11 najlepiej płatnych miejsc pracy dla kobiet

Pomaluj matematykę, aby stać się jedną z najlepiej płatnych prac

Może przypadkowo wpadłeś w swoją pracę, a twoja ścieżka wydaje się być naprawiona. Ale jeśli dopiero zaczynasz swoją karierę lub masz możliwość zmiany nastawienia, patrząc na najlepiej płatną pracę dla kobiet, pomożesz uzyskać jak najwięcej w każdej godzinie pracy.

Jeśli zastanawiasz się nad powrotem do szkoły lub zmianą w karierze sprawdź zajęcia typu STEM (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). To oni stoją na czele klasy na najnowszej liście najlepszych miejsc pracy dla kobiet w 2015 roku, zgłoszonych przez Careercast.com, wiodącą stronę internetową poświęconą karierze, która umożliwia znalezienie ukierunkowanych ofert pracy według branży, funkcji i lokalizacji.

Wszystkie wymienione listy płac i poglądów są za pośrednictwem BLS i reprezentują całą siłę roboczą dla każdej kariery.

Oto 11 najlepszych miejsc pracy dla kobiet w 2015 roku:

# 1 Aktor

Aktuariusz to ktoś, kto ocenia ryzyko biznesowe lub niepewność czegoś w celach ubezpieczeniowych. Nauka opiera się na umiejętnościach matematycznych, ekonomii, informatyce, finansach i biznesie.

Roczne wynagrodzenie pośrednie: 93 680 USD

Prognozowany wzrost: 26 procent

# 2 Menedżer reklam i promocji

Ta rola obejmuje nadzorowanie badań rynkowych nad faktyczną reklamą produktu lub usługi. Ta kariera może znajdować się w agencji marketingowej, firmie lub w mediach. Doniesiono, że około dwie trzecie tej dziedziny stanowią kobiety.

Roczna średnia płaca: 115 750 USD

Prognozowany wzrost: 12%

# 3 Inżynier biomedyczny

BME stosuje zasady inżynierii, które są certyfikowane w biologii i medycynie do leczenia opieki zdrowotnej, takie jak diagnoza, monitorowanie i terapia.

Roczna średnia płaca: 86 960 USD

Prognozowany wzrost: 27%

# 4 Higienista zębów

Licencjonowany dentysta, który jest przeszkolony w zakresie zapewniania pełnej opieki zdrowotnej jamy ustnej. Pracują razem z dentystą i zapewniają określony zestaw procedur.

Roczna średnia płaca: 70,201 USD

Prognozowany wzrost: 33%

# 5 Administratorzy edukacji

Ta rola ma miejsce na uniwersytetach lub w szkołach wyższych, gdzie administrator jest odpowiedzialny za utrzymywanie i nadzór nad prowadzeniem szkoły.

Roczna średnia płaca: 86 490 USD

Prognozowany wzrost: 15%

# 6 Event Planner

To jest organizator imprez i kierownik projektu. Ktoś lub firma jest zatrudniona do prowadzenia małych lub dużych imprez, takich jak konferencja na wesele.

Roczna średnia płaca: 45 810 USD

Prognozowany wzrost: 33%

# 7 Manager ds. Zasobów ludzkich

Ta praca to osoba, która ma wykształcenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i pomaga w zarządzaniu kulturą firmy, korzyściami i obowiązkami związanymi z zatrudnieniem.

Roczne wynagrodzenie pośrednie: 99.720 USD

Prognozowany wzrost: 12%

# 8 Analityk rynku analitycznego

W tej pracy ktoś bada potencjalną sprzedaż produktu. Pracują nad przyszłymi prognozami sprzedaży, co oferują konkurenci, jak promować, dystrybuować, projektować i jaką cenę wykorzystać.

Roczna średnia płaca: 60,330 USD

Prognozowany wzrost: 32%

# 9 Terapeuta zajęciowy

Terapeuta może pracować z wieloma różnymi typami klientów, takimi jak osoby starsze, dzieci lub śmiertelnie chorzy, a ich praca polega na poprawie ich stanu dzięki celowym działaniom. Jednym z ich celów jest poprawa niezależności osób.

Roczna średnia płaca: 75 400 USD

Prognozowany wzrost: 29%

# 10 Public Relations Manager

Ta praca polega na tym, że dana osoba zarządza informacjami dzielonymi między publicznością (lub mediami) a firmą, osobą lub organem władzy.

Roczna średnia płaca: 95.450 USD

Prognozowany wzrost: 13%

# 11 Statistician

Podobnie jak aktuariusz, statystyk posługuje się stosowanymi statystykami, które stanowią zbiór danych liczbowych. Ten rodzaj roli jest zwykle łączony w innej dziedzinie, takiej jak medycyna, środowisko, ankiety rządowe, przemysł lub badania rynkowe.

Roczna średnia płaca: 75,560 USD

Prognozowany wzrost: 27%

Czy twoja obecna praca tworzy listę? Czy niektóre z tych opisów wywołały ciekawość? Jeśli tak, rozpocznij swoje badania, aby zobaczyć, jakie doświadczenia potrzebujesz, aby dokonać zmiany w karierze. Zapewnienie rodzinie jest jednym z twoich głównych priorytetów i jak wspaniale byłoby mieć pracę, która jest pożądana w tej gospodarce. Po prostu weź swoje badania krok po kroku i bądź ciekawy.