Szkolenie w lotniczym treningu podstawowym sił powietrznych

Ta ceremonia oznacza symboliczne przejście od stażysty do lotnika

Serwis Google Images / Oficjalna strona amerykańskich sił powietrznych

W czwartek tygodnia ukończenia Szkoły Podstawowej Wojsk Lotniczych zorganizowano specjalną ceremonię, która miała oznaczać przejście od stażysty do lotnika.

Podczas ceremonii monet lotniczej, którą wielu lotników uważa za jedno z najważniejszych wydarzeń w ich karierze, każdy z nich otrzymuje monetę, która określa koniec ich okresu szkolenia. Niektóre monety są do specjalnego rozpoznania.

Ceremonia wręczenia lotnictwa wojskowego

Przyjaciele i rodzina są zaproszeni do wzięcia udziału w tej ceremonii.

Szczegółowe informacje na temat czasu i miejsca ceremonii będą dostępne w ośrodku recepcyjnym oraz w informacjach o ukończeniu szkoły, które są im wysyłane na kilka tygodni przed planowaną datą ukończenia kursu.

Ceremonia trwa około 30 minut i zazwyczaj przewodniczy jej dowódca szkolenia podstawowego sił powietrznych.

Historia i tło monet wojskowych

Monety wojskowe, monety komandosów, monety wyzwań, monety jednostek i eskadr, zyskują coraz większą popularność we wszystkich gałęziach sił zbrojnych.

Historie o pochodzeniu niestandardowym są bardzo różne. Jedna z najbardziej przyjętych historii zapisuje ją do I Wojny Światowej, gdy bogaty porucznik miał brązowe medaliony jednostkowe uderzone w jego eskadrę.

Jak głosi opowieść, pilot eskadry, który został zestrzelony i schwytany za niemieckimi liniami, nie miał nic oprócz tego medalionu, aby zidentyfikować się po ucieczce. Ostatecznie monetą identyfikującą było uratowanie go przed straceniem przez Francuzów jako szpiega.

Istnieją inne, podobne historie o pochodzeniu monety wojskowej, większość z nich dotyczy wyzwania, gdzie moneta służy do celów identyfikacyjnych.

Monety Wyzwanie

Kontynuowana była tradycja noszenia medalionów lub monet przez eskadrę, z regularnie podejmowanymi "wyzwaniami", aby zapewnić wszystkim członkom ich przydatność.

Członek jednostki, który nie mógł szybko wyprodukować medalionu po zakwestionowaniu, musiał kupić wyzywającemu drinka. Ale jeśli medalion był pod ręką, pretendent musiał kupić.

Z biegiem lat niektóre jednostki kontynuują tę tradycję. Ale bardziej powszechnie, monety wojskowe stały się symbolem przynależności, który jest używany do zwiększenia morale, wspierania esprit de corps i służby honorowej.

Różne monety lotnictwa

Moneta lotnika miała pierwotnie wizerunek orła drapiącego się "z" powierzchni monety. Nowsze wykonanie pokazuje symbol Sił Powietrznych zamiast orła.

Podczas gdy pierwsza i najbardziej znacząca moneta jest przyznawana na studiach, lotnicy mogą otrzymywać inne monety przez cały okres kariery wojskowej, w tym te przedstawiane im przez pierwszego sierżanta, naczelnego sierżanta, a nawet prezydenta za waleczność i zasłużoną służbę.