9 powodów, dla których naprawdę musisz kochać swoją pracę

9 powodów, dla których naprawdę musisz kochać swoją pracę

Czy jesteś mniej niż pozytywny o swojej obecnej pracy? Czy czujesz się źle, że musisz codziennie przychodzić do pracy? Czy jesteś znudzony, sfrustrowany lub po prostu zmęczony ? Niezależnie od tego, jaki jest twój przypadek, naprawdę musisz to zmienić. Twoja praca wymaga ogromnej ilości twojej energii i czasu. W związku z tym, dla szczęścia w życiu i pozytywnego zdrowia psychicznego, musisz kochać swoją pracę. Dlatego.

Zasługujesz na pracę, którą kochasz

Zgadza się.

Zasłużyć. Każdy pracownik zasługuje na miłość, jeśli nie na obecną pracę, pracę. Jeśli w to wierzysz, przyjrzyj się obecnej pracy i poznaj aspekty pracy lub pracy, którą kochasz .

Następnie zdecyduj, w jaki sposób podejmiesz swoją pracę w sposób, który maksymalizuje czas i energię, którą rozwijasz w tych zadaniach lub celach. Nigdy nie pokochasz każdego aspektu swojej pracy, ale możesz zmienić mentalną koncentrację z nienawiści do swojej pracy, aby sprawić, by działała tak, jak kochasz.

Posiadanie dochodu jest lepsze niż poczucie frustracji i złamania

Wykorzystuj najlepsze złe warunki podczas poszukiwania pracy . Chcesz się upewnić, że masz poważną ofertę pracy przed profesjonalnym pocałunkiem bieżącego pożegnania z pracodawcą .

Skoncentruj się na tym, że zarabiasz za wykonanie tej pracy. Upewnij się, że twoje wyniki nie ześlizgują się do punktu, w którym twój pracodawca zdecyduje się zwolnić ciebie.

O wiele łatwiej jest znaleźć nową pracę, gdy jesteś obecnie zatrudniony. Bezrobotni Amerykanie zauważają, że im dłużej są bezrobotni, tym więcej pracodawców patrzy na ich listy uwierzytelniające z podejrzeniem.

Pracodawcy lubią patrzeć na stabilność i wytrzymałość na życiorysy lub zakładają, że szybko zrezygnujesz z ich zatrudnienia.

I tak, istnieje ukryta dyskryminacja , szczególnie jeśli masz ponad 40 lat, upewnij się, że masz następną szansę. Będziesz także chciał przygotować się do odpowiedzi na każde pytanie do potencjalnego pracodawcy o to, dlaczego chcesz opuścić swoją obecną pracę w pozytywny, podnoszący na duchu i przyszłościowy sposób.

Trawa zawsze jest bardziej zielona po drugiej stronie płotu

Pamiętaj, że twoja następna praca będzie miała swój własny zestaw problemów. Koleżanka, Marcia Purse, mówi: "Co za ważna prawda Mój tata powiedział mi, że kiedy nadal mieszkam w domu, chciałem rzucić swoją pierwszą pracę biurową, ponieważ byłem tak nieszczęśliwy.

Powiedział: "Nie, ponieważ musisz nauczyć się trzymać czegoś", a także powiedział mi, abym nauczył się radzić sobie z problemami, ponieważ każda praca ma je. Kilka lat później, kiedy znów byłem kompletnie nieszczęśliwy , przypomniałem sobie te słowa. Tak więc pracowałem, aby rozwiązać problemy zamiast wyjść. Pracowałem w tej firmie przez 23 lata. "

Czasami lepiej jest mieć zestaw problemów, złego szefa lub niezrównaną pracę, którą znasz i możesz pracować, aby się odwrócić. Nigdy nie wiadomo, na pewno, co czeka na ciebie w następnej pracy.

Tak więc, jeśli szukasz, poświęć czas, aby wyglądać i oceniać ostrożnie.

Ponieważ zmiana zadań nie jest bieżącą opcją

Niedawno czytelniczka skarżyła się, że nie ma innej takiej pracy, jaką istniała w odległości 50 mil od jej domu. Jej praca była wyspecjalizowana. Czuła, że ​​jej dzieci potrzebowały jej bardziej niż musiała spędzić kilka godzin dziennie.

Jej mąż miał stabilną pracę, którą kochał, która przynosiła większość dochodów. Czuła się zablokowana z powodu wszystkich okoliczności życiowych - przynajmniej na razie. Może odwrócić tę sytuację, wykonując czynności zalecane w kilku innych wymienionych tu przypadkach.

Możliwość rozważenia innych możliwości kariery, które byłyby bardziej przyjazne dzieciom. jest również opcją. Ale tymczasem, zwłaszcza ze względu na wszystkie jej osobiste okoliczności, będzie pracować, by kochać tę pracę, którą ma.

Chcesz zminimalizować stres związany z pracą i potencjalną chorobę

Ludzie, którzy nienawidzą tego, co robią każdego dnia, doświadczają stresu i niepokoju 24 godziny na dobę. Mają tendencję do skupiania się na wszystkich złych miejscach swojej pracy i życiu, do momentu, w którym tracą dobre części.

