7 sposobów na zostanie najgorszym pracownikiem twojej organizacji w historii

Podejmij te 7 działań, aby poprowadzić listę złych pracowników

Chcesz być najgorszym pracownikiem w firmie? Jeśli jesteś buntownikiem w sercu, będziesz chciał, aby wszyscy cię nienawidzili, a będziesz chciał otrzymać najgorsze z najgorszych, jeśli chodzi o zadania. Aby to osiągnąć, musisz zbudować reputację jako zły pracownik.

To nie jest łatwe, a niektórzy ludzie mają naturalną skłonność do dobroci , ale przy odrobinie ciężkiej pracy ty również możesz zostać najgorszym pracownikiem w twojej firmie.

Istnieje siedem sposobów, aby stać się najgorszym pracownikiem. Oto jak.

Stań się trudny do znalezienia

To działa cuda, czy jesteś kasjer w sklepie spożywczym lub wiceprezes ds. Finansów. Nigdy nie bądź tam, gdzie twoi współpracownicy i szefowie oczekują cię znaleźć . Rób bardzo długie przerwy w łazience (nie zapomnij zabrać ze sobą smartfona), nigdy nie siadaj przy biurku lub przydzielonym stanowisku. A jeśli szef oznajmi, że potrzebuje kogoś do szczególnie nieprzyjemnego zadania (posprzątaj w przejściu 7), upewnij się, że jej nie słyszysz, nawet jeśli stoi dwie stopy dalej i mówi przez megafon.

Skarżyć się na wszystko

Twoje zadania są trudniejsze, twoja płaca jest niższa, a twoje miejsce parkingowe jest najgorsze w całej firmie. Nieważne, czy są ludzie, którzy muszą parkować dalej, twoja jest absolutnie najgorsza, ponieważ jest pod drzewem (cześć, ptasie odchody i soki) lub nie pod drzewem (czy wiesz, jak gorący jest ten samochód w ciągu dnia? ).

Nic nigdy nie jest twoją winą.

Gdy popełnisz błąd, dzieje się tak, ponieważ ktoś inny nie powiedział Ci, jak to zrobić właściwie. Jeśli spóźnisz się do pracy, to nie dlatego, że się obudziłeś późno, to z powodu złego ruchu i głupich innych kierowców, którzy nie wiedzą, jak prawidłowo się połączyć. Usunięcie pliku spowodowało, że dział IT nie skonfigurował systemu poprawnie, aby zapobiec takim błędom.

Fakt, że twoje biurko to kompletna katastrofa? Oczywiście dzieje się tak dlatego, że ludzie porzucili rzeczy na biurku, gdy zniknęli. A Twoi klienci ciągle narzekają na Ciebie? Cóż, to nie twoja wina, że ​​masz najgorszych klientów w historii. Wszyscy inni mają lepszych ludzi.

Wszystko jest nielegalną dyskryminacją

Nielegalna dyskryminacja ma absolutnie miejsce, ale jeśli chcesz uzyskać reputację najgorszego pracownika, wszystko musi dotyczyć rasy / płci / orientacji seksualnej / narodowego pochodzenia lub faktu, że jesteś w ciąży. Na przykład twój szef żartuje, że bierze dwugodzinny obiad. Najwyraźniej nienawidzi innych kobiet, ponieważ próbują przejąć jej pracę.

Albo (jeśli jesteś mężczyzną) wyraźnie jest zagrożona przez silnych mężczyzn. Wybierz. Jeśli nie zakończysz prezentacji na czas? Oczywiście twój szef nie dał ci wsparcia, którego potrzebowałeś, ponieważ jesteś Kanadyjczykiem. Zobacz, jak to działa? Po prostu używajcie dyskryminacji jako powodu i grożcie, że idziecie do HR za każdym razem, gdy ktoś mówi coś negatywnego na temat was. Po prostu kontynuujcie intonowanie: "To nie moja wina, bo reszta wydziału jest uprzedzona do mnie."

Dramat, Dramat, Dramat

Plotka jest twoim przyjacielem, kiedy chcesz być najgorszym pracownikiem .

Powtarzaj każdą negatywną rzecz, jaką słyszysz, a kiedy nie znasz prawdziwej historii o czymś, wymyśl ją. Powiedz wszystkim o swoim szalonym ex, swojej narzucającej się matce i kuzynce uzależnionej od narkotyków. I mam na myśli wszystko. Jest to szczególnie przydatne, jeśli masz głośne rozmowy przez telefon w pracy. Napędza wszystkich innych.

Nadmiar

Ludzie mają dużo współczucia dla innych, gdy istnieją problemy zdrowotne, ale źli pracownicy biorą to na zupełnie nowy poziom. Nie mów po prostu: "Potrzebuję czasu na wizytę u lekarza", opisuj swój problem w wielkich, obrzydliwych szczegółach, kiedy ludzie zaczynają się bać, po prostu dziel się jeszcze trochę. Upewnij się, że poinformujesz klientów (jeśli dotyczy) o swoim zdrowiu obawy.

Nigdy nie dotrzymać terminu

Jeśli żadna z powyższych opcji nie doprowadzi twojego przełożonego do przewagi, zacznij tracić terminy.

Czy ten projekt przypada we wtorek? Nawet nie zaczynaj tego do poniedziałkowego popołudnia. Tęsknię za początkiem twojej zmiany - szczególnie, jeśli osoba na poprzedniej zmianie nie może wrócić do domu, dopóki tam nie dotrzesz.

Nie zmieniaj swojej karty czasu na czas. Jasne, prawo wymaga od firmy zapłaty na czas, ale będą cię nienawidzić, kiedy będą musieli cię ścigać co tydzień, aby otrzymać kartę czasu. Jeśli istnieje szkolenie, do którego wszyscy muszą się udać (np. Molestowanie seksualne lub szkolenie techniczne), nie idź dopóki nie zostaniesz wezwany i nie zagrozisz co najmniej trzy razy.

Końcowa myśl

Oczywiście, jeśli nie chcesz być znany jako najgorszy pracownik na świecie, rozważ przerwanie powyższych zachowań. Pracuj ciężko, przyjdź do pracy i spotkaj się na czas, dotrzymaj terminów, zachowaj plotki dla siebie i zakładaj, że jeśli masz kłopoty, dzieje się tak z powodu tego, co zrobiłeś, nie z powodu nienawiści, nieprzydatnych współpracowników czy dyskryminacji. Unikniesz przerwania stosunku pracy, a będziesz prowadzić o wiele lepsze, szczęśliwsze życie.