Dobre letnie oferty dla nastolatków

Czy jesteś nastolatkiem szukającym dobrej letniej pracy? Dla nastolatków dostępnych jest wiele różnych opcji pracy. Oto miarka dotycząca różnych rodzajów letnich prac, więc możesz zdecydować, która z nich jest właściwa. Oto lista miejsc, które zazwyczaj oferują miejsca pracy idealne dla nastolatków poszukujących zatrudnienia w lecie .

Rodzaje letniej pracy dla nastolatków

Park rozrywki Jobs
Parki rozrywki i wodne zatrudniają legiony młodych ludzi jako kasjery, monitory jazdy, personel koncesyjny, konserwatorzy, śpiewacy, tancerze, muzycy i ratownicy.

Gościnność Praca
Letnia restauracja i miejsca pracy obfitują w nastolatków. Asystenci kuchni pomagają przy przygotowywaniu posiłków, a busiści - w jasne stoły, kelnerzy i kontr-pracownicy serwują jedzenie i kupują lody. Miejscowości wypoczynkowe oferują najbardziej sezonowe możliwości, w tym sprzątanie i obsługę recepcji w lokalnych hotelach.

Letnie obozy pracy
Istnieje wiele rodzajów obozów dla nastolatków, w tym doradców, pracowników terenowych, pracowników nabrzeża, personelu kuchennego, pracowników utrzymania ruchu i personelu biurowego. Możliwości są dostępne w obozach dziennych i nocnych. Możesz zacząć jako doradca-szkoleniowiec, jeśli nie masz doświadczenia, aby zacząć jako doradca.

Letnie Praca na świeżym powietrzu
Jeśli lubisz pracę na świeżym powietrzu, rozważ pracę sezonową. Gospodarstwa rolne zatrudniają gospodarstwa rolne, aby pomóc w chwastach, wodzie i utrzymaniu zbiorów. W czasie żniw pracownicy rolni wybierają uprawy i pomagają przetransportować je do punktów dystrybucji.

Wiele lokalnych gospodarstw ma punkty sprzedaży detalicznej lub bierze udział w targach rolniczych i zatrudnia pracowników zajmujących się produkcją, aby magazynować, wystawiać i sprzedawać owoce i warzywa.

Większość rynków rolniczych posiada strony internetowe, na których można znaleźć listę dostawców, z którymi można się skontaktować, lub sprawdzić, czy rynek wynajmuje. Praca obejmuje media społecznościowe i marketing, a także obsługę produktów i towarów.

Praca dla miejscowego przedszkola to kolejna opcja dla typów na zewnątrz. Pracownicy przedszkola pomagają kopać, ciąć i przeszczepiać drzewa, krzewy i inne rośliny.

Są to rośliny wodne i chwastów; przenosić i wyświetlać nawóz, materiał siewny i inne produkty szkółkarskie; i czekać na klientów.

Letnie prace dla miłośników zwierząt
Miłośnicy zwierząt mogą rozważyć pracę w sklepie zoologicznym, kliniki weterynaryjnej, zoo, parku zwierząt, ośrodku dla koni lub schronisku. Opiekunowie zwierząt będą karmić, pielęgnować i ćwiczyć zwierzęta oraz czyste klatki i obszary mieszkalne.

Pracownicy sklepów zoologicznych będą organizować wystawy, półki sklepowe, asystować klientom i opiekować się zwierzętami domowymi. Stabilne ręce w ośrodkach jeździeckich pomagają utrzymać boksy i stabilny teren. Szczotkują, szanują, karmią, podlewają, a czasem pomagają ćwiczyć konie. Jeśli interesuje Cię kariera w pracy ze zwierzętami , praca na lato jest dobrym miejscem do rozpoczęcia.

