Listy polecające Eagle Scout

Rozważ te wskazówki, aby ukończyć aplikację Eagle Scout

Jeśli twój syn stanie się orkiestrą zwiadowczą, dołączy do stuletniej tradycji doskonałości w społeczności harcerstwa. Stawanie się Eagle Scoutem nie jest łatwe, ani nie jest powszechne - tylko 4% zwiadowców osiąga najwyższy poziom zwiadu. Gdy skaut osiągnie ten cel, będzie w dobrym towarzystwie - wśród tych, którzy są Eagle Scouts, najbardziej znanego producenta i reżysera filmu, Stevena Spielberga, astronauty Neila Armstronga, prezydenta Geralda Forda, sekretarza stanu Rex Tillersona, oraz Sędzia Sądu Najwyższego Stephen Breyer.

Orzeł zwiadowczy poświęcił ogromną ilość czasu na wolontariat w Stanach Zjednoczonych, skumulowany w sumie ponad sto milionów godzin, odkąd Eagle Scouts stał się oddziałem Boy Scouts of America. Po spełnieniu wymagań, aby zdobyć 21 odznak, aby zakwalifikować się jako kandydat na poziom Eagle Scout, chłopcy wiedzą, że zdobycie Eagle Scouta wymaga wiele czasu i poświęcenia, aby utrzymać swój elitarny status.

Zalecenia potwierdzające charakter zwiadowcy są integralną częścią procesu aplikacyjnego. Orzeł zwiadowców powinien sprostać wartościom i moralnościom, które są zgodne z przysięgą i prawem harcerza. Kiedy kandydat Eagle Scout dostarcza mocne listy polecające, popiera ich kandydaturę, aby zostać Eagle Scoutem do komisji orzekającej. Wszyscy potencjalni Eagle Scouts muszą dostarczyć pięć znaków referencyjnych jako część swoich aplikacji. Pytanie o list polecający może być zadaniem zniechęcającym, ale ważne jest, aby zwiadowca składał wniosek, a nie rodzice.

Poczucie, że jest wystarczająco pewny siebie, by poprosić o wsparcie kogoś, kogo spogląda, jest ważną cechą każdego zwiadowcy, a zwłaszcza orła zwiadowczego. Prośby należy składać osobiście, jeśli to możliwe, a podziękowania powinny być niezwłocznie sporządzane po otrzymaniu rekomendacji.

Co powinno zawierać zalecenie

Zanim poprosisz osoby, aby napisały list polecający do aplikacji Eagle Scout, zastanów się, kto może dobrze znać twojego syna i być w stanie rozmawiać z jego postacią.

Listy polecające powinny zawierać:

Gdy referencje zgodzą się na dostarczenie listów polecających, listy są wysyłane bezpośrednio do oddziału. Twój syn powinien dostarczać opieczętowane koperty adresowane do przewodniczącego oddziału swojego oddziału lub osoby dorosłej wyznaczonej do ich otrzymania.

List polecający dla rodziców

Ty, jego rodzice, również napiszesz list polecający. W swoim liście rekomendacyjnym możesz porozmawiać z charakterem swojego syna, wyjaśnić, co dla niego zrobił harcerz, dodać wszelkie spostrzeżenia na temat tego, dlaczego wybrał on swój konkretny projekt Eagle i dostarczyć dodatkowe przykłady referencyjnych punktów listowych.

Przesłanie aplikacji Eagle Scout

Projekt Eagle i zbieranie listów polecających może wymagać czasu. Należy pamiętać o wymaganym czasie, aby złożyć wniosek i listy polecające, i zaplanować swoje wnioski listów polecających z dużą ilością czasu, aby dotrzymać terminu. Zastanów się także nad sezonowością swoich próśb; jeśli wakacje lub wakacje letnie są tuż za rogiem, może to wpłynąć na dostępność innych osób do napisania listów polecających.

Na koniec, twój syn powinien dwukrotnie sprawdzić status listów ze swoimi przywódcami oddziałów, aby upewnić się, że wszystkie wymagane referencje zostały otrzymane. Czasami może być konieczne przypomnienie osobom, które zobowiązały się do napisania listów polecających o zbliżających się terminach. Ostatecznym obowiązkiem wnioskodawcy jest zapewnienie, że listy polecające zostaną dostarczone do komisji orzekającej w odpowiednim czasie.