Work at Home Call Center Jobs w West Virgina

Chcesz znaleźć domowe centrum telefoniczne w WV? Popatrz tutaj!

Chociaż wygląda na to, że praca w domowym centrum obsługi telefonicznej może być wykonana z dowolnego miejsca w USA, niestety nie musi tak być. Bardzo niewiele osób zatrudnionych w domach call center we wszystkich 50 stanach. Ta lista nie jest definitywna, ale te firmy call center zatrudniają do pracy w domu w Wirginii Zachodniej:

Accolade Support Call Center Services
Ta firma outsourcingu procesów biznesowych (BPO) zawiera umowy z wewnętrznymi agentami pomocy technicznej i przedstawicielami obsługi klienta.

Firma wynajmuje niezależnych kontrahentów na zasadzie tymczasowej.

Amazon.com
Sprzedawcy internetowi mają domowe stanowiska obsługi klienta oparte na Zachodniej Wirginii. Głównie wynajmuje sezonowo jesienią na święto morskim. Wyszukaj "praca z domu" w bazie danych pracy Amazon. Praca płaci 10-12 $ za godzinę.

Doradcy Apple At-Home
Apple at Home to program pracy w domu, który zatrudnia zarówno studentów, jak i studentów. Podobnie jak Amazon, jego zatrudnienie jest na święta. Użyj słowa kluczowego "home" w bazie danych firmy.

ARO
Pracownicy tej firmy pracują na różnych stanowiskach w call center, w tym w sprzedaży i obsłudze klienta. Dodatkowo ARO zatrudnia audytorów ubezpieczeniowych oraz LPN i RN do pracy w domu.

Asurion
Firma zajmująca się przedłużeniem gwarancji (wcześniej znana jako NEW Corp) płaci za opiekę domową 9-10 USD za godzinę za odbieranie połączeń przychodzących. Zatrudnia agentów call center pracujących w domu i biurze, aby rozwiązywać problemy i zapewniać obsługę klienta swoim klientom.

Zatrudnia agentów dwujęzycznych również w języku hiszpańskim / angielskim. Więcej zadań w Dwujęzycznym Call Center

Convergys
Pracownicy wirtualnego centrum obsługi telefonicznej otrzymują połączenia przychodzące i świadczą usługi, które mogą obejmować obsługę klienta, sprzedaż lub pomoc techniczną. Convergys oferuje płatne szkolenia i świadczenia. Dostępne są harmonogramy od 16 do 40 godzin tygodniowo

LiveOps
Firma zatrudnia jako niezależnych wykonawców agentów telefonicznych pracujących w domu (w tym licencjonowanych agentów ubezpieczeniowych) dla różnych zadań call center dla swoich klientów, w tym sprzedaży wychodzącej, dwujęzycznej obsługi klienta (hiszpańskiej i francuskiej) oraz usług finansowych. Agenci są wypłacani według stawki opartej na minutach rozmów i premiach sprzedaży w niektórych przypadkach. Agenci muszą zostać "certyfikowani", aby pracować dla klientów indywidualnych. Ta certyfikacja nie jest wypłacana. A wnioskodawcy muszą zapłacić 50 $ za sprawdzenie przeszłości.

Support.com
Firma świadczy usługi wsparcia technicznego swoim klientom, korzystając z czatów typu "praca z domu" i agentów call center. Jego zdalni technicy odpowiadają na rozmowy przychodzące.

TeleTech @ Home
Globalna firma outsourcingu procesów biznesowych (BPO) zatrudnia pracowników zatrudnionych w niepełnym wymiarze godzin W niektórych stanach USA, w tym w Zachodniej Wirginii, do pracy z domu jako agentów połączeń i innych dziedzin. Potrzeba dwujęzycznych agentów call center. Korzyści obejmują płatne szkolenie, 401 tys. Zapłata to 9-10 $ za godzinę.

U-Haul
Pracownicy call-in-home przyjmują połączenia przychodzące i odpowiadają na ogólne pytania, rezerwują i / lub udzielają pomocy drogowej.

Ver-A-Fast
Pracujący w domu niezależni kontrahenci używają systemu predykcyjnego do przeprowadzania rozmów weryfikacyjnych dla klientów firmy, głównie z branży prasowej.

Na tej liście firm call center może być więcej firm, które zatrudniają agentów z West Virgina.