Gap Kariera i informacje o zatrudnieniu

Gap Inc. jest jednym z największych na świecie detalistów, posiadającym ponad 3300 własnych sklepów i 400 franczyz. Merchandise jest sprzedawany pod pięcioma markami odzieżowymi - Gap, Banana Republic, Old Navy, Athleta i INTERMIX. Gap ma cztery kategorie pracowników: centrala, sklepy, centra dystrybucji i centra obsługi telefonicznej.

GapTech jest ich gałęzią technologiczną, która obejmuje główne zespoły w zakresie inżynierii produktu, globalnej infrastruktury, bezpieczeństwa informacji, technologii Omni-channel i logistyki, Business Intelligence Group, zaopatrzenia i zarządzania zapasami, systemów i strategii przedsiębiorstwa, operacji i zarządzania produktem.

Gap Kariera i informacje o zatrudnieniu

Gap charakteryzuje kulturę korporacyjną jako "kładąc nacisk na kreatywność, dostarczając wyniki, rób to, co słuszne, i zawsze myśląc o kliencie jako pierwszym." Odpowiedzialność społeczna i wsparcie dla różnorodności są ważnymi tematami na korporacyjnej stronie internetowej Gap wyraził poparcie dla podniesienia płacy minimalnej i popiera środki zapewniające równość wynagrodzeń dla kobiet .

Informacje na temat zatrudnienia w dziale zatrudnienia, w tym wszystkie oferty pracy, informacje o aplikacjach, informacje o karierze zawodowej oraz informacje o tym, jak złożyć wniosek online, są dostępne na ich stronie internetowej.

Szukanie ofert pracy
Gap oferuje wszystkie swoje oferty pracy online na stronie poszukiwania pracy. Osoby poszukujące pracy mogą przeglądać oferty w dziewięciu różnych krajach, w tym w Chinach, Hongkongu, Japonii, Meksyku, Irlandii, Włoszech, Kanadzie i Wielkiej Brytanii, a także w Stanach Zjednoczonych. Osoby poszukujące pracy mogą wyszukiwać stanowiska w każdym z pięciu obszarów marki, a także w obszarach związanych z talentami, takich jak Zarządzanie sklepem, Sprzedaż, Merchandising, Zarządzanie produktem, Zasoby ludzkie, Marketing i Zapobieganie stratom.

Wnioskodawcy uczelni

The Gap oferuje program szkolenia w zakresie zarządzania handlem detalicznym dla absolwentów szkół wyższych za pośrednictwem centrali w San Francisco. Rekruci mogą zaczynać się wiosną lub jesienią i uczestniczyć w dziewięciomiesięcznym programie szkoleniowym z rotacjami w trzech podstawowych obszarach funkcjonalnych Gap: Zarządzanie zapasami, Merchandising i Produkcja.

Po pomyślnym ukończeniu programu szkoleniowego rekruci zajmują stanowisko Analityka Zarządzania Zasobami, Asystenta Merchandisera lub Asystenta ds. Produktów w San Francisco lub Nowym Jorku.

Oferują również letni program praktyk dla studentów studiów licencjackich i magisterskich, który zapewnia praktyczne doświadczenie w branży detalicznej. Firma sponsoruje również specjalny program partnerski z kolegiami społecznymi, składające się z warsztatów zorientowanych na karierę oraz programu szkoleniowego Field Internship.

Gap świadczenia pracownicze

Gap oferuje swoim pracownikom i ich uprawnionym osobom, w tym dzieciom, małżonkom i partnerom krajowym, szeroki zakres świadczeń, w tym ochronę zdrowia i dobre samopoczucie, dostęp do programu pomocy dla pracowników, plany emerytalne, rabaty na towary oraz rozwój osobisty i karierę.