Dlaczego naprawdę chcesz kochać swoją pracę

Czy pracujesz długo w pracy, którą kochasz?

Czy pracujesz więcej, ciesząc się tym mniej, i obawiając się, że spędzasz większość dni w swoim miejscu pracy? Jeśli odpowiedziałeś "tak" na to pytanie, poświęć trochę czasu na zbadanie aktualnego wyboru kariery i rozważ wszystkie pozostałe opcje, które masz do zaoferowania.

Spędzasz znaczną część życia w pracy, ubierasz się do pracy, do pracy i myślisz o pracy. Dlaczego nie uczynić tego czasu tak profesjonalnie i osobiście satysfakcjonującego i spełniającego jak to tylko możliwe?

Nie masz nic do stracenia i potencjalnie wiele do zyskania, spędzając czas badając swoje zainteresowania, wartości i opcje. Naprawdę, powinieneś chcieć kochać to, co robisz w pracy .

Pracuj przez długie godziny: zainwestuj je w pracę, którą kochasz

Przeciętny amerykański menedżer pracuje 42 godziny tygodniowo, ale znaczna liczba menedżerów i specjalistów - trzy osoby na 10 lub 10,8 miliona osób - pracują co najmniej 49 godzin tygodniowo. Z męskich menedżerów i specjalistów, cztery osoby na 10 pracują 49 godzin.

Według Amerykańskiego Departamentu Pracy, Bureau of Labor Statistics, "w 2014 roku zatrudnieni ludzie pracowali średnio 7,8 godzin w dniach, w których pracowali, więcej godzin pracował przeciętnie w dni powszednie niż w weekendy - 8,1 godziny w porównaniu z 5,7 godziny.

"W dni, w których pracowali, zatrudnieni mężczyźni pracowali o 52 minuty dłużej niż kobiety zatrudnione, różnica ta częściowo odzwierciedla większe prawdopodobieństwo pracy w niepełnym wymiarze godzin przez kobiety, jednak nawet wśród pracowników pełnoetatowych (zazwyczaj 35 lub więcej tygodniowo), mężczyźni pracował dłużej niż kobiety - 8,4 godziny w porównaniu z 7,8 godziny. "

Średni tygodniowy tydzień pracy dla wszystkich pracowników na prywatnych stanowiskach poza rolnictwem pozostał bez zmian na poziomie 34,4 godzin tygodniowo w maju 2017 r. W przemyśle produkcyjnym tydzień pracy pozostał również niezmieniony w 40,7 godziny, a nadgodziny wzrosły o 0,1 godziny do 3,3 godziny. Średni tydzień pracy dla pracowników produkcyjnych i niefizujących na prywatnych stanowiskach pracy zmniejszył się o 0,1 godziny do 33,6 godziny.

Zatrudnienie w innych głównych branżach, takich jak budownictwo, produkcja, handel hurtowy, handel detaliczny, transport i magazynowanie, informacje, działalność finansowa i rząd, niewiele zmieniło w ciągu miesiąca. Podczas gdy ogólny trend w godzinach pracy jest niższy, przeciętny pracownik niezwiązany z nadzorem lub pracownik produkcyjny pracuje 34,5 godziny w 1999 r. W porównaniu z 38,7 w 1964 r. I 34,4 w 2017 r. Liczba ta jest wypaczana przez pracowników usług, a zwłaszcza handlu detalicznego, którzy pracują znacznie mniej godzin.

Pamiętaj również, że godziny te nie obejmują czasu spędzonego na ubieranie się do pracy lub dojazdów do pracy. Dojazd do pracy i z pracy może zająć dodatkowe pięć do 20 godzin w tygodniu pracy. Tak więc, jeśli weźmiesz pod uwagę cały czas spędzony na pracy, pracujesz przez wiele godzin. Naprawdę chcesz kochać swoją pracę.

Czujesz się, jakbyś ciężko pracował

Menedżerowie i profesjonaliści dostrzegają, że pracują ciężej. Połącz dodatkowe godziny związane z pracą z rzeczywistymi przepracowanymi godzinami, a znaczna część Twojego tygodnia jest wypełniona. Tempo nowoczesnego miejsca pracy jest stresujące. Ponieważ większość współmałżonków i partnerów pracuje i ma dwa plany, aby zrównoważyć potrzeby rodziny, życie w ogóle jest stresujące.

Technologia pozwala komunikować się z pracą przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu w razie potrzeby. Czy nie ma nic dziwnego w tym, że czujesz się tak, jakbyś pracował przez cały czas, korzystając z poczty e-mail, smartfonów, komunikatorów i laptopów? Nawet jeśli nie jesteś, masz stały potencjał do wypełnienia każdej godziny pracy.

Z raportu Gallup Management Journal Survey wynika, że ​​"tylko jedna trzecia amerykańskich pracowników angażuje się w pracę i miejsce pracy, a tylko co piąty twierdzi, że ich wydajność jest zarządzana w sposób, który motywuje ich do wykonywania wyjątkowej pracy.

"Pracownicy czują się raczej obojętni na swoją pracę i pracę, o którą zostali poproszeni. Organizacje nie dają im istotnych powodów do pozostania, więc nie powinno dziwić, że większość pracowników (91 procent) twierdzi, że po raz ostatni zmienili pracę, opuścili firmę, aby to zrobić. "

Według innego raportu Gallupa koszty ponoszone przez firmy amerykańskie za niskie zaangażowanie pracowników nie ograniczają się do rotacji pracowników i rekrutacji. Gallup stwierdził, że aktywnie zwolnieni pracownicy kosztują od 450 do 550 miliardów USD rocznie. Kwestie obecności i niezadowolenia zwolnionych pracowników sprawiają, że praca jest dłuższa, trudniejsza i bardziej stresująca dla pozostałych pracowników.

Ponadto w wielu miejscach pracy mniej osób robi więcej pracy, ponieważ pracownicy nie są wymieniani, gdy opuszczają lub przechodzą na emeryturę . W innych organizacjach znalezienie wykwalifikowanego personelu pozostaje problematyczne, szczególnie w obszarach związanych z inżynierią i innymi karierami technicznymi.

Rozwiązania zapewniające, że kochasz swoją pracę

Teraz, gdy jesteś przekonany, że pracujesz ciężko i ciężko pracujesz, dlaczego nie zastosować tej recepty, aby upewnić się, że kochasz swoją pracę? Jeśli masz zamiar tak ciężko pracować, twoja praca musi być czymś, co kochasz. Musisz podjąć kroki w zakresie poszukiwania kariery, aby znaleźć pracę, którą naprawdę kochasz.