Wspieranie naszych wojsk podczas sezonu wakacyjnego

Boże Narodzenie / Chanukah Season - Support The Troops

Każdego roku sezon świąteczny jest dla nas szybki i powinieneś rozważyć wysłanie swoich kart i prezentów, szczególnie do ukochanych za granicą w tym roku. Członkowie wojska nadal oczekują na otrzymywanie listów i otrzymywanie paczek pocztą. Chociaż w odległych rejonach Afganistanu i innych krajów jest mniej Żołnierzy, nadal jest ich wiele w placówkach na całym świecie, gdzie patrole wojskowe nie mają dostępu do Internetu, a ci członkowie wojskowi szczególnie oczekują na pocztę.

Jeśli chcesz sprawić, by sezon wakacyjny był nieco jaśniejszy dla członka wojskowego, który został rozmieszczony z wyprzedzeniem, wyślij go wcześniej - nawet przed Świętem Dziękczynienia.

W czasie Wakacji ilość listów i paczek wzrasta z powodu wysyłania prezentów przez współmałżonków, przyjaciółki, przyjaciół, rodzinę i przyjaciół. Ponadto pakiety opieki są szczególnie popularne. Osoby, społeczności, korporacje i organizacje non-profit okazują wdzięczność naszym członkom serwisu i naszym rodzinom wojskowym, pakując pakiety opieki dla wdrożonych członków usług. Pakiety opieki są zawsze mile widzianą ucztą dla naszych wdrożonych pracowników serwisu, zwłaszcza w czasie wakacji, gdy są poza domem. Rozumie się również myśli i akty dobroci ze strony innych dla naszych rodzin wojskowych w domu.

OPIEKI PIELĘGNACYJNE

Mieszkańcy pragnący wysłać pakiety opieki, karty i listy do rozmieszczonych żołnierzy są zachęcani do identyfikacji żołnierzy za pośrednictwem rodziny i przyjaciół.

Osoby fizyczne mogą również współpracować z organizacją non-profit. Organizacje te mają bezpośredni kontakt z wieloma zaangażowanymi służbami i jednostkami i mogą informować cię o pożądanych przedmiotach i częstotliwości wysyłki.

UWAGA - US Postal Service przestała przyjmować pocztę adresowaną do wojskowych urzędów pocztowych w Iraku od 17 listopada tego roku.

Jednak po tej dacie członkowie służby przydzieleni do COM Irak / OSC (Biuro Współpracy w zakresie Bezpieczeństwa) są nadal w stanie odbierać i wysyłać listy i paczki przez pocztę Departamentu Stanu (DPO-Diplomatic Post Office) w Iraku. Nadal ta sama przesyłka jak APO i FPO - patrz link, aby uzyskać więcej informacji na temat wysyłki.

KARTY I LITERY WAKACYJNE

Ze względów bezpieczeństwa paczki nie mogą już być kierowane do "dowolnego żołnierza" ani do całej bazy w ogóle. Amerykański Czerwony Krzyż sponsoruje narodową kampanię "Świąteczna poczta dla bohaterów", która otrzymuje i rozpowszechnia kartki świąteczne dla żołnierzy, weteranów i ich rodzin w Stanach Zjednoczonych i za granicą. Kampania kart obejmuje osoby pracujące i otrzymujące opiekę w Walter Reed National Military Medical Center. Każda karta otrzymana podczas tej kampanii jest sprawdzana pod kątem materiałów niebezpiecznych, a następnie sprawdzana przez wolontariuszy Czerwonego Krzyża pracujących w całym kraju. Termin nadsyłania kart na skrzynkę pocztową upływa 6 grudnia. Pytają cię, czy przestrzegasz wytycznych, aby przyspieszyć proces recenzji. Sprawdź na stronie internetowej, jak postępować z uwagami i co możesz / nie możesz wysłać. Wszystkie życzenia świąteczne należy kierować i przesyłać na adres:

Wakacyjna poczta dla bohaterów
PO Box 5456
Capitol Heights, MD 20791-5456

POBIERZ SWÓJ PAKIET TAM NA CZAS

Aby otrzymać pocztę do Żołnierza przed Świętami Bożego Narodzenia na adresach APO / FPO / DPO, najnowszy pakiet może zostać wysłany, aby dotrzeć na czas jest 17 grudnia. Aby wysłać je wcześniej - i płacić mniej - nadawcy mogą umieścić je w poczcie przez 10 grudnia i zapłać za pocztę pierwszej klasy lub priorytetową.

