Sprzedawanie własnych książek wydawanych w Barnes & Noble

Dowiedz się, jak uzyskać pracę na półce

Barnes & Noble. commons.wikimedia.org

Programy w Barnes & Noble umożliwiają autorepublikowanym autorom i nieprodukowanym pisarzom scenariuszowym pracę na (rzeczywistych) półkach " największego księgarstwa świata ".

Dowiedz się więcej o tych znaczących nowościach Barnes & Noble NOOK Press oraz o Adaptive Studios dla twórców treści, poniżej - i uzyskaj porady, które pomogą Ci stworzyć własną, samodzielnie opublikowaną książkę w programie NOOK Press.

Własnoręcznie wydana przez autora sprzedaż w Barnes & Noble

Barnes & Noble uruchomił w sklepie NOOK Press usługę drukowania na żądanie dla autorów opublikowanych w 2014 r. Program ten umożliwia autorom przesłanie swojej książki prasowej NOOK do rozważenia dystrybucji w sklepie - a nawet do włączenia do programów marketingowych - na na poziomie lokalnym, regionalnym lub krajowym, a nawet włączyć się w krytyczne wydarzenia związane z marketingiem sklepowym, takie jak podpisywanie książek.

W czerwcu 2016 roku, wykorzystując siłę swojej obecności w sklepie, ulepszony program NOOK Press oferuje "skoordynowaną, krajową dystrybucję autorów opublikowanych przez siebie, którzy skorzystają z możliwości sprzedaży w sklepach Barnes & Noble oraz online na stronie BN.com" do Freda Argira, Chief Digital Officer dla księgarza.

Jest to znaczące rozwinięcie dla autorów opublikowanych przez siebie, ponieważ stanowi szansę dla książek na obecność fizyczną na półce sklepowej - tak samo jak książka tradycyjnego wydawcy.

W najlepszym przypadku może on wypełnić lukę w percepcji czytelników i mediów między tradycyjnymi i samodzielnie publikowanymi książkami .

Jest to również szansa dla Barnes & Noble na sprzedaż niektórych książek. 640 cegieł i miejsc w moździerzu w 50 stanach pozostaje celem dla miłośników książek i cappuccino.

Wraz ze wzrostem znaczenia zaangażowania autora-czytelnika w działania marketingowe stanowi to znaczącą przewagę konkurencyjną nad Amazon.

Z tego programu, najlepiej sprzedający się autor New York Timesa, HM Ward, powiedział: "To jest zmiana gry i pokazuje, że Barnes & Noble ma możliwość zmiany modelu samo-publikowania w sposób, w jaki nikt inny nie może tego zrobić."

W jaki sposób B & N NOOK pomaga własnym autorom Sprzedawać książki fizyczne

Barnes & Noble zatrudnia pracowników kategorii i działów, którzy pracują nad przeglądaniem setek tysięcy książek, które są im oferowane każdego roku od tradycyjnych wydawców. Nie trzeba dodawać, że ci kupcy książek są szalenie zajęci.

To, co robi program prasowy NOOK, daje wykwalifikowanym autoportretom możliwość sprawdzenia swoich książek przez tych samych kupujących - w dziale małych wydawców i w odpowiednich kategoriach - które tradycyjnie wydawane są przez książki. Ponieważ ci ludzie są tak zajęci, istnieją parametry, które muszą zostać spełnione, aby książka mogła zostać wzięta pod uwagę.

Jak sprzedawać swoje własne książki w Barnes & Noble Stores

Kwalifikacje do uczestnictwa w programie NOOK Press w sklepie:

W przypadku autorów opublikowanych samodzielnie osiągnięcie tych poziomów nie jest łatwe - ale pamiętajcie, że te poziomy oraz jakikolwiek rozpęd, jaki może uzyskać obecność w sklepie, przyczyniają się do zwiększenia tempa sprzedaży w kierunku potencjalnej uwagi głównego wydawcy, jeśli jest to cel .

