Dowiedz się o możliwościach stażu w Hulu

Hulu jest liderem na rosnącym rynku mediów strumieniowych. Do konkurentów Hulu należą m.in. Netflix, Amazon , Vimeo i YouTube . Hulu strumieniuje filmy od ponad 225 dostawców treści. Treści obejmują programy telewizyjne z szerokiej gamy kanałów, w tym ABC, NBC , CBS, FOX i innych kanałów kablowych, takich jak Bravo i Syfy, a także filmy z wytwórni takich jak MGM i Sony.

Jak działa Hulu

W większości przypadków treść jest przesyłana strumieniowo na stronie Hulu za darmo osiem dni po debiutach telewizyjnych lub nowych pokazach za pośrednictwem usługi subskrypcji premium Hulu Plus.

Hulu Plus, wersja z subskrypcją premium, jest teraz dostępna na ponad 400 milionach urządzeń podłączonych do Internetu w Stanach Zjednoczonych, w tym na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Chromecast, Nintendo 3DS i Windows Phone 8p oraz Apple TV, iPad i milionach Urządzenia Samsung, Roku i Wii.

Nagrody i dochody

Hulu otrzymał tytuł "Tops" w swojej kategorii Digital Video w 2014 roku przez FAST Company Magazine. Zostali również wymienieni jako jedno z najbardziej demokratycznych miejsc pracy przez WorldBluin 2011. Hulu zostało uruchomione w 2008 roku jako joint venture pomiędzy NBC Universal a News Corp .; w 2009 roku Disney stał się udziałowcem i partnerem merytorycznym. Również w 2013 r. Spółki macierzyste 21st Century Fox, NBCUniversal i Walt Disney Company wniosły do ​​spółki zajmującej się streamingiem wideo 750 milionów dolarów nowych funduszy. Hulu osiągnął dochód w wysokości 1 miliarda USD w 2013 r., Z 695 milionów USD w 2012 r. W 2013 r. Osiągnęli także 5 milionów subskrybentów.

Baza pracowników

Zespół Hulu liczy obecnie 725 członków, co stanowi prawie 20% wzrost liczby pracowników w 2013 r. Według Glassdoor.com 84% pracowników Hulu poleciłoby firmę znajomemu, a firma ma ocenę pracownika na poziomie 4,0. 5.0, z 4.3 dla kultury i wartości firmy.

Praktykanci z działów reklamowych Hulu zarabiają od 17 $ do 19 $ za godzinę, podczas gdy inżynier oprogramowania inżynierskiego średnio od 5300 $ do ponad 6500 $ miesięcznie.

Około 41% stażystów z Hulu pochodzi z rekrutacji w kampusie, a kolejne 41% pochodzi z aplikacji internetowych. Partnerzy ocenili przebieg przesłuchania jako pozytywne doświadczenie i dość przeciętną trudność, z 3,5 w skali 5,0.

Zawodnicy

Netflix, Amazon.com, Vimeo, YouTube, inne

Lokalizacje

Los Angeles, Pekin, Nowy Jork, Chicago, Detroit, Seattle, San Francisco i Tokio.

Korzyści

Przykład stażu: Public Relations Płatny staż

Stażysta PR wspiera działania komunikacyjne. Stanowisko wymaga wielozadaniowości, intensywnego skupiania się na szczegółach, umiejętności odnajdywania humoru w chaosie i potrzeby szybkiego reagowania na potrzeby zespołu. Cechy stażysty PR powinny obejmować spryt, rozważność i wytrwałość. Kandydaci muszą również mieć pasję do branży, komunikacji i muszą mieć postawę "może zrobić".

Obowiązki

Kwalifikacje

Wymagania

Jak się zgłosić

Pierwszym krokiem do złożenia wniosku jest wypełnienie wniosku online.

Kandydaci muszą również dostarczyć list motywacyjny , referencje osobiste i życiorys .

Proces przesłuchania to zazwyczaj rozmowa telefoniczna jeden na jeden, po której kandydaci na inżynierów oprogramowania otrzymują problem programistyczny do rozwiązania w określonym 8-godzinnym okresie czasu, po czym następuje ostateczne spotkanie twarzą w twarz przed otrzymaniem oferta pracy.