Firmy z niesamowitymi profitami dla pracowników

Standardowe świadczenia, takie jak fundusze 401k i ubezpieczenie medyczne i dentystyczne, są ważnymi korzyściami, których poszukuje wielu kandydatów w pakiecie świadczeń.

Jednak wiele firm wykracza poza te standardowe korzyści, oferując innowacyjne nowe korzyści, aby pracownicy byli szczęśliwi i produktywni. Oto lista piętnastu firm (w kolejności alfabetycznej), które rozwinęły wyjątkowe korzyści dla swoich pracowników.

15 firm z dużymi profitami dla pracowników

1. 3M
Główna siedziba: St. Paul, Minnesota

Co robią: Firma 3M produkuje różnorodne produkty, od kleju, przez elektronikę, po produkty medyczne. Firma obejmuje marki takie jak Post-it, Scotch i Ace.

Perks dla pracowników: 3M oferuje różnorodne korzyści, dzięki którym pracownicy są zdrowi psychicznie i fizycznie. Oferują programy rzucania palenia, zarządzania wagą i programy radzenia sobie ze stresem. W biurze znajduje się także apteka na miejscu, przychodnia lekarska i centrum fitness. Pracownicy mogą również skorzystać z usług konsultingowych dla dzieci i osób starszych.

Więcej informacji: 3M Careers

2. AOL
Siedziba: Nowy Jork, Nowy Jork

Co robią: AOL jest korporacją medialną, która opracowuje marki i strony internetowe. Marki AOL obejmują MapQuest i Moviefone.

Perks dla pracowników: AOL oferuje wspaniałe korzyści dla nowych rodziców. Program WellBaby firmy zapewnia szereg korzyści rodzinnych dla pracowników, w tym instrukcje prenatalne i program laktacyjny.

Biuro obejmuje także placówkę opieki dla nowych rodziców.

Więcej informacji: AOL Careers

3. Boston Consulting Group
Siedziba: Boston, Massachusetts

Co robią: The Boston Consulting Group to globalna firma konsultingowa zajmująca się zarządzaniem.

Perks pracownika: Kierownictwo w firmie Boston Consulting Company stara się zaszczepić pracownikom równowagę między pracą a życiem prywatnym w celu zwalczania intensywności konsultacji.

Firma wydaje raport "Red Zone Report" dla kierownictwa, gdy pracownik pracuje za dużo godzin.

Firma umożliwia również elastyczne planowanie, co jest idealne dla pracujących rodziców. BCG oferuje hojny urlop; nowe matki mogą przedłużyć bezpłatny urlop do jednego roku (dotyczy to także matek adopcyjnych).

Więcej informacji: Kariera BCG

4. Zupa Campbell
Siedziba: Camden, New Jersey

Co robią: Campbell produkuje zupy w puszkach i inne produkty pokrewne, które są sprzedawane na całym świecie.

Perks dla pracowników : Dla pracowników z małymi dziećmi, Campbell Soup ma na miejscu programy przedszkolne i po szkole. Biuro ma również pokój dla laktacji dla matek. Inne świadczenia pomagają utrzymać pracowników w zdrowiu: firma oferuje zdrowe lekcje gotowania, dofinansowane koszty zdrowych posiłków w stołówce oraz centrum fitness na miejscu.

Więcej informacji: Cambell's Career Center

5. Deloitte
Siedziba: Nowy Jork, Nowy Jork

Co robią: Deloitte jest profesjonalną firmą usługową, która zapewnia klientom różnorodne usługi finansowe, w tym podatki, audyt i porady finansowe.

Perks pracownika: Deloitte oferuje pracownikom unikalne programy urlopowe. Pracownicy mogą z dowolnego powodu skorzystać z maksymalnie czterech nieopłaconych tygodni. Pracownicy mogą również zdecydować się na 3-6 miesięcy przerwy, częściowo opłacone, aby skorzystać z możliwości rozwoju zawodowego.

