Gdzie znaleźć oferty sprzedaży

Przeszukuj te strony internetowe w celu sprzedaży pracy swoich marzeń

Szukasz pracy sprzedażowej? A może chcesz znaleźć lepszą pracę sprzedażową? Czasy, w których ogłoszenia prasowe w gazetach były jedyną opcją, dawno minęły. Internetowe rady pracy mają swobodę przesyłania milionów zleceń i często specjalizują się w różnych rodzajach zleceń lub określonych branżach. Oto niektóre zasoby online, które mogą pomóc w znalezieniu dla ciebie odpowiedniej pracy sprzedażowej.

Miejsca pracy specyficzne dla sprzedaży

SalesJobs.com
Ta strona chwali się, że mają "więcej zleceń sprzedaży niż Monster, Hotjobs i CareerBuilder połączone" i może tak być.

Na pewno mają dużo! Jedną z rzeczy, które lubię w tej witrynie, jest to, że ich narzędzie do wyszukiwania jest bardzo zorientowane na sprzedaż. Możesz wyszukiwać według branży (sprzedaż medyczna, na przykład) lub sprzedaży z domu, a nawet wyszukać 100% prowizji od sprzedaży.

SalesCareersOnline.com
Wydaje się, że nie mają one tak wielu ofert pracy jak SalesJobs.com, ale mają więcej zadań zarządzania sprzedażą niż pierwsza witryna - więc jeśli szukasz stanowiska kierowniczego, może to być lepszy wybór. Mają także oddzielną kanadyjską stronę z ofertami sprzedaży.

SalesHeads.com
Chociaż brakuje im darmowych narzędzi do budowania CV z dwóch pozostałych stron, mają one wiele zleceń sprzedaży - w tym księgowań przez niektóre duże korporacje. I oferują płatną usługę budowania CV.

Miejsca pracy ogólnego przeznaczenia

Monster.com
Zgadza się, dwie największe witryny wyszukiwania pracy połączyły się w jedną stronę "potwora". Ostatecznie Monster zdjął witrynę HotJobs i skonsolidował wszystko na Monster.com.

Możesz wyszukiwać według tytułu stanowiska lub umiejętności / słowa kluczowego, aby zidentyfikować posty związane z sprzedażą.

Budowniczy kariery
CareerBuilder posiada sekcję "Sales and Marketing Jobs", która obejmuje doradztwo zawodowe zorientowane na sprzedaż. Ich oferty sprzedaży wydają się być na równi z HotJobs.

Indeed.com
Jest to strona pracy "odchudzonej", która koncentruje się na robieniu jednej rzeczy - zamieszczaniu ofert pracy - i robieniu tego dobrze.