Co to są premie wojskowe i bonusy za ponowne ubieganie się?

Jak wojsko przyciąga nowych rekrutów z premiami przy starcie

Służby wojskowe Stanów Zjednoczonych korzystają z premii za rekrutację, aby przyciągnąć rekrutów do pracy, w której brakuje nowych wolontariuszy. Ogólnie rzecz biorąc, są to kwoty gotówkowe w zamian za zgodę na pełnienie służby przez cztery do sześciu lat w specjalnej specjalności wojskowej. Armia oferuje bonusy również za dwa i trzy lata.

Przyciąganie nowych rekrutów wojskowych z bonusami

Może być kilka powodów, dla których usługa może mieć problemy z przyciągnięciem nowych rekrutów do niektórych specjalności wojskowych.

Dwa z najczęstszych to to, że praca ma bardzo wysokie standardy kwalifikacji i / lub praca po prostu nie brzmi zachęcająco.

Premie za doładowanie są zazwyczaj wypłacane po ukończeniu początkowego szkolenia (podstawowy trening i szkolenie zawodowe) po przybyciu do pierwszej stacji obsługi. Niektóre usługi wypłacają cały bonus w formie jednej ryczałtu, podczas gdy inne usługi wypłacają część premii za dopłatę po przybyciu na pierwszą stację ceł, a pozostałą część premii w płatnościach okresowych.

Jeśli rekrut nie ukończy całego zakontraktowanego okresu zatrudnienia w zadeklarowanej przez siebie pracy, w większości przypadków musi zwrócić jakąkolwiek "niezapłaconą" część premii. Na przykład, jeśli rekrut zaciąga się do określonej pracy przez cztery lata z premią w rekrutacji w wysokości 8 000 $ i po pierwszych dwóch latach nie kwalifikuje się do wykonywania tej pracy, będzie musiał zwrócić połowę kwoty bonusu za drugie dwa lata .

Incentivizing Re-Enlistment z Bonusami

Z drugiej strony, premie za przywrócenie są wykorzystywane do zachęcenia żołnierzy do ponownego zatrudnienia w pracy, w której wojsko doświadcza niedoborów. Ogólnie, ponieważ praca jest trudna lub w inny sposób nieatrakcyjna lub praca jest bardzo potrzebna w cywilny rynek pracy.

Bonusy z ponownego egzekucji są obliczane przez "mnożniki" przypisane do określonych zadań w "strefach ponownego wejścia na listę".

Na przykład strefa A przeznaczona jest dla osób mających mniej niż sześć lat służby. Jeśli praca ma mnożnik premii ponownego zdobycia 3 dla Strefy A, oznacza to, że ci, którzy zaciągną rezerwację z mniej niż sześcioletnim stażem, pomnożą swoją podstawową wypłatę o 3, a następnie pomnożą ją przez liczbę lat, którą ponownie pobierają. za, i to byłaby ich kwota bonusowa za ponowne zatrudnienie.

50 procent premii za ponowne ubieganie się jest zwykle wypłacane w momencie ponownego ubiegania się, a pozostała część wypłacana jest w równych ratach rocznych przez pozostałą część okresu wzięcia udziału w rekrutacji. Podobnie jak w przypadku bonusów w rekrutacji, jeśli członek nie pozostanie w tej pracy przez cały okres ponownego werbowania, musi spłacić każdą "niezapłaconą" część premii, którą już otrzymali.

Zarówno premie rekrutacyjne, jak i bonusy z rekrutacji są dochodem podlegającym opodatkowaniu z jednym wyjątkiem. Jeśli ponownie zaciągniesz się do strefy walki i zakwalifikujesz się do bonusu ponownego zdobycia, cała kwota premii zostanie zwolniona z podatku.

Do dalszego czytania

Kontrakty na nabór i zachęty do startu