Poczta priorytetowa do APO / FPO / DPO AE 093 musi zostać wysłana do 3 grudnia.

Termin nadania przesyłki pocztowej we wszystkich wymienionych lokalizacjach to 12 listopada.

Wszystkie klasy przesyłek adresowanych do adresów FPO / APO muszą używać dziewięciocyfrowego kodu pocztowego, aby zapewnić dostawę. Nieprawidłowo wysłana wiadomość zostanie zwrócona do nadawcy jako niedoręczalna. Nie wpisuj nazwy kraju pod adres, ponieważ APO - AE jest wystarczające.

Zaleca się, aby klienci sprawdzali w swoim lokalnym cywilnym lub wojskowym urzędzie pocztowym informacje na temat ograniczeń wielkości i ewentualnych potrzebnych formularzy zgłoszenia celnego.

OGRANICZENIA

Klienci są informowani, że obowiązują pewne ograniczenia dotyczące poczty, a niektórych elementów nie można wysłać pocztą. Przykładami mogą być noże kasetowe, pornografia, substancje kontrolowane oraz urządzenia wybuchowe lub zapalające. W razie wątpliwości co do tego, co można lub nie można wysłać pocztą, należy skontaktować się z miejscową pocztą cywilną lub wojskową.

Inne wskazówki obejmują wybór pudełka z wystarczającą ilością miejsca na wyściełanie materiału wokół zawartości i zapewnienie, że stare etykiety i oznaczenia na używanych pudełkach są pokryte.

Nadawcy powinni również upewnić się, że używają odpowiedniej taśmy do uszczelnienia swoich opakowań i wzmocnienia szwów taśmą o szerokości dwóch cali. Użyj przezroczystej lub brązowej taśmy do pakowania, wzmocnionej taśmy pakunkowej lub taśmy papierowej.

Na koniec, klienci są ostrzegani, że przesyłki nie mogą być przesyłane pocztą w pudełkach z oznakowaniem związanym z dowolnym niebezpiecznym materiałem, takim jak wybielacz, alkohol lub płyny czyszczące. Przesyłki znalezione przez US Postal Service z takimi oznaczeniami lub etykietami na zewnętrznej stronie pudełka nie będą przetwarzane.

DZIĘKI NASZYM WETERANOM I RODZINAMI WOJSKOWYMI

Nasze służby wojskowe również służą i możesz wysłać im wiadomość z podziękowaniami, odwiedzając stronę "Dzięki z Everywhere" w USO i pozwalając naszym Servicemembers, Veterans and Families wiedzieć, że są doceniane. Możesz także pamiętać naszych hospitalizowanych weteranów w lokalnych centrach medycznych VA.

WSPÓLNOTY POKAZUJĄCE SZUKANIE

Little Patriots Embraced, non-profit z siedzibą w St. Louis, dostarcza zabawki dla dzieci wojskowych. Obecnie na liście oczekujących znajduje się ponad 6400 dzieci.

Czerwony Krzyż - Wakacje dla Bohaterów

Operacja Shoebox - Ponad milion prezentów wysłanych i otrzymanych przez wojskowych członków rozmieszczenia.

Operacja Wdzięczność

Rozdział TriState Homefont pozwala społecznościom w rejonie New York / NewJersey / Connecticut okazać uznanie rodzinom wojskowym dzięki programowi "Adoptuj rodzinę".

Drzewa dla oddziałów od 2005 roku dzielą świąteczną atmosferę z naszymi Servicemembers i Wojskowymi Rodzinami, wysyłając średnio 17 000 choinek rocznie do ponad 60 instalacji w USA i za granicą.