Przykładowe wznowienie karmienia

Kiedy poszukujesz nowej pozycji pielęgniarskiej, warto przyjrzeć się przykładom życiorysów pielęgniarki, aby pomóc ci w wygraniu wywiadu. Twoje CV jest ważną częścią zdobywania uwagi menedżera ds. Zatrudnienia. Upewnij się, że prezentuje Cię w najbardziej pozytywny i interesujący sposób.

Zbadaj różne rodzaje życiorysów, których używają ludzie, i wybierz taki, który zaprezentuje twoją karierę w najbardziej pochlebny sposób.

Przejrzyj szablony i wznów przykłady, aby zacząć, niezależnie od tego, czy odbudowujesz swoje CV po pewnym czasie, zaczynając od zera z nowym CV lub polerując stosunkowo aktualny dokument .

Co wyróżnić w swoim CV

W zależności od twojego poziomu doświadczenia, twoje CV podkreśli różne rzeczy. Kiedy przez wiele lat pracujesz jako pielęgniarka, możesz chcieć uwzględnić tylko te, które masz w ciągu ostatnich 10-15 lat . Będziesz chciał wspomnieć o konkretnych doświadczeniach związanych z zatrudnieniem, które najbardziej odnoszą się do kwalifikacji do pracy, o którą się ubiegasz.

Gdy dopiero zaczynasz karierę pielęgniarską, całkowicie akceptujesz doświadczenie zdobyte podczas edukacji: powiązane zajęcia, wolontariaty, które odbyłeś i staże, bez względu na to, czy zostały opłacone czy nieopłacone.

Twoje CV powinno być dostosowane do stanowiska, którego szukasz, aby uzyskać jak najlepsze wrażenie na menadżerze rekrutującym.

Im lepiej możesz powiązać swoje doświadczenia z wymaganiami otwartej pozycji, tym większe masz szanse na nagranie wywiadu. Możesz również użyć listu motywacyjnego, aby zwrócić uwagę na szczegóły w CV, które sprawiają, że jesteś doskonałym kandydatem do pracy.

W pierwszym przykładzie skarżąca ukończyła niedawno szkołę, więc ma ograniczone doświadczenie w opiece pielęgniarskiej.

Podkreśla doświadczenie, które ma, i podaje przykłady momentów, w których wykraczała poza te pozycje, takie jak wolontariat w celu rozwiązania trudnego projektu.

Nurse Resume: Example # 1

Jane Applicant
123 Main Street
Hudson, NY 12345
(111) (555-1111)
Jane.Applicant@email.com

Doświadczenie

Asystent personelu
Hudson Hospital , Hudson, NY
20 kwietnia - obecny

Asystent pielęgniarski
Szpital Saratoga , Saratoga Springs, NY
20 kwietnia - 20 kwietnia

Internat pielęgniarski
Szpital Saratoga , Saratoga Springs, NY
Lato 20XX

Edukacja

Hunter College
Nowy Jork, NY
20 kwietnia
Bachelor of Science, Nursing

Clara Barton High School
Brooklyn, NY
Program przed-pielęgniarski
Członek, młoda profesjonalna organizacja zawodów związanych z ochroną zdrowia

W poniższym przykładzie wnioskodawca ma kilkuletnie doświadczenie i zawiera profil CV, który podkreśla jego szczególne kwalifikacje na dane stanowisko.

Nurse Resume: Przykład nr 2

John Applicant
1001 Oak Street
Anytown, NY 12345
(111) (555-7777)
johnapplicant123@email.com

Zarejestrowana pielęgniarka pediatryczna z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy z potencjałem klinicznym i menedżerskim. Ekspert w zakresie koordynowania opieki i ciągłych usług oraz przejścia między leczeniem stacjonarnym i ambulatoryjnym.

Doświadczenie

Kierownik personelu
City Hospital , Anytown, NY
20 kwietnia kwietnia - obecnie

Pielęgniarka pediatryczna
Family Clinic , Albany, NY
20 kwietnia - 20 kwietnia XXXX

Zarejestrowana pielęgniarka
City Women's Hospital, Highland, NY
Sierpień 200 X-maj 20XX

Edukacja

Uniwersytet Columbia
Nowy Jork, NY

Master of Science, Nursing

Mount St. Mary's College
Newburgh, NY
Bachelor of Science, Nursing

Wspomnienia