Uruchomienie internetowego sklepu zoologicznego: Wskazówki i narzędzia

Co trzeba będzie zacząć

Więc chcesz założyć internetowy sklep zoologiczny ? Oto kilka ważnych wskazówek i narzędzi, które pomogą Ci zacząć.

Najpierw przetestuj online wody handlowe

Dobrym sposobem na rozpoczęcie przygody z uruchomieniem internetowego sklepu zoologicznego jest rozpoczęcie od małego, tylko po to, aby zobaczyć, jak otrzymają produkty i zapoznać się ze światem handlu elektronicznego.

Jeśli sprzedajesz konkretny rodzaj produktu, na przykład własną rodzinę niewolników, wystarczy podać przykład, możesz zacząć od witryny eCommerce, takiej jak Amazon.com lub Etsy.com.

Dobrą rzeczą w Amazon jest to, że płacisz tylko wtedy, gdy faktycznie dokonujesz sprzedaży. Tymczasem Etsy.com jest nastawiony na ludzi, którzy robią ręcznie robione przedmioty, więc jest to dobre miejsce do rozpoczęcia dla tych, którzy chcą zajmować się wyjątkowymi produktami niszowymi, które sami wytwarzają. Obie te witryny oferują różne formy wsparcia. Oba są wyposażone w łatwe w obsłudze platformy.

Internetowa lista kontrolna narzędzi sklepu zoologicznego

Pierwszym i najważniejszym aspektem założenia internetowego sklepu zoologicznego lub dowolnej firmy jest opracowanie biznes planu, który obejmuje:

Aby uzyskać wiele bardziej przydatnych wskazówek, sprawdź ten niesamowity darmowy eBook od OfficeReady.

Program US Small Business Administration zawiera również przydatny zarys tego, co biznes plan powinien zawierać na swojej stronie internetowej .

Znajdź dostawców swojego internetowego sklepu zoologicznego

O ile nie sprzedajesz produktów, które sam produkujesz, kolejnym ważnym krokiem jest ustalenie, jakie przedmioty chcesz sprzedać i stworzenie wiarygodnych dostawców.

Dobrym pomysłem jest również ustanowienie więcej niż jednego dostawcy, aby nie znaleźć się w niepewności, jeśli dostawca, na przykład, skończy się z produktem, wycofa się z działalności lub doświadcza innych niepowodzeń.

Jeśli produkujesz własne produkty dla zwierząt, upewnij się, że masz wystarczająco dużo materiałów i innych zasobów na szczęśliwym wydarzeniu, że zostaniesz zbombardowany zamówieniami.

Stwórz Catchy Online Pet Shop Domain Name

Właściwa nazwa domeny dla Twojego biznesu online jest bardzo ważna. Będzie to wyróżniało się w umysłach klientów i będzie łatwiejsze do znalezienia, gdy ludzie przeprowadzają wyszukiwanie w Internecie dla konkretnych produktów.

Niestety, wiele nazw domen jest już zajęta. Być może będziesz musiał stać się kreatywny. Jest to łatwe do zrobienia, jeśli masz unikalny produkt na sprzedaż. Jednym z przykładów jest Meow Wear, który sprzedaje (odgadłeś) ubrania dla kotów. Co ciekawe, jest to dział Handicapped Pets, który produkuje i sprzedaje (niespodzianka!) Wózki dla zwierząt domowych. Ta firma jest w niekorzystnej sytuacji, ponieważ Internet nie jest dokładnie roi się od witryn, które sprzedają kocią modę i wózki dla psów.

Ale jeśli zdecydujesz się sprzedawać bardziej ogólne produkty, takie jak ogólne produkty dla zwierząt, karmy dla zwierząt domowych i tym podobne, będziesz musiał wymyślić sposób, aby umożliwić sobie odróżnienie się od innych witryn.

Dobrym przykładem jest tylko naturalne zwierzę . Podczas, gdy sklep internetowy ze zwierzętami sprzedaje produkty dostępne w sklepach z cegłami i zaprawą, firma oferuje wyłącznie najwyższej jakości, całkowicie naturalne i holistyczne produkty, od karmy dla zwierząt domowych po produkty pielęgnacyjne i suplementy dla zwierząt domowych. Jest to więc nie tylko skuteczna nazwa domeny, ale także świetna strategia marketingowa i merchandisingowa, z których wszystkie są starannie ze sobą powiązane.

