Najważniejsze powody, dla których ludzie handlowi są zabawni

Specjaliści ds. Sprzedaży czasami mają trudność. Albo ludzie nie ufają im (bo wszystko, co chcą zrobić, szybko płacą), albo ludzie myślą o nich jak o gronie szybkich mówców, którzy nigdy nie wiedzą, kiedy (lub jak) się zamknąć. Ludzie będą również określać sprzedawców jako jokesterów lub, co gorsza, błaznów

Rzeczywistość jest taka, że ​​można znaleźć problemy z uczciwością, obfitość towarzyskości i chęć szybkiego zarobku w praktycznie każdym zawodzie. Jest też stare powiedzenie, które mówi: "każdy coś sprzedaje, niezależnie od tego, czy jest to religia, czy radialne opony". Jeśli więc jesteś specjalistą ds. Sprzedaży lub ściśle współpracujesz ze sprzedawcami, zastanów się nad tym, dlaczego specjaliści od sprzedaży mają wiele do zaoferowania.

 • 01 Specjaliści ds. Sprzedaży radzą sobie ze stresem

  Sprzedaż to bardzo stresujący sposób na spędzanie ośmiu do dziesięciu godzin dziennie. Specjaliści od sprzedaży mają nie tylko dochody i limity zysków wiszące nad ich głowami, ale także napotykają mnóstwo problemów z klientami i wyzwaniami związanymi z dostawą produktów lub usług. Większość regularnych zajęć szkoleniowych do udziału i musi żonglować rzeczy osobistych, które muszą obsługiwać w danym dniu.

  Ciągły strumień stresu zapewnia specjalistom ds. Sprzedaży szerokie możliwości uczenia się, jak skutecznie i wydajnie radzić sobie w trudnych warunkach.

 • 02 Specjaliści ds. Sprzedaży wiedzą, jak osiągnąć cel

  Bardzo niewielu specjalistów ds. Sprzedaży ma szeroko otwarte kalendarze. W rzeczywistości każdy profesjonalny sprzedawca, który zasługuje na swoją pozycję, zwykle ma więcej rzeczy do zrobienia w danym dniu niż godziny, aby je wykonać.

  Jest takie stare powiedzenie, że jeśli chcesz coś zrobić, daj to ruchliwej osobie.

 • 03 Ludzie sprzedaży są bardzo zmotywowani

  Aby odnieść sukces w sprzedaży, potrzebujesz arsenału wewnętrznej motywacji. Podczas gdy specjaliści ds. Sprzedaży często uczestniczą w seminariach i imprezach motywujących sprzedaż, bez wewnętrznej motywacji, specjalista ds. Sprzedaży po prostu nie odniesie długofalowego sukcesu .

  Bycie wokół zmotywowanych ludzi jest o wiele łatwiejsze (i przyjemniejsze) niż bycie w pobliżu kogoś, kogo hobby polega na szukaniu rzeczy, na które można narzekać. I chociaż zmotywowani ludzie mogą rozpoznać te same "negatywne rzeczy", na które mogą narzekać, zamiast "iść negatywnie", będą poszukiwać sposobów rozwiązania problemów .

  Bycie w pobliżu osób rozwiązujących problemy jest znacznie łatwiejsze niż bycie w pobliżu regurgitatorów problemów.

 • 04 Specjaliści ds. Sprzedaży mają więcej pieniędzy na wydatki

  Jest wiele rzeczy, które motywują handlowców, ale najbardziej przekonująca jest ich zdolność do zarabiania znacznych dochodów. Sprzedaż zawsze była jedną z najlepiej płatnych karier w USA i na pewno pozostanie dobrze wynagradzanym zawodem, bez względu na to, jak nisko spada Dow.

  I chociaż poziomy dochodów różnią się znacznie w zależności od branży, pozycji i lokalizacji, odnoszący sukcesy, pracowici handlowcy robią całkiem nieźle, jeśli chodzi o zarabianie na życie.

 • 05 Profesjonaliści ds. Sprzedaży wnoszą życie na nudną imprezę

  Połącz powyższe cztery cechy i staje się jasne, że sprzedawcy powinni znaleźć się na szczycie listy zaproszonych osób na następne spotkanie towarzyskie. Już nie goście wyjdą ze względu na nudę. Sprzedawcy w ogóle mają opinie i mają zaufanie do wyrażenia tych opinii. Są przeszkoleni zarówno w zakresie umiejętności słuchania, jak i prezentacji, stanowią unikalne połączenie.