Ludzie, którzy doświadczają wielu stresów związanych z pracą, są również podatni na choroby. Ekspert od stresu Elizabeth Scott mówi: "Według badań przeprowadzonych przez British Medical Journal, przewlekły stres był związany z rozwojem choroby serca i cukrzycy typu 2, a także innych chorób.

Wynika to z faktu, że znaleźli związek między chronicznym stresem związanym z pracą a syndromem metabolicznym. Grupa czynników, które razem zwiększają ryzyko wielu chorób, w tym wysokiego ciśnienia krwi, insulinooporności, otyłości centralnej (nadmierny tłuszcz w jamie brzusznej, który jest związany ze zwiększonym poziomem kortyzolu we krwi, jak również z kilkoma innymi problemami zdrowotnymi).

Naukowcy odkryli, że większy poziom stresu zawodowego zwiększa szanse rozwoju zespołu metabolicznego: im wyższy poziom stresu, tym większa szansa na rozwój zespołu metabolicznego. Pracownicy, którzy mają wyższy poziom stresu w miejscu pracy, doświadczają częstszego występowania przeziębienia i częściej chodzą na choroby. "Spotykasz poważne problemy zdrowotne fizyczne i psychiczne, jeśli codziennie spędzasz dzień w pracy, której nienawidzisz .

Chcesz ograniczyć efekt niezadowolenia z pracy na swoich bliskich

Myślisz, że tylko ty jesteś dotknięty, jeśli nienawidzisz swojej pracy? Nie jest to możliwe, ponieważ codziennie wracasz do domu i rozmawiasz o tym, jak bardzo nienawidzisz swojej pracy. To dodaje stresu i niepokoju do dni członków twojej rodziny.

Nawet jeśli o tym nie mówisz, członkowie twojej rodziny cię kochają i nie cierpią patrzeć na ciebie tak smutno. Kiedy nienawidzisz swojej pracy, masz mniej energii na inne ważne elementy swojego życia: rodzinę, ćwiczenia, zabawę, przyjaciół i hobby. W najgorszym przypadku firma otworzyła drugą lokalizację w odległym stanie i przeniosła dwadzieścia małżeństw do pracy w nowej lokalizacji. Wcześniejsze

Kiedy coś poszło nie tak w pracy, w domu nie było żadnej chwili wytchnienia. Podwójne negatywne uczucia wchodziły w interakcje i rozgorzały i wpłynęły na morale pracowników w pracy. I nie było innych pracowników, którzy mogliby odwrócić nieszczęście.

Ludzie zmieniają pracę, ponieważ nie zmienią się

Czasami to nie jest praca, która musi się zmienić. To ty. Bez względu na to, skąd pochodzi Twoja zła postawa lub światopogląd , musisz spojrzeć na wszystkie aspekty swojej pracy, aby dowiedzieć się, co możesz i czego nie możesz zmienić.

Jeśli skupisz się na tym, czego nie możesz kontrolować, będziesz tarzać się w nędzy, wpływać na morale współpracowników, a ostatecznie stracisz pracę. My, ludzie, mamy tak zły zwyczaj skupiania się na najgorszych czynnikach. Jeśli skupisz się na pozytywnych czynnikach, zamiast tego odniesiesz sukces. I kto wie, może zobaczysz różne rzeczy i pokochasz swoją pracę.

Chcesz wyrazić swoje wspaniałe zdolności i umiejętności

Jeśli jesteś pracownikiem, twoje ego i wizerunek własny są ściśle związane ze skutecznością wykonywania pracy. Zastanów się, w jaki sposób odpowiesz na pytanie od nowego znajomego: "co robisz?" Jeśli uważasz swoją pracę za nędzę, nie wykorzystujesz wszystkich swoich najlepszych talentów i umiejętności.

A jeśli nie dajesz z siebie wszystkiego, nawet w trudnych sytuacjach, nie świętujesz tego, kim jesteś, co przynosisz do pracy, To jest smutne. Sprawdź swoją pracę i zdecyduj, gdzie możesz osiągnąć sukces. Ciesz się swoimi osiągnięciami i tym, jak wyrażasz swoje talenty i wewnętrzną radość w pracy.

Co za marnotrawstwo, jeśli skupisz się na tym, czego nie możesz zrobić i czego nienawidzisz. Poświęcaj swój czas na to, na co możesz wpływać i co możesz stworzyć.

Chcesz stworzyć szansę dalszego rozwijania swoich umiejętności i doświadczeń

Większość ludzi chce odnieść sukces w pracy. Ale kiedy koncentrujesz się na tym, jak intensywnie nie lubisz swojej pracy, masz wyzwanie, aby dalej rozwijać swoje umiejętności.

Nawet jeśli nie podoba ci się to, co robisz, musisz skupić się na aspektach swoich umiejętności i doświadczeń, które chcesz rozwijać - nawet w mniej niż idealnych okolicznościach.

Nie marnuj swojej szansy na rozwój, ponieważ nie lubisz swojej pracy. Zdobądź wszystko, co możesz uzyskać, wykorzystując okazję do dalszego rozwijania swoich umiejętności.