Praktyki w Madison Square Garden

Madison Square Garden jest często reklamowany jako "Najbardziej znana na świecie arena". Wielu z mieszkańców Nowego Jorku nazywa się po prostu "Ogrodem" ze względu na swoją dominującą pozycję jako obiekt sportowy i koncertowy. Położony w sercu Manhattanu przy 4 Pennsylvania Avenue na 8th Avenue między ulicami 31. i 33., "nowy" Garden został otwarty w 1968 roku. Zastąpił on poprzedni Garden, który znajdował się na 8th Avenue, a także pomiędzy 49. a 50. ulicą.

"Stary" ogród działał od 1925 do 1968 roku.

Obecny Ogród jest najdłużej działającym ważnym obiektem sportowym w metropolitalnym Nowym Jorku. Jest domem dla New York Knicks, New York Rangers i wielu innych zawodów sportowych, w tym finałów turnieju koszykówki NIT uczelni.

W The Garden odbywają się także ważne koncerty, Cyrk Ringling Brothers i inne wielkie nowojorskie imprezy. Mieści się tam Teatr na Madison Square, w którym odbywają się projekty NFL i NBA, jesienna premiera telewizji CBS oraz wiele innych produkcji rodzinnych i teatralnych. The Garden uruchomił także sieć MSG w 1969 roku, pierwszą w historii regionalną sieć sportową w USA

Staże MSG

Madison Square Garden ma rozległy program dla studentów, który ma zapewnić uczestnikom doświadczenie w szerokim zakresie dyscyplin. Filozofia MSG stwierdza:

"Wierzymy w rozwój talentów. Jednym ze sposobów, w jaki to robimy, jest program Associate Student firmy Madison Square Garden. Program ten ma na celu stworzenie prawdziwych, cennych możliwości dla studentów studiów licencjackich i magisterskich, aby uczyć się, rozwijać i poznawać firmę Madison Square Garden i zdobyć cenne doświadczenie, które mogą wykorzystać w trakcie swojej kariery zawodowej. "

Staże MSG mają być bardzo praktyczne. Oferowane są w semestrze jesiennym, wiosennym i letnim. Kandydaci mogą rozważyć przyszłą karierę w MSG po zakończeniu stażu MSG.

Korzyści programu MSG Student Associate

Program dla studentów Madison Square Garden może przygotować studentów do kariery w wielu dziedzinach, takich jak komunikacja , finanse, zasoby ludzkie , marketing rozrywkowy, sprzedaż i marketing telewizyjny, operacje, produkcja, tworzenie stron internetowych, zarządzanie treścią oraz wsparcie IT i rozwiązywanie problemów.

Wszystkie staże MSG są płatne, a studenci mogą otrzymać szereg zniżek na programy i wydarzenia. Studenci mogą otrzymywać punkty za college przez pracę w college'ach lub uniwersytetach, ale kredyt uczelniany nie jest wymagany w ramach programu.

Dostępne lokalizacje

Staże są zlokalizowane w Nowym Jorku z dodatkowymi możliwościami dostępnymi w New Jersey, Chicago i Kalifornii. Stażyści mogą zostać przydzieleni do pracy w następujących działach MSG:

Kwalifikacje

Terminy do zastosowania

Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak aplikować na stronie możliwości studenckich.