11 wskazówek dotyczących zarządzania ludźmi pokolenia

Możesz stworzyć środowisko pracy, w którym odniosą sukces milenijne

Milenialsi dołączający teraz do twojej siły roboczej to pracownicy urodzeni między 1980 a 2000 rokiem lub 1981 i 1999, w zależności od źródła. W przeciwieństwie do Gen-Xers i Baby Boomers , Millennials opracowali charakterystykę pracy i tendencje od drażliwych rodziców, uporządkowanego życia i kontaktu z różnymi ludźmi.

Millennials są przyzwyczajeni do pracy w zespołach i chcą zaprzyjaźnić się z ludźmi w pracy . Milenijni pracownicy dobrze współpracują z różnymi współpracownikami.

Dorastali w środowisku, w którym normą były różne dzieci.

Milenijczycy mają postawę "do zrobienia" w odniesieniu do zadań w pracy i szukają opinii na temat tego, jak robią to często - nawet codziennie, a na pewno tygodniowo. Tysiąclecia chcą różnorodnych zadań i oczekują, że wykonają każdy z nich. Pozytywni i pewni siebie, millenialsi są gotowi na przejęcie świata.

Szukają przywództwa, a nawet struktury , od swoich starszych i menedżerskich współpracowników, ale oczekują, że wyciągniesz i szanujesz ich pomysły. Mileniale szukają wyzwania i nie chcą się nudzić . Wykorzystywane do równoważenia wielu działań, takich jak zespoły, przyjaciele i działania filantropijne, millenialsi chcą elastyczności w planowaniu i życia z dala od pracy.

Millenialsi muszą wiedzieć , dokąd zmierza ich kariera i chcą dokładnie wiedzieć , co powinni zrobić, aby się tam dostać . Tysiąclecia czekają na kolejne wyzwanie - i lepiej niech będzie kolejne wyzwanie.

Tysiąclecia są najbardziej pokrewnym pokoleniem w historii i będą się one łączyć ze swoim obecnym miejscem pracy, jeśli te różnorodne potrzeby nie zostaną spełnione. Eksperci komputerowi, millenialsi są podłączeni do całego świata za pomocą poczty elektronicznej, komunikatorów internetowych, wiadomości tekstowych i internetu. Poszukiwanie pracy, kontakty biznesowe i przyjaciele to tylko kilka kluczowych kliknięć.

Wiedz o tym, ponieważ ma to ogromne znaczenie dla milenialsów.

11 wskazówek dotyczących zarządzania tysiącami lat

Dzięki badaniom internetowym 75 000 000 pokoleń milenium przyłącza się do siły roboczej - w 2015 r. Stali się większością twoich pracowników. To są pożądani pracownicy. Spraw, aby twoi tysiąclecia pracownicy byli zadowoleni w zabawnej, ale uporządkowanej oprawie, i budujesz fundamenty dla najwyższej siły roboczej, której pragniesz. Rozwijasz siłę roboczą swojej przyszłości.

Jak zawsze, podczas charakteryzowania określonej grupy pracowników w oparciu o wiek lub jakąkolwiek inną szczególną cechę, niektórzy pracownicy będą pasować do tego opisu; niektórzy pracownicy będą pasować do części tego opisu; niektórzy pracownicy w ogóle nie pasują do tego opisu.

Jednakże, jeśli posłuchasz tych wskazówek, będziesz kierował swoją organizacją bardziej niż kiedykolwiek, z pozytywnym podejściem do zarządzania swoimi tysiącletnimi pracownikami.

Więcej o Millennials