Siedziba główna firmy z siedzibą w Ohio

Cleveland, Columbus, Dayton, Cincinnati, Toledo mogą nie wydawać się stolicami handlu detalicznego na świecie, ale w rzeczywistości są to miasta Ohio, w których niektóre z największych detalistów i sieci restauracji w USA wybrały swoją siedzibę główną. W zależności od tego, jak się czujesz na temat życia na Środkowym Zachodzie, a zwłaszcza w Ohio, duża liczba centrów handlowych HQ w Ohio to dobra wiadomość lub złe wieści, jeśli szukasz pracy na poziomie zarządzania w korporacjach, które robią własna sprzedaż detaliczna.

Marki handlowe o dużej wadze, takie jak Abercrombie & Fitch (w tym Hollister) i L Brands (w tym The Limited (w tym Victoria's Secret, La Senza, Henri Bendel, PINK i Bath & Body Works) zdecydowały się nie przyłączać do innych kultowych amerykańskich sprzedawców odzieży z podejrzanymi lokalizacjami w centrali w Nowym Jorku Najwyraźniej równie łatwo jest zarządzać globalną siecią handlową w stanie, w którym napój gazowany jest "pop", w którym bezkofeinowa papryka chili jest podawana na makaronach spaghetti i gdzie narodziło się dwadzieścia tuzinów amerykańskich astronautów. , mówimy o Ohio.

Amerykańska branża restauracyjna najwyraźniej ma udział w miłości do Ohio, ponieważ niektóre z największych sieci restauracji takich jak Wendy's, Western Sizzlin ', Bob Evans i White Castle mają swoją siedzibę w miastach Ohio. Zespoły zarządzające domowymi biurami wyspecjalizowanych sprzedawców detalicznych, takich jak Big Lots, DSW, Jo-Ann i Sherwin-Williams, znajdują się również w Ohio.

I nie zapominajmy, że największa amerykańska sieć sklepów spożywczych, Kroger, nazywa Cincinnati Ohio swoim domem.

Nie ma wątpliwości - jako szósta pod względem wielkości sieć sklepów na świecie, Kroger może wybrać siedzibę w dowolnym miejscu w USA. Kroger wybiera Ohio.

Ponad 60 sklepów z supermarketami, częściami samochodowymi, sklepami z artykułami pierwszej potrzeby, okularami i akcesoriami do butów najwyraźniej zgadza się z firmą Kroger i innymi firmami zajmującymi się sprzedażą energii elektrycznej, że Ohio jest miejscem, w którym mieści się główna siedziba firmy.

Jeśli chodzi o poziom zarządzania i wizualne merchandisingowe osoby poszukujące pracy, jest to dobra wiadomość lub zła wiadomość, w zależności od tego, czy uważasz, że profesjonalny sport to w rzeczywistości wygrana.

Chociaż ścieżka kariery detalicznej nadal pozwala pracownikom detalicznym na wejście na drabinę korporacyjną od początkowego etapu sprzedaży detalicznej do stanowiska zarządzania detalicznego, najczęściej w dzisiejszych czasach zadania w centrali detalicznej wymagają szczególnego wykształcenia i doświadczenia w sprzedaży detalicznej. Większość menedżerów wyższego szczebla w handlu detalicznym rozpoczyna karierę w handlu detalicznym na stanowiskach kierowniczych, a nie jako kasjerka w sklepie detalicznym .

Poniżej znajduje się lista centrów handlowych Ohio Retail Store & Restaurant Company, ułożona alfabetycznie, zgodnie z nazwą firmy detalicznej.

Siedziba Ohio dla amerykańskiego sklepu detalicznego i sieci restauracji