Dobrym pomysłem jest wyszukiwanie w Internecie przedmiotów podobnych do tych, które będziesz nosić, aby dowiedzieć się, które nazwy znajdują się wysoko na liście. Chcesz również, aby nazwa domeny była krótka i słodka; powinieneś unikać rzeczy niewygodnych, niejasnych lub zbyt długich. Upewnij się, że zawiera dobre słowo kluczowe, które z łatwością pojawi się w wyszukiwarkach. Aha, i nie zapomnij zarejestrować swojej nazwy domeny, aby pozostała wyłącznie Twoja.

Znaczenie dobrze zaprojektowanej strony internetowej dla sklepu zoologicznego online

Jeśli nie jesteś wyjątkowo zaawansowany technologicznie lub w rzeczywistości jesteś projektantem stron internetowych, warto zatrudnić profesjonalistę, który zaprojektuje witrynę sklepu zoologicznego. Pamiętaj, aby wybrać osobę, która ma szczególne doświadczenie w zakresie witryn eCommerce.

Jednym z najlepszych sposobów na znalezienie dobrego projektanta stron internetowych jest ustne. Sprawdź inne witryny i poproś innych, którzy mają skuteczne operacje eCommerce o rekomendacje. I pamiętaj, aby poprosić potencjalnych projektantów, aby pokazali Ci przykłady swojej pracy.

Pamiętaj, że dobry projektant stron internetowych będzie Cię kosztować. Usługi profesjonalnego, wysoce doświadczonego projektanta lub firmy zwykle zaczynają się od około 2000 USD za cały projekt; będą pobierać średnio od 75 USD do 200 USD za godzinę. Ale naprawdę dostajesz to, za co płacisz.

Upewnij się, że znajdziesz stronę, która jest łatwa w nawigacji i zrozumieniu, jest wysoce wizualna i profesjonalnie wyglądająca oraz interaktywna i zawiera wiele informacji. Dołączenie referencji klientów to także świetne narzędzie promocyjne.

Ponadto Twoja witryna powinna zawierać linki do stron mediów społecznościowych; powinien zawierać link umożliwiający klientom zapisanie się do biuletynu (który absolutnie powinien produkować regularnie); blog; oraz link do kontaktu e-mail wraz z numerem telefonu firmowego.

Znaczenie dobrego Web Host

Twoja strona wymaga odpowiedniego hosta. Jest to serwer, na którym można wynająć miejsce, zazwyczaj za miesięczną lub roczną opłatę, która przesyła twoją witrynę w sieci World Wide Web. Kiedy ktoś wpisze nazwę twojej domeny do wyszukiwarki, twoja strona wyświetli się automatycznie.

Niektóre z najlepszych hostów internetowych to:

Dobry projektant stron internetowych e-commerce będzie mógł wskazać ci właściwy kierunek.

Nie mniej ważny...

Oczywiście, nie zapominajmy, że musisz ustanowić sposób na zarabianie na produktach, które sprzedajesz w swoim wspaniałym nowym internetowym sklepie zoologicznym. Osobiście uważam, że najlepszym, najłatwiejszym sposobem na to jest założenie konta przez PayPal, popularną witrynę przetwarzania płatności online.

Następnie musisz zdecydować, w jaki sposób dostarczysz swoje produkty. Niektóre opcje dla amerykańskich sprzedawców detalicznych:

Pamiętaj, że jeśli przesyłasz produkty za granicę, musisz sprawdzić opłaty celne i inne. Najlepiej jest zapytać w US Postal Service, czy musisz to zrobić.

Niektóre inne pomocne zasoby sklepu zoologicznego

Bryan Haines, przewodnik po biznesie online / hosting, ma wiele świetnych wskazówek na swojej stronie internetowej.

Możesz także zapoznać się z amerykańską Small Business Administration, która oferuje także wiele dobrych rad.