Navy Gunner's Mate

Podczas gdy inne, bardziej zorientowane na walkę gałęzie serwisowe mają płatnerze naprawiające karabiny, pistolety i karabiny maszynowe, marynarka wojenna (z gigantycznymi działami i torpedami) lubi ukrywać dużo więcej pracy za zwodniczo prostą nazwą "Maczeta strzelca".

Oczekuje się, że GMowie nauczą i naprawią broń strzelecką (pistolety, karabiny i tym podobne), ale są również odpowiedzialni za duże działa na pokładzie statku, w tym systemy rakietowe z kierowanymi pociskami.

Jakby nie było to wystarczająco szerokie uderzenie, marynarka wojenna zdecydowała w 2007 roku, aby wyeliminować kolejną klasę robotniczą, Torpedoman's Mate i wszystkie te obowiązki również przekazać na ocenę GM.

Zadania i obowiązki

Więc, uspokójmy się. Oto przykład różnych rodzajów systemów uzbrojenia, których towarzysz strzelca musi zrozumieć, używać i naprawiać, jak podano na stronie internetowej Navy Personnel Command:

Cóż, to niewiele, prawda?

Aby nie wydawać się, że jest to tylko typ warsztatu naprawczego, pamiętaj, że karta informacyjna Navy Credentialing Opportunities On Line (COOL) mówi nam, że "GMowie służą w lotnictwie bojowym na powierzchniach bojowych oraz w instalacjach broni, amunicji zajezdnie lub inne stacje brzegowe w Stanach Zjednoczonych lub za granicą, "a ponadto, że obowiązki GM" mogą być zarówno mentalne, jak i fizyczne "i odbywać się w" warunkach wewnętrznych lub zewnętrznych, czystej lub brudnej pracy, talii lub sklepie, i wszelkiego rodzaju klimatu lub temperatury. " Innymi słowy, całe techniczne know-how sprawia, że ​​praca ta jest bardzo kujona, a charakter pracy utrzymuje tych umysłowo ostrych żeglarzy wystarczająco zanurzonych w brudu i żwirze, aby przypomnieć im, że żyją.

Wymagania wojskowe

Obywatele USA, którzy ukończyli (lub będą ukończyć) liceum rozpoczęli odkrywanie kariery zawodowej jako towarzysze strzelca, biorąc Akumulację Uzbrojenia Zawodowego Uzbrojenia (ASVAB), aby sprawdzić, czy mogą zdobyć 204 lub więcej dzięki połączeniu wyników w rozumowaniu arytmetycznym, wiedzy matematycznej, elektronice informacje i ogólna nauka.

Przed wysyłką do obozu startowego, potencjalni żeglarze muszą również przejść fizyczną, normalną wizję koloru (przepraszam, w grę wchodzi dużo przewodów) i słuchu (przypuszczam, że chcieliby, aby zacząć od najlepszego możliwego strzału w pozostawiając marynarkę z nietkniętym przesłuchaniem po pracy w pobliżu rzeczy, które mogą przejść "boom".) Kontrole w tle muszą również udowodnić każdemu marynarzowi godnemu zaufania, aby otrzymać tajne poświadczenie bezpieczeństwa.

Edukacja

Szkoła techniczna ("A") dla towarzyszy strzelca ma dogodny dojazd do pobliskiego obozu szkoleniowego na Naval Station Great Lakes w stanie Illinois. Zgodnie z informacją marynarki wojennej COOL, sama szkoła GM jest po prostu nieśmiała przez siedem miesięcy (27 tygodni). W połączeniu z podstawowym szkoleniem, nowi marynarze uczestniczący w rankingu mogą spodziewać się odbycia szkolenia przez większą część roku przed uderzeniem w flota do służby.

Szkoła "A" ma wiele do omówienia. GMowie są odpowiedzialni za szeroką gamę broni, od prostych ręcznych broni z napędem gazowym, których większość żołnierzy, marynarzy i Marines znają przerażająco skomplikowane technologiczne potęgi, które umożliwiają Seanowi Connery'emu zlecenie wystrzelenia torpedy z Czerwony październik . (Jak się mówi, że rosyjski dowódca mówi po angielsku szkockim akcentem, niestety nie jest uwzględniony w materiałach kursu.)

Mimo, że w wykładzie grupowym jest zaangażowany, wydaje się, że w dzisiejszej marynarce wojennej jest też premia umieszczona w "samodzielnym tempie" (informatyce), ale to chyba dobrze, jeśli uczysz się "podstaw elektrycznych, w tym teorii elektronu, magnetyzm, teoria AC i DC oraz obwody "(American Council on Education Military Guide). Zapoznaj się z podstawowymi zasadami rozwiązywania problemów z elektroniką i określonymi tematami, takimi jak naprawa broni ręcznej, hydraulika i systemy wyrzutni torped, a masz partnera strzelca. Proste, prawda?

Nawiasem mówiąc, uczelnia może później przekonać szkoły do ​​równoważnego zaliczenia takich tematów, jak hydraulika, pneumatyka, bezpieczeństwo przemysłowe i teoria elektroniki, według Amerykańskiej Rady ds. Edukacji.

Certyfikaty

Navy COOL nie podaje nazw jakichkolwiek certyfikatów dla GMów, które brzmią szczególnie ekscytująco lub bezpośrednio związane z obsługą broni.

Jednak te programy certyfikatów, które są dostępne dzięki funduszom Navy i GI Bill, mogą być bardziej wartościowe, ponieważ wydają się uogólniać techniczne umiejętności strzelców na konsumpcję cywilną:

Za pośrednictwem United Services Military Apprenticeship Program (USMAP) żeglarze mogą również kwalifikować się do uzyskania certyfikacji cywilnej jako praktykant czeladnika w dziedzinach takich jak mechanik elektronik, tester elektroniki, sztuczny amunicja lub technik zbrojowni.