

Coast Guard Deployments

Zdecydowana większość operacji Coast Guard jest na morzu na statkach Coast Guard. Podobnie jak w przypadku marynarki wojennej, jeśli nie chcesz rozmieścić na statkach lub łodziach podwodnych, nie dołączaj do straży przybrzeżnej. Podobnie jak marynarka wojenna, większe okręty są małymi miastami i mogą być używane za granicą. Na przykład podczas Iraku Wa r, do Zatoki Perskiej przydzielono kutry. Ich misja: bezpieczeństwo portów i portów oraz dróg wodnych.

Podobnie jak w przypadku członków innych Komponentów Rezerwowych, mężczyźni i kobiety z Straży Przybrzeżnej są przedmiotem przymusowej mobilizacji w ramach tytułu 10 w przypadku ewentualności związanych z bezpieczeństwem narodowym. Jednak, w przeciwieństwie do członków innych Komponentów Rezerwowych, rezerwowi strażnicy przybrzeżni mogą być również mobilizowani wbrew woli przez okres do 60 dni w tym samym czasie w przypadku wydarzeń domowych, w tym klęsk żywiołowych i ataków terrorystycznych. Na przykład Straż Przybrzeżna zmobilizowała około 700 rezerwistów dla huraganów Katrina i Rita.

Promocje w Straży Wybrzeża

Osoby biorące udział w Coast Guard mogą otrzymać zaawansowaną promocję , do rangi (stawki) marynarza (E-3), na takie rzeczy jak kredyty uniwersyteckie, JROTC, Eagle Scout, Civil Air Patrol, itp. Coast Guard Enlisted są promowane do E-2 po ukończeniu obozu treningowego, a gdy awans do E-3 jest praktycznie automatyczny, E-2 jest wymagany do niektórych kwalifikacji wydajnościowych i egzaminów nierezydentnych przed uznaniem ich za kwalifikujące się. Ponadto, członkowie muszą mieć zatwierdzenie CO i 6-miesięczną klasę (TIG) lub ukończyć szkolenie techniczne - "A" School - aby zakwalifikować się do E-3. (w niektórych przypadkach możesz również kwalifikować się do przejścia na E-3 po ukończeniu kursu w oparciu o zapisanie się na 6 lat lub wcześniejsze doświadczenie wojskowe).

Ponadto, niektóre oceny wymagają czasu morskiego na awans - co oznacza, że ​​musiały obsługiwać statek na określony czas w jednym przedziale płacowym, zanim mogą kwalifikować się do przejścia na kolejną wypłatę.

Możliwości edukacyjne w Coast Guard

Podobnie jak wszystkie usługi, gdy jesteś poza służbą, możesz brać udział w kursach uniwersyteckich na kampusach w pobliżu bazy, do której jesteś przydzielony, lub skorzystać z kursów oferowanych w bazie za pośrednictwem podstawowych biur edukacyjnych. Kursy oferowane na podstawie są przez rzeczywiste kolegia i uniwersytety, które są uważane za "przyjazne dla wojska", ponieważ generalnie dają kredyt na szkolenia wojskowe, i zwykle mają liberalne zasady transferu.

Przywołane programy odbioru w straży przybrzeżnej

Podobnie jak inne służby, Coast Guard daje szansę wykwalifikowanym marynarzom na ukończenie college'u i zarabianie na stanowisku Coast Guard Officer. Programy awansu mogą się zmieniać z biegiem czasu, ponieważ potrzebują więcej lub mniej różnych specjalności oficerskich. Podobnie jak inne usługi, zarejestrowani członkowie mogą ubiegać się o tytuł magistra, zostać zatrudnionym na stanowiskach oficerów inżynieryjnych, uczęszczać do szkoły kandydatów na oficerów, zostać asystentami lekarskimi, pilotami lotniczymi, a także programami Komisji Bezpośredniej Straży Przybrzeżnej.