Rządowy profil zatrudnienia: Nauczyciele

Nauczyciele szkolni dostarczają niezbędnych instrukcji, że przedszkolaki starszych uczniów muszą odnieść sukces w życiu. Czy ucząc pięciolatka dodawania jednocyfrowych liczb czy wykładu na temat podaży i popytu dla klasy ekonomicznej wypełnionej 18-latkami, nauczyciele odgrywają kluczową rolę w przekształcaniu dzieci w produktywnych dorosłych.

Jeśli chcesz wpłynąć na życie dzieci i cieszyć się wakacjami, szkoła pedagogiczna może być dla Ciebie.

Proces selekcji

Proces selekcji nauczycieli różni się w zależności od okręgu szkolnego. Proces rekrutacji może obejmować wywiady telefoniczne, wywiady jeden na jeden z dyrektorem lub asystentem szefa, wywiady panelowe i pokazy dydaktyczne. Ostatecznym autorytetem dla nauczycieli jest zazwyczaj dyrektor szkoły, w której znajduje się otwarta pozycja.

Kandydaci, którzy otrzymują oferty pracy, akceptują podpisanie umowy o pracę . Okres obowiązywania umowy może wynosić zaledwie jeden rok akademicki lub nawet kilka lat.

Edukacja

Wszystkie stany USA wymagają od nauczycieli szkół publicznych posiadania tytułu licencjata i licencji nauczycielskiej. Nauczyciele w szkołach prywatnych nie muszą spełniać tych wymagań.

Wielu nauczycieli ma wykształcenie; jednak nie jest wymagana określona dziedzina studiów. To dobrze się sprawdza dla tych, którzy nie wiedzieli, że chcą zostać nauczycielami, gdy kończą studia licencjackie.

Aby upewnić się, że nauczyciele znają przedmiot, który zamierzają nauczać, testy licencjonowania mierzą ich wiedzę przedmiotową i umiejętności zarządzania klasą. Dla osób nieposiadających wykształcenia alternatywne programy certyfikacji przygotowują potencjalnych nauczycieli do egzaminów licencyjnych.

Doświadczenie

Ci, którzy przyjeżdżają do nauczania z wykształceniem, kończą naukę w ramach swojego programu studiów.

Nauczyciel-uczeń cienia nauczyciela i wykonuje różne zadania dydaktyczne pod kierunkiem tego nauczyciela. Osoby bez wykształcenia raczej nie będą miały doświadczenia z nauczaniem studentów.

Obowiązki nauczania

W najbardziej podstawowym sensie nauczyciele szkolni ułatwiają naukę. Brzmi prosto, ale tak nie jest. Nauczyciele muszą przygotować plany lekcji z określonymi celami uczenia się oraz zarys, jak te cele zostaną osiągnięte. Muszą złagodzić problemy dyscyplinarne podczas wykonywania planu. Nawet jeśli umiejętnie wykonają plan na najwyższym poziomie, nie ma gwarancji, że uczniowie odniosą sukces w realizacji celów edukacyjnych planu.

Kiedy nauczyciele zaplanowali lub nieplanowani nieobecności w szkole, opuszczają realizację planu, aby zastąpić nauczycieli . Podczas gdy wielu substytutów jest zdolnych do tego, co robią, często nie osiągają celów uczenia się, ponieważ substytuty mogą nie być obce przedmiotowi i często doświadczają więcej problemów związanych z dyscypliną niż nauczyciel.

Problemy z dyscypliną są głównym źródłem frustracji dla nauczycieli. Jeśli rodzice nie dyscyplinują swoich dzieci w domu, nauczyciele czekają ciężkie chwile. Nauczyciel może zrobić tak wiele, aby złagodzić problemy z dyscypliną, jeśli rodzice nie chcą współpracować z nauczycielem, aby wpłynąć na zmianę zachowań ucznia.

Z wyjątkiem sztuki plastycznej i wychowania fizycznego, nauczyciele szkół podstawowych zazwyczaj uczą jednego zestawu uczniów całego swojego programu nauczania przez cały rok. Gdy uczniowie się starzeją, ich lekcje pogłębiają się w obszarach akademickich, a zatem wymagają od nauczycieli skupienia się na jednym lub kilku przedmiotach. Do liceum uczniowie mają innego nauczyciela dla każdego przedmiotu.

Wynagrodzenie

Według PayScale, średnia płaca dla nauczycieli szkolnych wynosiła około 43 000- 50 000 $ w 2017 roku. Dolne 10% nauczycieli zarabiało w niskich 30 USD, a 10% w wyższych 70 USD.

Nauczyciele mogą zwiększać wynagrodzenia, biorąc na siebie dodatkowe obowiązki, takie jak nauczanie szkoły letniej, coaching , sponsorowanie zajęć pozalekcyjnych i prowadzenie autobusów szkolnych. Niektóre okręgi szkolne płacą nauczycielom więcej, jeśli mają wyższe stopnie akademickie.

Większość okręgów szkolnych przyznaje podwyżki płac w oparciu o kadencję. Okręgi szkolne przyjmują skale płac i często piszą te skale w umowach o pracę dla nauczycieli.