Letnie oferty dla fanów sportu
Stadiony, drużyny sportowe, tory wyścigowe i inne obiekty sportowe zatrudniają pracowników sezonowych jako sprzedawców biletów, pracowników stoisk z koncesjami, sprzedawców pamiątek i pracowników obsługi technicznej. Tego typu organizacje zatrudniają również stażystów (głównie niepłatnych), którzy pomagają w komunikacji, marketingu, promocjach i innych funkcjach administracyjnych. Stanowiska te są idealne dla młodych ludzi zainteresowanych karierami w zakresie zarządzania sportem .

Letnie prace na plaży
Chcesz spędzić lato nad wodą i na słońcu?

Większość oceanicznych społeczności zatrudnia kupujących bilety, monitorów plażowych i ratowników do pracy na swoich plażach. Konserwatorzy pomagają w oczyszczaniu plaż, łazienek i innych urządzeń. Pracownicy koncesji przechowują towary i sprzedają przekąski i inne artykuły plażowe swoim klientom.

Praca w ośrodkach wypoczynkowych
Ośrodki często zatrudniają młodych ludzi do pracy w zakresie sprzątania, przygotowywania posiłków, kupowania, sprzedaży orzeźwiającej, przywództwa w działaniach, sprzedaży w sklepach z pamiątkami, pomocy w recepcji, sprzątania, klubach dla dzieci i pomocy przy nabrzeżu. Niektóre ośrodki zapewniają zakwaterowanie dla personelu, więc te miejsca pracy dają możliwość spędzenia czasu w ekscytującej lokalizacji, w której spotkasz wielu innych młodych ludzi. Zastosuj wcześniej, ponieważ praca w najlepszych lokalizacjach urlopowych idzie szybko.

Praca w sklepach
Miejsca pracy w handlu detalicznym, szczególnie w letnich miejscowościach wypoczynkowych, są często w posiadaniu młodych ludzi.

Sprzedawcy detaliczni przechowują półki, organizują ekspozycje, znaczniki, zwracają przedmioty na półki i pomagają klientom. W niektórych przypadkach możesz być w stanie kontynuować pracę w niepełnym wymiarze godzin w ciągu roku szkolnego lub nawet przekształcić swoje doświadczenie w karierę w handlu detalicznym .

Zacznij swój własny biznes
Przedsiębiorcze nastolatki mogą zarabiać, rozpoczynając własną działalność gospodarczą i świadcząc usługi dla lokalnych rodzin. Na podstawie Twoich zainteresowań i talentów możesz rozważyć opiekę nad dziećmi, mycie samochodów, koszenie trawników, chodzenie i opiekę nad zwierzętami, tworzenie i sprzedaż biżuterii, pisanie zewnętrznych pism, podlewanie trawników / ogrodów, mycie okien, podsuwanie foczych podjazdów, malowanie, nauczanie, nauczanie umiejętności sportowych lub kupowanie i sprzedawanie przedmiotów na Etsy lub eBay.

Pracuj dla swojego miasta
Twoje lokalne miasto zwykle zatrudnia pracowników zajmujących się konserwacją parku, pracowników rekreacyjnych i ratowników. Miasta często zatrudniają studentów jako pracowników biurowych do wypełniania w biurach administracyjnych, podczas gdy stali pracownicy są na wakacjach. Sprawdź stronę swojego miasta pod kątem szczegółów aplikacji i terminów.

Zanim zaczniesz szukać

Jeśli masz mniej niż 18 lat, możesz potrzebować dokumentów roboczych potwierdzających, że kwalifikujesz się do pracy. Istnieją ograniczenia co do rodzaju pracy, jaką może wykonywać młodsza nastolatka, ale są pracodawcy zatrudniający 14 i 15 latków . Jeśli jesteś jeszcze młodszy, możesz pracować nieformalnie lub założyć własny biznes.

Rozpocznij letnie poszukiwania pracy teraz

Zawsze dobrze jest zacząć szukać wakacyjnych ofert wcześniej, ponieważ wyszukiwanie może być bardzo konkurencyjnym procesem. Dokładne i twórcze podejście do poszukiwania wakacyjnej pracy zapewni, że wybierzesz gwiezdną robotę tego lata. Oto jak znaleźć dobrą pozycję letnią .