Miejsca pracy w armii: Inżynier bojowy (12-B)

Opisy stanowisk zatrudnionych w armii i czynniki kwalifikacji

Armia. .tysiąc

Jeśli rozważasz zostać Inżynierem Bojowym, staniesz się wojownikiem, a także konstruktorem obrony dla swoich kolegów żołnierzy, a także niszczycielem wrogich pozycji obronnych i przeszkód na polu bitwy.

Gdzie żołnierze szkolą się, aby zostać inżynierami bojowymi?

Żołnierze, którzy zgłosili się na ochotnika, aby zostać inżynierami bojowymi, przechodzą szkolenie inżynierskie w Fort Leonard Wood, Missouri z 35. batalionem inżynieryjnym.

Co robią inżynierowie bojowi?

Jeśli jest to stanowisko inżyniera wojskowego, które Cię interesuje, US Army twierdzi, że ta praca ma przede wszystkim charakter nadzorczy. Misją inżynierów bojowych jest nadzorowanie lub pomaganie członkom zespołu podczas walki z trudnym terenem w sytuacjach bojowych. Inżynier walki musi wykazywać się doświadczeniem w zakresie mobilności, przeciwdziałania mobilności, przetrwania i ogólnej inżynierii. Nauczysz się budować obronę, aby chronić żołnierzy lub niszczyć przeszkody na drodze ruchu oddziałów bojowych. Gdy wymagane jest przejście przez wodę, można zbudować mosty lub je szybko zmontować, zarówno dla przejazdu żołnierzy, jak i pojazdów. Inżynier Bojowy lub Saperzy mogą również zajmować się układaniem lub usuwaniem pól minowych, a także budową dróg i lotnisk oraz naprawą.

Czy możesz zostać saperem armii? (wideo)

Inżynier Bojowy (zakładka Saper) to frontowe oddziały piechoty piechoty, które "oczyszczają drogę". Są szkoleni jako piechurzy, a niektóre jednostki bojowe również odgrywają rolę piechoty .

Takie zadania obejmują zazwyczaj budowanie i łamanie okopów, pułapek na czołgi i innych fortyfikacji, budowę bunkrów, budowę i zniszczenie mostów i dróg, układanie lub oczyszczanie min lądowych i inne prace fizyczne na polu bitwy.

Żołnierz musi być absolwentem Sapper Leader Course, 28-dniowego kursu, którego celem jest wyszkolenie liderów w taktyce małych jednostek, umiejętności przywódczych i umiejętności wymaganych do wykonywania w zespole uzbrojonym broni, zostania Saperem i noszenia Saperki Patka.

Niektóre umiejętności, jakich wymaga armia amerykańska, abyś uczył się na podstawowym szkoleniu z zakresu inżynierii walki, obejmują podstawowe wyburzenia, podstawowe zagrożenia wybuchowe, konstruowanie przeszkód z drutu, stały budynek mostu, podstawowe operacje miejskie i eksploatację ciężkiego sprzętu.

Umiejętności te pomogą Ci przygotować się do kariery cywilnej w budownictwie, inspekcji budowlanej lub inżynierii budowlanej po zakończeniu służby.

Obowiązki służbowe inżyniera bojowego

Według amerykańskiej armii obowiązki wykonywane przez inżynierów 12-B to:

Informacje o treningu

Szkolenie zawodowe dla inżynierów wojskowych obejmuje:

Wymagane testy

Aby zostać inżynierem bojowym, członkowie zarejestrowani muszą nabyć baterię Aptitude Armed Services.

Ta seria testów pomaga ci zrozumieć twoje mocne strony i określić, które stanowiska Armii są dla Ciebie najlepsze.

Chociaż nie jest to wymagane, pomocne jest, jeśli już wiesz, jak korzystać z różnych narzędzi ręcznych i elektrycznych, przez dłuższy czas wykonywały forsowne ćwiczenia fizyczne, wykazywały zainteresowanie inżynierią i czerpały radość z pracy na świeżym powietrzu.

Zwrot kosztów czesnego

W armii amerykańskiej studenci mogą zdobywać pełne czesne, a także stypendia oparte na zasługach, dodatki na książki i opłaty oraz roczne stypendium na pokrycie kosztów utrzymania.

Odszkodowanie

Obejmuje całkowite odszkodowanie za zakwaterowanie, wyżywienie, specjalną płatność, opiekę medyczną i czas wakacji .

Program Partnerstwa dla Młodzieży (PaYS)

Po pracy w armii jako 12-bitowy inżynier bojowy, możesz uzyskać cywilne zatrudnienie, po wojnie, zapisując się do programu Army Pays.

Rekrutacja w ramach tego programu gwarantuje rozmowę kwalifikacyjną z pracodawcami przyjaznymi dla wojska, którzy poszukują przeszkolonych weteranów, którzy dołączą do swoich firm. Dowiedz się więcej o programie Army PaYS.