Must-Have Office Supplies dla zorganizowanej przestrzeni roboczej

Dzięki tym narzędziom możesz pracować z każdym obciążeniem

Jeśli zdecydowałeś się ulepszyć swoją organizację w pracy, dobrym początkiem jest wycieczka do lokalnego sklepu z artykułami biurowymi. Jeśli czujesz się przytłoczony wszystkimi opcjami, trzymaj się podstaw. Tylko dlatego, że coś jest słodkie i w twoim ulubionym kolorze nie oznacza, że ​​powinieneś go automatycznie kupić.

Aby dokonać właściwych wyborów, zabierz ze sobą listę niezbędnych narzędzi i materiałów biurowych.

 • 01 Twoje podstawowe narzędzia do pisania

  Chociaż możesz pokusić się o wybranie długopisu żelowego w kolorze fuksji, nie rób tego. Podstawowy długopis, taki jak średniopunktowy Bic Round Stics w kolorze czarnym, niebieskim i czerwonym, jest świetny i ekonomiczny.

  Szukasz wytrzymałego, mechanicznego ołówka z ołowiem, który nie pęka za każdym razem, gdy próbujesz pisać? Podaj ołówek mechaniczny Pentel Twist-Erase Express o średnicy 0,7 mm. Bonus: można go uzupełnić!

  Podnieś pięć paczek stałych markerów Sharpie. Trzymaj dwa lub trzy w biurze, jeden w swojej szufladzie na śmieci w kuchni i jeden w torebce. Używaj ich do pisania na kartonach, oznaczania żywności w lodówce firmy lub oznaczania swoich plików.

  Na koniec zdobądź kolorowy zestaw zakreślaczy, aby uporządkować elementy akcji w notatkach z ostatnich spotkań, błędy, które należy poprawić, bezwzględne wymagania obowiązujące na liście zadań i podpisy, które są potrzebne.

 • 02 Notatki samoprzylepne

  Kiedy trafisz na czyjeś biurko, a ich tam nie ma, szukasz notatki pocztowej? Tak, robisz! Używamy ich do zapisywania elementów akcji, gdy przychodzi im do głowy, oznaczenia strony w umowie, książce lub pakiecie, lub sesji burzy mózgów.

  Faktem jest, że samoprzylepne nuty są tak popularne, że znajdziesz w nich całą nawę poświęconą w sklepie z artykułami biurowymi.

  Rozważ trzymanie klocków w tych trzech rozmiarach pod ręką 2 "x1", 3 "x3" i 3 "x5".

 • 03 Notatniki

  Mimo że używamy technologii, która została zaprojektowana, aby uczynić nas bez papieru, wszyscy nadal potrzebujemy notatników. Używamy ich w spotkaniach, aby wymienić nasze zadania i pisać projekty memo lub listów.

  Zbierz dwa fantazyjne zeszyty, dzięki którym wyróżnią się w Twoim morzu papierkowej roboty. Użyj 5 1/2 "x 8 1/2", aby uzyskać szybkie notatki, zadania lub korzystać z kompaktowego urządzenia do codziennego planowania. Ponadto, podnieś 8 1/2 "x11" do notatek z konferencji, projektów i spotkań z klientami. Zastanów się, czy zapłacić nieco więcej za odmianę z 3 dziurkami. Zaoszczędzisz czas, jeśli często dodajesz notatki ze spotkań lub klientów do segregatorów.

 • 04 Segregatory i karty indeksu

  Podczas pracy nad bardziej zorganizowanym rozwiązaniem warto rozważyć zastosowanie segregatora dla każdego obszaru odpowiedzialności, projektu lub bieżącego zadania, za które odpowiadasz.

  Dobrym rozwiązaniem jest dwu-calowy, ekonomiczny segregator firmy Universal z zewnętrzną przezroczystą nakładką z tworzywa sztucznego do wstawiania okładek lub tytułów kręgosłupa.

  Lepisze są bardziej wydajne, gdy są używane z zakładkami indeksu.

  Zestawy indeksów mogą być drogie, ale ładne. Uniwersalny spis treści lub marketing Simon 30% Recykling Spis treści Indeks Tabulatory są efektywne i ekonomiczne i dostępne w większości sklepów z artykułami biurowymi.

 • 05 Foldery plików i etykiety do organizowania papierkowej roboty

  Skomplikowane i skomplikowane systemy archiwizacji nie działają. Im bardziej skomplikowany system, tym mniej prawdopodobne jest jego utrzymanie.

  Wybierz foldery manilla, top-tab, 1/3-cut. Możesz kupić pudełko 100 za mniej niż 10 USD. Możesz pisać bezpośrednio na karcie lub używać podstawowych etykiet folderów. Dobrym rozwiązaniem są białe foldery plików Avery do drukarek laserowych lub atramentowych.

 • 06 Klipy z klipsami, aby zachować rzeczy zgrupowane razem

  Klipy spinaczy są bardzo przydatnym narzędziem organizacyjnym. Będziesz chciał mieć trochę pod ręką w małych, średnich i dużych. Są świetne do wspólnego utrzymywania zasobów projektu, organizowania materiałów, które mają być dystrybuowane podczas spotkań lub zajęć szkoleniowych, lub korekty dokumentów przed ich wypełnieniem. Na osobistą notatkę możesz użyć klipów z segregatorami, aby płacić rachunki razem lub organizować kupony do wykorzystania w sklepie spożywczym.
 • 07 Dziurkacz 3-otworowy

  Segregatory nigdy nie będą dobrym narzędziem organizacyjnym, jeśli wszystkie twoje papiery i notatki są po prostu luźne w środku. Trzymanie 3-otworowego dziurkacza przy biurku zapewnia regularne stemplowanie i segregowanie dokumentów w odpowiedniej części segregatora.

  To jest jedno narzędzie, w którym inwestowanie trochę więcej może się opłacić. Nie ma nic gorszego niż papiery, które są dziurkowane nierówno lub które nie pasują do innych papierów w segregatorze.

  Dobrą opcją dla średnich cen jest Swingline LightTouch High Capacity Desktime Punch. Ceny wahają się od 15 $ do 20 $ za sztukę.

 • 08 Lampa, która pasuje do Twojego stylu

  Oświetlenie biurowe nie zawsze wystarcza. Istnieje kilka badań, które mówią, że im więcej światła masz na swojej pracy, tym lepiej możesz się skoncentrować. Wybierz lampę pasującą do Twojego stylu i znajdź odpowiednią moc, jakiej potrzebujesz w swoim biurze.

  Co dobrego ma zorganizowane biurko, jeśli nie widzisz tego dobrze?

 • Poczuj się kompetentny dzięki odpowiednim narzędziom

  Kiedy musisz poprosić współpracownika, czy możesz pożyczyć długopis, marnujesz swój czas i swoje. Po zrobieniu zakupów dla tych podstawowych materiałów biurowych poczujesz się kompetentny, zorganizowany i pełen energii, aby uzyskać dobrą pracę w ciągu dnia! Zaktualizowane przez Elizabeth McGrory