Więcej informacji: Deloitte Careers

6. Ernst & Young
Siedziba: Londyn, Wielka Brytania

Co robią: EY to międzynarodowa firma świadcząca profesjonalne usługi, świadcząca usługi audytorskie, podatkowe, konsultingowe i doradcze dla firm.

Perks pracownika: EY zapewnia różne korzyści dla pracujących rodziców. Firma zapewnia niskopłatną opiekę zastępczą i sieć rodziców, która obejmuje seminaria i fora (takie jak forum dla rodziców dzieci o specjalnych potrzebach).

EY była również jedną z pierwszych dużych firm księgowych, które zwróciły pracownikom LGBT dodatkowe podatki federalne i stanowe, poniesione na świadczenia medyczne swoich partnerów krajowych tej samej płci.

Więcej informacji: EY Kariera

7. Google
Siedziba: Mountain View, Kalifornia

Co robią: najlepiej znane z wyszukiwarki Google oferuje wiele narzędzi i produktów, w tym Chrome i Gmail.

Perks dla pracowników: Google od dawna jest znane jako firma z szerokim wachlarzem przywilejów, aby pracownicy byli szczęśliwi i zmotywowani. Google prawie nie wymaga opuszczania biura przez pracowników - są bezpłatne posiłki, lekarze na miejscu i usługi medyczne, zajęcia jogi, masaże i opieka nad dziećmi. Google zapewnia pracownikom nawet bezpłatną usługę concierge, aby załatwić różne sprawy, takie jak odbiór pralni chemicznej lub zabranie samochodu na wymianę oleju.

Google oferuje także dłuższy urlop macierzyński i ojcowski niż przeciętna amerykańska firma: tatusiowie otrzymują sześciotygodniowy płatny urlop, a matki mogą mieć nawet 18 tygodni urlopu.

Więcej informacji: Google Careers

8. JM Smucker Company
Siedziba: Orrville, Ohio

Co robią: JM Smucker Company produkuje produkty spożywcze w szerokiej rodzinie marek, w tym Smucker's, Jif i Folgers.

Perks dla pracowników: JM Smucker oferuje swoim pracownikom szereg korzyści związanych ze zdrowiem, w tym możliwości odnowy biologicznej na miejscu (takie jak pokazy zdrowotne i programy edukacyjne) oraz zachętę finansową dla pracowników uczestniczących w programie zdrowego stylu życia. Być może jednak najbardziej wyjątkowym atutem jest to, że firma zwraca pracownikom koszty nauki w wysokości do 100% bez ograniczenia.

Więcej informacji: Kariera w Smucker

9. Medallia
Siedziba: Palo Alto w Kalifornii

Co robią: Medallia umożliwia firmom przechwytywanie i zrozumienie opinii klientów za pośrednictwem różnych usług w chmurze.

Perks dla pracowników: Medallia oferuje pracownikom wyjątkowy profit: budżet na przezwyciężenie obaw. Pracownicy otrzymują pieniądze, aby pomóc im pokonać konkretny strach, zarówno osobisty, jak i zawodowy. Ludzie wykorzystali te pieniądze na wszystko, od klas komediowych (aby pokonać lęk przed wystąpieniami publicznymi) do lekcji śpiewu.

Więcej informacji: Medallia Careers

10. SC Johnson & Son
Główna siedziba: Racine, Wisconsin

Co robią: SC Johnson & Son jest międzynarodowym producentem artykułów gospodarstwa domowego. Firma produkuje takie marki jak Windex, Pledge, Glad i Ziploc.

Perks dla pracowników: SC Johnson, jako firma rodzinna, nie dziwi, że zapewnia szereg świadczeń rodzinnych, w tym hojny urlop macierzyński i ojcowski oraz rodzinne imprezy dla wolontariuszy. Pracownicy mogą również skorzystać z usług concierge firmy w zakresie różnych obowiązków, w tym dostarczania artykułów spożywczych, dokonywania wymiany oleju i wysyłania paczek pocztowych.

Pracownicy mogą nadal korzystać z niektórych z tych przywilejów po przejściu na emeryturę. Po przejściu na emeryturę byli pracownicy otrzymują dożywotnie członkostwo w firmowym centrum fitness, w którym znajdują się boiska do softballu, boiska do siatkówki, basen i driving range.

