Firmy zwierzęce o niskich kosztach uruchomienia

Istnieje wiele opcji dla tych, którzy chcą założyć firmę dla zwierząt bez zainwestowania dużej ilości pieniędzy z góry. Oto kilka popularnych opcji dla firm zwierzęcych, które mają stosunkowo niskie początkowe koszty inwestycji:

Siedzenie dla zwierząt i wyprowadzanie psów

Firmy zajmujące się hodowlą psów i psów mają bardzo minimalne koszty początkowe, a niektórzy dostawcy oferują obie opcje. Kluczowym kosztem dla tych firm jest reklama, ale nie musi to być olbrzymi wydatek.

Wiele prac projektowych dotyczących materiałów reklamowych można wykonać na komputerze domowym z dobrym programem do edycji grafiki. Wizytówki można drukować niedrogo hurtowo przez sklep z artykułami biurowymi lub usługi online, takie jak Vistaprint.

Materiały reklamowe można często publikować za darmo na tablicach ogłoszeń w klinikach weterynaryjnych, sklepach zoologicznych, zakładach dla zwierząt domowych, supermarketach, budynkach biurowych i innych firmach. Niektórzy opiekunowie zwierząt i piesi biorą również reklamy w lokalnych gazetach, biuletynach lub czasopismach; zapłacenie za to narażenie może przynieść cenną uwagę lokalnym odbiorcom docelowym.

Inne koszty dla opiekunów i pieszych mogą obejmować lokalną licencję biznesową i polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

Pet Taxi

Usługa taksówki dla zwierząt domowych może również zostać rozpoczęta przy minimalnych nakładach inwestycyjnych. Ci, którzy już posiadają pojazd, będą musieli jedynie zakupić kilka skrzyń dla zwierząt i pasów bezpieczeństwa dla psów, aby móc je wyposażyć.

Dostawcy usług taksówkowych mogą reklamować swoje usługi we wszystkich wymienionych powyżej metodach, a szczególnie mądrze byłoby skoncentrować reklamy w klinikach weterynaryjnych lub salonach fryzjerskich (gdzie zajęci właściciele mogą zdecydować, że zaoszczędzony czas, wysyłając Fido na spotkania solo, jest warte mały koszt transportu).

Dostosowanie pojazdu serwisowego może być najlepszym sposobem na wydawanie pieniędzy na reklamę, ponieważ pojazd będzie służyć jako ruchoma reklama dla firmy. Logo może zostać dodane na stałe przez profesjonalną usługę malowania lub tymczasowo (i tanio) za pomocą niestandardowych magnesów.

Licencja firmowa, ubezpieczenie od odpowiedzialności, benzyna i umowa z wiarygodnym dostawcą telefonów komórkowych to dodatkowe koszty świadczenia tego rodzaju usług.

Pet piekarnia

Firmy piekarnicze dla zwierząt domowych mogą być uruchamiane poza domem właściciela, a produkty można łatwo sprzedać za pośrednictwem osobistej strony internetowej lub rynków internetowych, takich jak Etsy. Ekspozycja online może przyciągnąć stały strumień działalności, a właściciele piekarni mogą również zainteresować się swoimi produktami, oferując próbki w lokalnych sklepach dla zwierząt lub wprowadzając produkty na półki sklepów detalicznych.

Wyroby piekarnicze, takie jak patelnie, foremki do ciastek i materiały opakowaniowe, można łatwo kupić w Internecie przy stosunkowo niskich kosztach, a produkty te można z powodzeniem stosować ponownie. Piekarz pieniądza powinien zainwestować w przyzwoity aparat cyfrowy, aby zdjęcia o wysokiej rozdzielczości można było załadować na stronę internetową.

Fotografia zwierząt

Firmy zajmujące się fotografią zwierząt domowych są nieco droższe niż te, o których wcześniej wspomniano, głównie ze względu na zapotrzebowanie na wysokiej jakości aparaty fotograficzne i związany z nimi sprzęt.

Niemniej jednak fotograf może zacząć od aparatu i kilku dobrych obiektywów za mniej niż tysiąc dolarów. Z biegiem czasu dobrze jest zainwestować część zysków firmy w poprawę jakości sprzętu fotograficznego.

Pet fotografowie powinni rozważyć stworzenie strony internetowej, która podkreśli ich najlepsze zdjęcia i różnorodne opcje dostępne dla klientów. Ten link do strony internetowej powinien znajdować się na wszelkich materiałach reklamowych i wizytówkach.

Pooper Scooper Service

Usługi Pooper scooper należą obecnie do najszybciej rosnących firm zwierzęcych na rynku, zarówno ze względu na niskie koszty początkowe, jak i rosnące zapotrzebowanie ze strony populacji posiadającej zwierzęta. Podstawowym kosztem związanym z rozpoczęciem działalności pooperacyjnej jest zakup sprzętu, takiego jak łopaty, grabie, worki na odpady i powiązane artykuły sanitarne.

Pod warunkiem, że właściciel firmy jest już właścicielem pickupa lub innego pojazdu, który może zostać oddany do użytku, koszty początkowe będą bardzo niskie.

Właściciel firmy pooper scooper może reklamować się za pomocą reklam umieszczanych w firmach lokalnych, lokalnych publikacjach, usługach online lub tworzeniu witryny biznesowej. Niskokosztowe, ukierunkowane reklamy drukowane mogą być dostępne za pośrednictwem usługi pocztowej. Bezpłatne reklamy mogą być również umieszczane w różnych firmach dla zwierząt, o których mowa w poprzednich sekcjach.

Inne minimalne koszty mogą obejmować uzyskanie zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej, drukowanie jednolitych koszulek z logo firmy, dostosowywanie pojazdu pooper scooper z logo i danymi kontaktowymi oraz wszelkie opłaty za usługi usuwania odpadów (takie jak opłaty za wywóz śmieci lub opłaty za wysypisko śmieci).