Oczywiście, numery sprzedaży nie mówią całej historii, więc nawet jeśli twoje wyniki sprzedaży osiągną minimum, nie zaszkodzi ci to, aby twoje boisko trochę pomogło. Oto jak:

Zrób sobie realną propozycję biznesową dla B & N

Zrób dobry przypadek dla kupującego, dlaczego sklepy B & N powinny nosić książkę z perspektywy biznesowej, to znaczy, pokazać się jako profesjonalista, który rozumie działalność księgarską i szanuje, że twoja książka musi sprzedać.

Jak zdobyć swoje własne książki promowane w Barnes & Noble

Pojawienia się w sklepach dają autorom możliwość łatwego sprzedawania książek drukowanych, spotykania się z fanami i, miejmy nadzieję, przyciągania nowych odbiorców - wyraźnie jest to korzystne dla osób, które same się publikują, a także dla tych, którzy mają lokalnego obserwatora.

Autor Ward powiedział: "Barnes & Noble i autorzy mogą udostępniać publikowane przez siebie książki w sklepach i na imprezach, czego nie można zrobić w konkursie." Rzeczywiście może to być korzystne dla autorów, którzy mają coś do nauczenia, lub tych, którzy mieć wystarczająco fanów, aby przyciągnąć tłum.

Aby wziąć udział w wydarzeniach w sklepach, autorzy NOOK Press musieli sprzedać co najmniej 500 e-booków w poprzednim roku, co sprawia, że ​​kwalifikują się do przeglądu wydarzeń od kierownika sklepu Barnes & Noble.

Wszystko to powiedziawszy, menadżerowie B & N Store i wydarzeń chcą takich samych rzeczy, jak kupujący: sprzedawać książki. Co oznacza wciąganie tłumu do podpisu. Zanim klikniesz na ten e-mail, zdobądź kaczki marketingowe z rzędu, aby wyglądać na godnego autora i promotora wydarzeń.

A jeśli otrzymasz podpis, postępuj zgodnie ze sprawdzonymi metodami czytania i podpisywania autorów .

Inne historie również dostają możliwości B & N

Choć najlepiej sprzedające się książki są często przekształcane w różne media, dzisiejsze najlepiej sprzedające się książki i hity filmowe mogą również pochodzić z bardziej skromnych początków mediów. Treści cyfrowe, artykuły prasowe, gry wideo, media społecznościowe, przejażdżki parkami rozrywki, czy też publikowane samodzielnie książki (takie jak "Marsjanin") mogą być podstawą kolejnego wielkiego hitu.

Prawdopodobnie jest to bodziec stojący za partnerstwem Barnes & Noble Adaptive Studios, opracowanym w celu umożliwienia "klientom dostępu do nowych książek z reimagined i ożywionych historii".

Adaptive Studios (firma medialna, której autorami są Project Greenlight HBO) tworzy i nabywa prawa własności intelektualnej, takie jak nieskomplikowane scenariusze i skrypty sceniczne, i przenosi je na wiele tradycyjnych i cyfrowych platform rozrywkowych, w tym książek, filmów i telewizji oraz cyfrowych seriali. Ich dział Adaptive Books będzie co roku publikował dziesięć książek o wysokiej jakości i powieści graficznych, sprzedawanych za pośrednictwem ekskluzywnej umowy handlowej z B & N.

Prawdopodobnie obecność w książce pomoże zwiększyć publiczność, aby zwiększyć możliwości sprzedaży właściwości w innych mediach - i vice versa. TJ Barrack, założyciel, Adaptive Studios powiedział: "Począwszy od naszej koncepcji, każda właściwość Adaptive to współpraca między nami, twórcą i naszą publicznością. Dzięki tej współpracy nasze historie dotrą do znacznie większej grupy czytelników i widzów. Cieszymy się, że będziemy współpracować z Barnes & Noble, aby nadal rozwijać tytuły, które przemawiają do klientów w całym kraju. "

W miarę zmiany pejzażu wydawniczego niewątpliwie będzie bardziej innowacyjne zapylanie treści i więcej programów w całym krajobrazie, które pomogą nadać rozmach utalentowanym, zmotywowanym autorom (samodzielnie opublikowanym i tradycyjnym) oraz gawędziarzom we wszystkich mediach.