5 zadań obsługi klienta, które możesz wykonywać w domu

 • 01 5 zadań obsługi klienta, które możesz wykonywać w domu

  Obsługa klienta w chmurze. Getty / Tim Robberts

  Wraz z rozwojem sektora usług w USA (i wielu innych krajach), podobnie jak w przypadku pracowników posiadających umiejętności obsługi klienta. Jednocześnie gwałtowny wzrost Internetu i powiązanych technologii w ciągu ostatnich 20 lat spowodował, że miejsca pracy w domu lub na odległość stały się możliwe w sposób, w jaki nigdy wcześniej nie były.

  Razem te dwa trendy wskazują na wzrost liczby miejsc pracy dla obsługi klienta z domu. Wzrost ten dotyczy nie tylko liczby miejsc pracy, szczególnie w przypadku najczęstszych zadań obsługi klienta z domu, tj. Agenta call center, ale także w zakresie zadań obsługi klienta, które można wykonywać z domu. Oczywiście, większość zadań związanych z obsługą klienta nie jest pozycją "praca w domu", ale tutaj jest 5 zadań zorientowanych na usługi, które możesz teraz wykonywać z domu.

  Zobacz pierwszą pracę

 • 02 Agent Home Call Center

  Getty

  Jest to najbardziej oczywisty sposób pracy w domu w obsłudze klienta ... i ten, który ma najwięcej stanowisk. Domowe centra obsługi telefonicznej są coraz częstszym zjawiskiem, ponieważ nowsze technologie ułatwiają firmom outsourcing pracy z biur do niemal dowolnego miejsca na świecie. I choć może to oznaczać przeniesienie go do centrum obsługi telefonicznej zlokalizowanego w Indiach, firmy czasami potrzebują ludzi bliżej domu z doświadczeniem obsługi klienta. Dowiedz się więcej o zadaniach w domowym centrum telefonicznym .

  Coming Up: praca w domu w obsłudze klienta bez rozmawiania przez telefon. Kolejny

 • 03 Pracuj w domu jako agent czatu online

  Getty / Angela Cameron

  Zadania agenta czatu są dobre dla tych, którzy chcą pracować w domu, ale potrzebują pracy poza telefonem z powodu hałasu i rozproszenia w ich domach. Ci specjaliści ds. Obsługi klienta mogą udzielać pomocy technicznej, odpowiadać na pytania dotyczące rachunków lub sprzedawać produkty za pośrednictwem poczty e-mail, wiadomości tekstowych lub czatu. Zadania czatu można jednak łączyć z zadaniami call center lub oferować w tych samych miejscach, które reklamują pracę centrum telefonicznego. Jeśli więc szukasz zdalnego, internetowego czatu, dobrze jest przejrzeć również pracodawców call center. Zobacz tę listę zadań czatu obsługi klienta z domu . .

  Coming Up: praca w domu w dziale obsługi klienta przy odrobinie wszystkiego. Kolejny

 • 04 Pracuj w dziale obsługi klienta jako wirtualny asystent

  Getty / Cultura / Stefano Gilera

  Wirtualny asystent to bardzo wyspecjalizowana forma obsługi klienta. Choć może się to wydawać oczywiste, wirtualny asystent działa zdalnie (lub wirtualnie), aby pomóc klientom w różnych zadaniach. Nie jest tak oczywiste, czym są te zadania i jak jest zorganizowana praca. Wirtualny asystent może wykonywać badania, zarządzać pocztą e-mail i kalendarzami, podróżować książki itp. Może to zrobić jako część firmy domowej lub może pracować dla firmy świadczącej usługi wirtualnego asystenta. Podczas szukania pracy wirtualnego asystenta należy jednak pamiętać o tym, że czasami firmy reklamują, co jest zasadniczo pracą call center, jako zadania "wirtualnego asystenta". Dowiedz się więcej o tym , czym dokładnie jest wirtualne stanowisko asystenta .

  Wychodząc: Wbrew powszechnej opinii ta praca wciąż istnieje i można ją wykonać z domu. Kolejny

 • 05 Praca w domu jako agent podróży

  Getty / PeopleImages.com

  widzieć

  Mimo że wiele osób rezerwuje sobie obecnie swoje podróże przez Internet, biura podróży wciąż istnieją. Ale to, co zmieniło się w biurach podróży, polega na tym, że teraz mają możliwość pracy z domu. Również dlatego, że wiele osób rezerwuje sobie własną podróż, biura podróży mają tendencję do większej pracy w organizowaniu podróży służbowych. Doświadczenie i / lub certyfikacja jest często wymagana. American Express jest jedną z największych firm, które zatrudniają pracowników biur podróży. Zobacz także te prace w domu w branży turystycznej.

  Nadchodzi: Połącz swoją wiedzę technologiczną z umiejętnościami obsługi klienta. Kolejny

 • 06 Domowe prace wsparcia technicznego

  Getty / Images Bazaar

  Aby pracować w domu z pomocą techniczną, będziesz potrzebować umiejętności agentów call center (dobry głos mówiący, umiejętność skutecznego komunikowania się, cierpliwości itp.), A także umiejętności technicznych, aby zapewnić wsparcie. Wiele firm będzie szkolić ludzi w celu zapewnienia wsparcia dla ich produktów, zapewniając im konkretną wiedzę, której potrzebują, ale na początek niezbędne są zaawansowane umiejętności obsługi komputera.

  Zobacz tę listę zadań wsparcia technicznego z domu .

  Aby uzyskać więcej opcji związanych z pracą w domu, zobacz listę zadań typu praca w domu w ponad 200 firmach lub aby uprościć korzystanie z tego indeksu list zadań w miejscu pracy, aby zawęzić wyszukiwanie do obszarów, w których masz doświadczenie.