Więcej informacji: Kariera w SC Johnson

11. Scottrade
Siedziba: St. Louis, Missouri

Co robią: Scottrade jest internetową firmą inwestycyjną.

Perks pracownika: Czy lubisz swoją pracę, ale czy chcesz przenieść się? W wyjątkowo wyjątkowym atucie, Scottrade rozważy otwarcie nowego oddziału w obszarze, do którego przenosi się pracownik. Scottrade otworzyło co najmniej 20 biur dla pracowników, którzy się przeprowadzili.

Więcej informacji: Scottrade Careers

12. SeatGeek
Siedziba: Nowy Jork, Nowy Jork

Co robią: SeatGeek to wyszukiwarka biletów. Agreguje sprzedawców biletów (StubHub, TicketsNow), aby uzyskać najlepszą ofertę.

Perks pracownika: SeatGeek zatrudnia specjalistę ds. Planowania społecznego, aby zorganizować działania związane z bondingiem, takie jak turnieje ping-pong i imprezy bowlingowe. Happy hours, obiady z dostawą i stały dopływ piwa i espresso to inne sposoby, w jakie firma utrzymuje pracowników w biurze.

SeatGeek zachęca także zdrowych, zielonych pracowników, oferując bezpłatne roczne członkostwo Citi Bike.

Więcej informacji: Praca w SeatGeek

13. Starbucks
Siedziba: Seattle, Waszyngton

Co robią: Starbucks to światowa sieć kawiarni i sieci kawiarni.

Perks dla pracowników: Starbucks jest znany z oferowania dobrych profitów, w szczególności dla pracowników zatrudnionych w niepełnym wymiarze godzin. Wszyscy pracownicy pracujący co najmniej 20 godzin w tygodniu otrzymują świadczenia. Firma zachęca także do koleżeństwa poprzez różnorodne projekty lokalnych społeczności w ciągu roku.

Pracownicy korporacyjni mają dostęp do szeregu innych korzyści, w tym dotacji do siłowni, programu podziału pracy i opieki nad dziećmi na miejscu.

Więcej informacji: Starbucks Career Center

14. Timberland
Siedziba: Stratham, New Hampshire

Co robią: Timberland projektuje, produkuje i sprzedaje odzież, obuwie i sprzęt outdoorowy.

Perks pracownika: Pracownicy Timberland otrzymują nawet więcej niż znaczną zniżkę na wszystkie produkty Timberland. Pracownicy mają wspaniałe świadczenia na czas określony - ich program Path of Service zapewnia pracownikom 40 godzin płatnego urlopu rocznie na wykonywanie wolontariatu w swoich społecznościach. Niektórym pracownikom przyznaje się nawet usługi Sabbaticals, w których mogą świadczyć usługi przez dłuższy czas.

Więcej informacji: Kariera Timberland

15. Yahoo
Siedziba: Sunnyvale w Kalifornii

Co robią: Yahoo to międzynarodowa korporacja internetowa znana z różnych aplikacji, takich jak wyszukiwarka Yahoo i poczta Yahoo.

Perks pracownika: pracownicy Yahoo ciężko pracują, ale też grają ciężko. Personel może wypalić siłownię na miejscu, korzystając z jogi, cardio-kickboxingu i zajęć pilatesu lub zrelaksować się w regularnie organizowanych imprezach, takich jak koncerty i grille. Aby dobrze się bawić poza biurem, pracownicy Yahoo otrzymują zniżki w ośrodkach narciarskich i parkach rozrywki.

Pracownicy Yahoo mogą również uczestniczyć w serii wpływowych głośników firmy, podczas których sławni i tacy jak Tom Cruise i Tom Brokaw rozmawiają z firmą.

Więcej informacji: Yahoo Careers

Więcej dobrych firm do pracy dla : 15 najlepszych firm oferujących programy refundacji czesnego Wskazówki dotyczące zatrudniania przez firmę Dream