Wznów i list motywacyjny Przykłady i szablony

Przykłady i szablony dla CV, listów motywacyjnych i innych

Kiedy starasz się o pracę, warto przejrzeć przykłady CV i listów motywacyjnych, aby uzyskać pomysły zarówno na formatowanie, jak i zawartość materiałów do wyszukiwania ofert pracy. Możesz również użyć szablonu do tworzenia spersonalizowanych życiorysów i listów.

Wznów i list motywacyjny Przykłady i szablony

Znajdź przykładowe życiorysy, listy motywacyjne i szablony poniżej, a także przykłady wszelkiego rodzaju korespondencji związanej z zatrudnieniem, od listów sieciowych po podziękowania.

Jak korzystać z przykładów i szablonów

Projektowanie dokumentu, takiego jak CV lub list motywacyjny od zera, może być czasochłonne i trudne. Szablon pomaga w układaniu dokumentu. Szablony pokazują również, jakie elementy należy uwzględnić w dokumencie. Na przykład szablon wznowienia pokaże kilka możliwych sekcji, które możesz uwzględnić w swoim CV.

Oprócz pomocy z układem, przykłady dokumentów mogą pomóc Ci zobaczyć, jakie treści należy umieścić w dokumencie. Mogą również podać pomysły na temat języka, którego chcesz używać. Na przykład, próbne CV może pokazać rodzaj słów akcji, które powinieneś zawrzeć w swoim CV.

Powinieneś użyć szablonu lub przykładu jako punktu wyjścia dla swoich dokumentów. Możesz użyć tych samych elementów projektu co próbka lub uporządkować informacje w ten sam sposób. Jednak zawsze powinieneś być elastyczny. Możesz zmienić dowolny element próbki, aby pasował do własnych potrzeb.

Na przykład, jeśli przykładowe wznowienie nie zawiera sekcji umiejętności, ale chcesz ją uwzględnić, powinieneś to zrobić.

W rzeczywistości nigdy nie powinieneś tworzyć dokumentu dokładnie tak samo jak przykład lub szablon. Dzieje się tak dlatego, że dokumenty powinny pasować do Twojej indywidualnej historii pracy i wymagań związanych z pracą, o którą się ubiegasz.

Szybkie listy

Więcej przykładów CV i listów motywacyjnych

Wznów przykłady
Ponownie wznawia się przykład przeglądu, w tym chronologiczne, funkcjonalne, ukierunkowane i inne rodzaje życiorysów, a także szablony do pisania CV.

Przykład listu motywacyjnego
Zobacz przykładowe listy przewodnie i szablony dla różnych zawodów i sytuacji związanych z zatrudnieniem.

Email Cover Letters
Wysyłaj pocztą e-mail próbki listów motywacyjnych, w tym sformatowane wiadomości e-mail z listem przewodnim, tematy i listy i szablony listów przewodnich wiadomości e-mail.

Szablony CV i list motywacyjny

Wznów szablony
Oto szablony CV, które można wykorzystać jako punkt wyjścia do tworzenia CV. Dodaj swoje dane do szablonu CV, a następnie edytuj, aby spersonalizować swoje CV.

Szablony listowe
Szablony listów poglądowych do ubiegania się o pracę, w tym szablony listów motywacyjnych, szablony listów rezygnacji, szablony listów z podziękowaniem i inne szablony listów związanych z wyszukiwaniem pracy.

CV i listy motywacyjne dla studentów

Próbki dla studentów
Przeglądaj przykładowe życiorysy, listy motywacyjne i listy referencyjne, szczególnie dla uczniów szkół średnich, studentów i absolwentów szukających zatrudnienia.

Curriculum Vitae Przykłady

Curriculum Vitae (CV) Przykłady
Życiorysy, próbki i szablony.

Próbki aplikacyjne

Listy aplikacyjne
Uzyskaj wskazówki, jak pisać listy z wnioskami o pracę, a także przykłady listów wniosków o pracę, przykłady i szablony, których można użyć do pisania listów aplikacji do wysłania wraz z CV w przypadku ubiegania się o pracę.

Przykładowe aplikacje do pracy
Te przykładowe wnioski o pracę dadzą ci pojęcie o informacjach, które będziesz potrzebował wypełnić, wypełniając wniosek o zatrudnienie.

Przykłady listów zatrudnienia i wiadomości e-mail

Następujące próbki listów
Kontynuuj listy, aby wysłać po rozmowie, i do kontynuacji CV lub podanie o pracę, które złożyłeś.

E-maile wyszukiwania w poszukiwaniu pracy
Przykładowe wiadomości e-mail z wyszukiwaniem pracy, w tym listy motywacyjne, listy z podziękowaniami, listy rezygnacyjne i inne przykładowe wiadomości e-mail w formacie. Zapoznaj się także z etykietą e-mail z wyszukiwaniem pracy .

Przykładowe listy sieciowe
Przykładowe listy pracy w sieci wyszukiwania, w tym listy polecające, litery wprowadzenia i listy kontaktów sieciowych.

Próbki liter referencyjnych
Przykładowe referencje i listy rekomendacyjne, próbki liter do odwołań do znaków, szablon listu referencyjnego i litera z prośbą o odniesienie.

Próbki z listu rezygnacji
Przykładowe listy rezygnacyjne zawierają podstawowy list z informacją, że wyjeżdżasz, oraz oficjalne pisma z rezygnacją z podziękowaniami dla twojego pracodawcy.

Dziękuję za próbki listowe
Dziękuję listom za rozmowy kwalifikacyjne i pomoc w karierze, w tym, jak napisać list z podziękowaniami, komu podziękować, jak wysłać listy z podziękowaniami i próbki listów z podziękowaniami.

Więcej przykładów z listem zadań
Czy chcesz odrzucić ofertę pracy lub ją przyjąć? Co powiesz na wycofanie swojego wniosku o stanowisko lub złożenie oferty licznika? Oto kilka listów związanych z zatrudnieniem, które możesz edytować, by pasowały do ​​twoich okoliczności.