Odtwarzanie koncertów 101: Jak zarezerwować koncerty muzyczne

Granie na żywo może być najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla swojej kariery muzycznej. Daje szansę na nawiązanie kontaktu z fanami, przyciągnięcie nowych słuchaczy i zaprezentowanie swoich muzycznych kotów innym osobom z branży muzycznej. Wielu ludzi unika gry na żywo, ponieważ nie są pewni, jak zacząć. Dowiedz się wszystkiego o tym, jak zarezerwować koncert i jak najlepiej go wykorzystać, od rezerwacji miejsca do promocji koncertu.

 • 01 Jak zdobyć Gig

  Po pierwsze - musisz dostać program. Ten przewodnik poprowadzi Cię przez cały czas trwania tej daty koncertu, w tym opcje, takie jak przejście przez organizatora w porównaniu do samodzielnego zarezerwowania pokazu.
 • 02 Jak zarezerwować miejsce

  Jeśli rezerwujesz własny program, ustalenie daty z miejscem musi znajdować się na początku listy. Brzmi to dość prosto, ale jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś, proces może być nieco onieśmielający. Dowiedz się, co musisz wiedzieć, zanim zadzwonisz na miejsce i jak to wszystko działa.

 • 03 Jak wybrać miejsce

  Nie masz pewności, który etap w mieście jest odpowiedni dla Ciebie? Granie w niewłaściwej przestrzeni może naprawdę podkopać dobry koncert. Dowiedz się więcej o zawężaniu poszukiwanie idealnego miejsca na muzykę.

 • 04 Jak rozwinąć swój Gig

  Jeśli chcesz, aby wszystko poszło gładko w noc twojego występu, musisz rozwinąć swój występ. Dowiedz się, jak wykonać zadanie.

 • 05 Jak promować Gig

  Promocja jest częścią awansu na koncert, a to najważniejsza rzecz, jaką możesz zrobić, gdy masz show w pracach. Jeśli chcesz przysłowiowych opowiadań w fotelach, musisz dać znać ludziom, kiedy mogą złapać show. Poznaj proste kroki, które możesz podjąć, by promować swój program. Porada jest dobra dla promotorów i muzyków zajmujących się własną pracą promocyjną.

 • 06 Co się dzieje w nocy Gig?

  Noc pokazu jest ekscytująca - i stresująca. Jeśli nie jesteś pewien, czego się spodziewać, twój poziom stresu może osiągnąć gorączkę. Weź głęboki oddech i zrelaksuj się - oto wszystko, co musisz wiedzieć.

 • 07 Zamień swoją publiczność w fanów

  Najlepszą częścią grania na żywo jest chodzenie na miejsce z legionem nowych fanów. Dowiedz się, jak zdobyć odbiorców i sprawić, by wracali po więcej.

 • 08 Jak zarezerwować wycieczkę

  Gotowy na pokaz w drodze? Proces rezerwacji wycieczki nie różni się od rezerwacji pojedynczego spektaklu, ale są pewne specjalne kwestie, o których należy pamiętać. Ucz się więcej.

 • 09 Jak powinienem wybrać miasta na moją wycieczkę?

  Świat jest wielkim miejscem - kto powinien być pierwszy w kolejce, by zobaczyć swój występ na żywo? Dowiedz się więcej o zawężaniu listy miejsc, w które powinieneś trafić na trasie.